Вівторок, 03 Липень 2018

На розширеній апаратній нараді 03.07.2018

1ллл

2ллл

3 липня відбулася розширена апаратна нарада, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У роботі наради взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, сільські голови, представники ОТГ, керівники структурних підрозділів, запрошені.

Про роботу Березівського відділення поліції щодо профілактики злочинності в населених пунктах району протягом червня доповів заступник начальника Віктор Корнєєв.

Заступник головного лікаря КЗ «Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Скрипник поінформувала про проведення медичного профілактичного огляду дітей дошкільного віку на території району.

З доповіддю про збільшення надходжень податків до бюджету за рахунок надходжень від сплати орендної плати, надходжень за рахунок збільшення середнього рівня заробітної плати, збільшення рівня сплати податку за використання землі виступив начальник управління агропромислового та економічного розвитку РДА Сергій Цапкаленко. Співдоповідала в.о. заступника начальника – начальник Березівського відділення Лиманського ОДПІ ГУДФС Ольга Патрашку.

Також було зроблено аналіз результатів оцінки діяльності райдержадміністрації та вжиття заходів щодо покращення ситуації в рейтингових показниках.

Про підсумки чергового призову на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у квітні-травні та заходи щодо його забезпечення поінформував т.в.о. військового комісара Березівського РВК Костянтин Буняков.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук повідомив, що в районі з метою наповнення бюджету розпочинається робота по ревізії земель і виведенні її з тіньового обробітку. Як було сказано, після апаратної почала роботу комісія фахівців, які вивчатимуть ситуацію в Михайлівській сільраді.

Окремо Віталій Леонідович зупинився на темі фінансування сільрадами бібліотек, або вжиття заходів з оптимізації даних закладів.

Підбиваючи підсумки, в.о. голови РДА Сергій Лоскутніков також акцентував увагу на необхідності придбання путівок на другу зміну (з 9 по 22 липня) в дитячий оздоровчий табір «Чайка».

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31