Четвер, 09 Серпень 2018

Госпітальна рада ознайомилась з Березівською ЦРЛ

DSC 5802

DSC 5714

DSC 5703

DSC 5734

DSC 5739

DSC 5762

У четвер, 9 серпня, члени госпітальної ради госпітального округу №3 оглянули Березівську центральну районну лікарню.

Перед цим вони побували в Іванівській, Лиманській та Миколаївській центральних районних лікарнях. Там вони ознайомилися з особливостями місцевої медицини, структурою районних медзакладів, поспілкувалися з медиками.

З Березівською ЦРЛ їх ознайомили головний лікар Віталій Паданевич та заступник головного лікаря Вікторія Борисова. У заході взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова та начальник фінансового управління Березівської РДА Олена Болотенко.

Члени госпітальної ради, до якої входять представники місцевої влади та медицини Лиманського, Іванівського та Миколаївського районів, активно цікавилися у березівських медиків питаннями матеріально-технічного оснащення нашої ЦРЛ, планами та перспективними можливостями розвитку. Адже згідно плану госпітального округу Березівська ЦРЛ має стати центральним медзакладом округу №3. І тут зможуть лікуватися жителі 4 районів.

Також Віталій Паданевич повідомив, що наша ЦРЛ отримала ліцензію на 5 років на іонізуюче опромінення нового рентген-апарату і найближчим часом відбудуться роботи по його налаштуванню та запуску в експлуатацію.

Члени ради оглянули приймальне, дитяче, пологове, хірургічне та реанімаційне відділення, поліклініку. Їм також показали медобладнання лікарні.

Крім цього, члени госпітальної ради оглянули Березівський РЦ ПМСД, кабінети якого розташовані у будівлі поліклініки. На даний момент тут тривають ремонтні роботи. Зі структурою Центру первинної медико-санітарної допомоги їм ознайомила головний лікар - Ірина Кондрашова.

Read more

Храмове свято у Раухівці

DSC 5526

DSC 5564

DSC 5614

DSC 5655

DSC 5592

У четвер, 9 серпня, православні християни відзначали день пам’яті Святого великомученика і цілителя Пантелеймона. З цієї нагоди у Раухівській церкві відбулося храмове свято.

Святому Пантелеймону моляться про зцілення від різних хвороб душі й тіла. Глава святого зберігається на Святій Горі Афон у монастирі, названому на його честь. Житіє великомученика Пантелеймона написали його слуги, які були присутні при його страті. Часточки мощей святого зберігаються в різних країнах православного світу.

Провести службу настоятелю храму, протоієрею Василю Резніку допомагали священнослужителі з інших храмів Березівщини та сусідніх районів. У 2018 році отець Василь відзначає ювілейну дату — 20-річчя служіння у Раухівському храмі.

Віддати данину поваги святому мученику зібралися прихожани церкви з усієї Раухівської селищної ради, а також приїхали віряни з сусідніх сіл.

На свято запросили голову Березівської районної ради Віталія Мосійчука та заступника голови Березівської районної ради Валентину Димову, які теж взяли участь у службі.

У ході проведення храмового свята відбувся молебен з освяченням води та Божественна Літургія. Завершилося воно Хресною ходою, а після — трапезою.

Read more

Інвалідний візок для воїна-афганця

DSC 5454

DSC 5460

DSC 5461

У середу, 8 серпня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Спілки воїнів-афганців Березівського району Микола Фабульян та представники Спілки вручили інвалідний візок воїну-афганцю.

Петро Миколайович Тельпіс із Розквіту, має дружину та двох доньок.

Ветеринар за фахом, він почав хворіти на діабет відразу по закінченню військових дій в Афганістані. Зараз йому 53 роки, з яких 23 він живе на інсуліні. З часом хвороба прогресувала, додалися болі в ногах, які мучали чоловіка протягом 15 років.

На даний момент Петро Миколайович знаходиться на лікуванні в хірургії Березівської ЦРЛ. Через хворобу йому нещодавно ампутували праву ногу. «Звикаю жити по-новому. Здається, що все ще відчуваю пальці на правій нозі. А її вже нема. Потім буду вчитися рухатися з вилицями та на візку. Бо не хочу бути прикутим до ліжка», — каже учасник бойових дій. Фінансовий стан родини не дозволяв купити необхідні засоби для реабілітації.

Коли Микола Фабульян дізнався про біду земляка-афганця, то він відразу звернувся за допомогою до депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука. «Як ми можемо стояти осторонь, коли в нашого товариша такі проблеми зі здоровֹ’ям? Нам не байдужа його біда. Ми щиро вдячні Князю Аршалуйсовичу та Віталію Леонідовича за розуміння наших проблем та активну допомогу у їх вирішенні», — зазначає голова районної Спілки воїнів-афганців.

Це звернення розглянули моментально. Сучасний інвалідний візок італійського виробництва Князь Хачатрян та Віталій Мосійчук придбали власним коштом. І ось через кілька днів новий засіб реабілітації привезли до лікарні та вручили.

Петро Тельпіс був розчулений увагою та щиро дякував за таку важливу допомогу та підтримку.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Серпень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31