Липень 2018

Вівторок, 17 Липень 2018

На розширеній апаратній нараді та на засіданні колегії.

IMG 0504

IMG 0505

IMG 0516

IMG 0499

17 липня в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков провів апаратну нараду та засідання колегії.

У роботі засідань взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, сільські голови, керівники структурних підрозділів, запрошені.

З першого питання порядку денного – про виконання делегованих повноважень доповіла Гуляївський сільський голова Тетяна Юрченко.

Проведення рейд-перевірок сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та про хід використання коштів субвенції з державного бюджету для придбання житла дітям-сиротам детально висвітлила у своєму виступі начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко.

Вона зазначила, що в районі на обліку перебуває 154 дитини-сироти, з них 54 - на черзі як потребуючі житла.

За словами Сергія Даниловича, створена комісія фахівців, які можуть виїхати на місце і зробити висновки, чи підходить певне житло для придбання дітям-сиротам чи ні, якщо це не можуть визначити на рівні сільрад.

Начальник відділу управління персоналом апарату РДА Іраїда Ковальська поінформувала про роботу з положеннями та посадовими інструкціями.

Далі про хід виконання районного бюджету та зведеного бюджету за 1 півріччя 2018 року доповіла начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

Начальник відділу агропромислового і економічного розвитку та торгівлі РДА Сергій Цапкаленко у своєму виступі підбив підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя.

Про стан дотримання законодавства про працю страхувальниками в бюджетній сфері поінформувала заступник начальника Березівського об’єднаного управління ПФУ в Одеській області Наталія Новікова.

За словами доповідачки, в районі понад 8.5 тисячі пенсіонерів, а працюючих в межах 4 тисяч, які, сплачуючи податки, забезпечують наповнення бюджету для виплати пенсій.

Read more

П'ятниця, 13 Липень 2018

23-тя сесія Березівської районної ради

1тт

2тт

3тт

4тт

У п’ятницю, 13 липня, відбулася чергова, 23-тя сесія Березівської районної ради, яку провів голова районної ради Віталій Мосійчук.

У роботі пленарного засідання взяли участь в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, депутати, голови ОТГ, сільські голови, керівники установ, структурних підрозділів, запрошені.

Оскільки згідно з графіком відбулися засідання профільних постійних комісій, де питання пропонованого порядку денного були ґрунтовно опрацьовані (див. газету «Степовий маяк» за 11 липня), сесія тривала оперативно й конструктивно.

Начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко ознайомила присутніх з пропозиціями щодо внесення змін до районного бюджету, який нині має обмежені можливості.

Далі відбувся розгляд питань щодо затвердження Статутів районних закладів охорони здоров’я – ЦРЛ, ЦПМСД, передавальних актів, а також про укладення контракту з головним лікарем районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Іриною Кондрашовою.

Серед основних варто виділити питання про проведення конкурсу щодо визначення опорних закладів освіти, затвердення положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної, середньої освіти (доповідач начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк), які були ухвалені.

З усіх винесених на розгляд депутатів вісімнадцяти питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Read more

Четвер, 12 Липень 2018

Нарада із сільськими головами 12.07.2018р.

1ууу

2ууу

3ууу

4ууу

 

12 липня відбулася нарада із сільськими головами та головами ОТГ, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У засіданні взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, керівники галузей медицини, освіти, культури району, запрошені.

Головний лікар ЦРЛ Віталій Паданєвич поінформував про вкрай обмежений фінансовий стан райлікарні і звернувся до сільських голів з проханням надати фінансову підтримку райлікарні з бюджетів сільрад для здійснення роботи по лікуванню людей.

Начальник відділу культури РДА Жанна Глазова звернулася до сільських голів з прохання про фінансування сільських бібліотек.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова зазначили, що в 2016 році велика робота була проведена щодо обстеження стану бібліотек району. В даному контексті працювала постійна профільна комісія. Поряд із тим на базі ЦРБ було відкрито СОУП – сучасний інформ-простір для розвитку дітей і юнацтва, який себе виправдовує.

За словами начальника фінуправління РДА - Олени Болотенко, до кінця року на фінансування бібліотек не вистачає близько 300 тис грн. Оскільки основні поповнення райбюджету (платежі ПДФО) перейшли на бюджет Березівської ОТГ, то звертаємося із пропозицією щодо фінансової підтримки бібліотек сільськими радами.

Про «Нову українську школу» поінформувала начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк. За її словами, з 1 вересня відповідно до реформи в 17 навчальних закладах району буде створено 18 перших класів. І 203 першачки мають бути забезпечені комплектами одномісних парт, а робоче місце вчителя – ноутбуком з електронними версіями підручників. Степанівська, Ряснопільска, Новоселівська та Гуляївська сільради вже відгукнулися допомогти придбати парти та методичні матеріали відповідно до вимог. Наступним кроком буде проведення торгів.

Начальник управління соцзахисту РДА Микола Моряк акцентував увагу сільських голів на тому, що до 1 серпня ними має бути проведена робота щодо активізації по збору документів для обрахунку субсидій.

На актуальній темі – придбання дітям-сиротам житла за державний кошт наголосила начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко. За її словами, в Одеську область надійшла субвенція 67 млн грн. на ці потреби. Тож сільради мають надати інформацію по дітям-сиротам та наявного житла в селах, яке можна було б придбати.

Головний лікар ЦПМСД Ірина Кондрашова звернулася до голів сільрад щодо матеріально-технічного забезпечення ФАПів.

