Четвер, 12 Липень 2018

Нарада із сільськими головами 12.07.2018р.

1ууу

2ууу

3ууу

4ууу

 

12 липня відбулася нарада із сільськими головами та головами ОТГ, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У засіданні взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, керівники галузей медицини, освіти, культури району, запрошені.

Головний лікар ЦРЛ Віталій Паданєвич поінформував про вкрай обмежений фінансовий стан райлікарні і звернувся до сільських голів з проханням надати фінансову підтримку райлікарні з бюджетів сільрад для здійснення роботи по лікуванню людей.

Начальник відділу культури РДА Жанна Глазова звернулася до сільських голів з прохання про фінансування сільських бібліотек.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова зазначили, що в 2016 році велика робота була проведена щодо обстеження стану бібліотек району. В даному контексті працювала постійна профільна комісія. Поряд із тим на базі ЦРБ було відкрито СОУП – сучасний інформ-простір для розвитку дітей і юнацтва, який себе виправдовує.

За словами начальника фінуправління РДА - Олени Болотенко, до кінця року на фінансування бібліотек не вистачає близько 300 тис грн. Оскільки основні поповнення райбюджету (платежі ПДФО) перейшли на бюджет Березівської ОТГ, то звертаємося із пропозицією щодо фінансової підтримки бібліотек сільськими радами.

Про «Нову українську школу» поінформувала начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк. За її словами, з 1 вересня відповідно до реформи в 17 навчальних закладах району буде створено 18 перших класів. І 203 першачки мають бути забезпечені комплектами одномісних парт, а робоче місце вчителя – ноутбуком з електронними версіями підручників. Степанівська, Ряснопільска, Новоселівська та Гуляївська сільради вже відгукнулися допомогти придбати парти та методичні матеріали відповідно до вимог. Наступним кроком буде проведення торгів.

Начальник управління соцзахисту РДА Микола Моряк акцентував увагу сільських голів на тому, що до 1 серпня ними має бути проведена робота щодо активізації по збору документів для обрахунку субсидій.

На актуальній темі – придбання дітям-сиротам житла за державний кошт наголосила начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко. За її словами, в Одеську область надійшла субвенція 67 млн грн. на ці потреби. Тож сільради мають надати інформацію по дітям-сиротам та наявного житла в селах, яке можна було б придбати.

Головний лікар ЦПМСД Ірина Кондрашова звернулася до голів сільрад щодо матеріально-технічного забезпечення ФАПів.

Підбиваючи підсумок наради, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков повідомив про недопущення спалювання стерні на полях.

 

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31