Підбиваючи підсумок наради, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков повідомив про недопущення спалювання стерні на полях.

 

Read more

П'ятниця, 06 Липень 2018

На Президії та постійних комісіях

2комісія

3комісія

1комісія

4комісія

6 липня відбулося засідання Президії Березівської районної ради, яке провів голова районної ради Віталій Мосійчук.

Також відбулися засідання профільних постійних комісій з питань бюджету (голова Василь Задорожнюк), медицини (заступник голови Володимир Медвідь) та освіти (голова Андрій Шимко).

У роботі засідань взяли участь в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, члени комісій, запрошені.

Відповідно до рекомендованого порядку денного пленарного засідання 23 сесії розглядалося 18 питань.

Серед основних - про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Березівського району на 2018 рік», з якого доповіла і внесла роз’яснення начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

Відбувся також розгляд клопотань поданих на районну раду з проханням про виділення коштів з районного бюджету. Але оскільки, як зазначив Віталій Леонідович, фінансовий стан райбюджету станом на перше липня обмежений, то частину клопотань буде розглянуто у другому півріччі поточного року.

Також відбувся розгляд питань щодо затвердження Статутів районних закладів охорони здоров’я – ЦРЛ, ЦПМСД, передавальних актів, про укладення контракту з головним лікарем районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Іриною Кондрашовою.

Про проведення конкурсу щодо визначення опорних закладів освіти поінформувала начальник відділу освіти Ольга Гаврилюк.

Усі питання порядку денного Президії та постійних комісій опрацьовано та запропоновано для винесення на сесію районної ради, яка планується на п’ятницю, 13 липня.

Read more

Середа, 04 Липень 2018

Співробітники поліції приймали вітання

IMG 8413

IMG 8416

IMG 8420

IMG 8378

IMG 8384

День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року.

З цієї нагоди голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш завітали до правоохоронців.

На адресу служителів Закону прозвучали слова привітань з професійним святом, побажань успіхів у роботі.

Від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна і голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука для забезпечення більш якісної роботи правоохоронців на райвідділ поліції вручено подарунок – відеореєстратор і дві карти пам’яті (на 16 і 32 Гб) для обладнання спецавтомобіля.

Заступник начальника райвідділу поліції Віктор Корнєєв вручив поліцейському сектору реагування патрульної поліції Анатолію Колісніченку та слідчому Андрію Касьяненку відзнаки від профспілкової організації Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Потім відбулося вручення співробітникам Почесних грамот від керівництва району й міста.

Read more

Працює комісія по розрахунку за паї

IMG 8443

IMG 8447

IMG 8430

4 липня відбулося перше засідання комісії щодо розрахунків сільгоспформувань та фермерів за орендовані паї і сплати відрахувань до районного бюджету.

Провів засідання в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, у роботі комісії взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, керівники податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості, управління АПР і економіки РДА, фінуправління, охорони праці, управління соцзахисту населення.

В ході засідання було заслухано запрошених бухгалтерів та керівників агроформувань, в яких були зафіксовані випадки невідповідності в звітних показниках.

Акцентовано увагу на розрахунку з пайовиками по збільшених відсоткових ставках і відповідною сплатою податків з метою поповнення районного бюджету.

Окремо наголошувалося на рекомендації обласного керівництва щодо підписання з аграріями районів меморандумів про виплату збільшеного відсотку за оренду паїв.

Надалі комісія збиратиметься раз на два тижні.

Read more

Вівторок, 03 Липень 2018

На розширеній апаратній нараді 03.07.2018

1ллл

2ллл

3 липня відбулася розширена апаратна нарада, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У роботі наради взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, сільські голови, представники ОТГ, керівники структурних підрозділів, запрошені.

Про роботу Березівського відділення поліції щодо профілактики злочинності в населених пунктах району протягом червня доповів заступник начальника Віктор Корнєєв.

Заступник головного лікаря КЗ «Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Скрипник поінформувала про проведення медичного профілактичного огляду дітей дошкільного віку на території району.

З доповіддю про збільшення надходжень податків до бюджету за рахунок надходжень від сплати орендної плати, надходжень за рахунок збільшення середнього рівня заробітної плати, збільшення рівня сплати податку за використання землі виступив начальник управління агропромислового та економічного розвитку РДА Сергій Цапкаленко. Співдоповідала в.о. заступника начальника – начальник Березівського відділення Лиманського ОДПІ ГУДФС Ольга Патрашку.

Також було зроблено аналіз результатів оцінки діяльності райдержадміністрації та вжиття заходів щодо покращення ситуації в рейтингових показниках.

Про підсумки чергового призову на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у квітні-травні та заходи щодо його забезпечення поінформував т.в.о. військового комісара Березівського РВК Костянтин Буняков.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук повідомив, що в районі з метою наповнення бюджету розпочинається робота по ревізії земель і виведенні її з тіньового обробітку. Як було сказано, після апаратної почала роботу комісія фахівців, які вивчатимуть ситуацію в Михайлівській сільраді.

Окремо Віталій Леонідович зупинився на темі фінансування сільрадами бібліотек, або вжиття заходів з оптимізації даних закладів.

Підбиваючи підсумки, в.о. голови РДА Сергій Лоскутніков також акцентував увагу на необхідності придбання путівок на другу зміну (з 9 по 22 липня) в дитячий оздоровчий табір «Чайка».

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31