Вівторок, 11 Вересень 2018

Нарада з автоперевізником

1 2

IMG 6822

11 вересня відбулася нарада з автоперевізником у роботі якої взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, ФОП Ягіяєв Р.Л., керуюча справами апарату райради Людмила Харковенко, головний спеціаліст управління економічного розвитку РДА Антоніна Моріц.

Нещодавно голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку надійшло клопотання за підписом 118 жителів смт. Раухівка з проханням про більш зручне розташування зупинки автобуса, який підвозить жителів селища.

Дане питання було обговорено з перевізником щодо можливості задоволення піднятого мешканцями питання.

Read more

На розширеній апаратній нараді 11.09.2018р.

1оооо

2оооо

11 вересня в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков провів розширену апаратну нараду.

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, сільські голови, запрошені.

Заступник начальника райвідділу поліції Віктор Корнєєв поінформував про роботу щодо профілактики злочинності в населених пунктах району протягом серпня.

Підсумки оздоровчої кампанії влітку підбила начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк. На адресу голів сільрад прозвучала подяка за допомогу в організації відпочинку дітей.

В.о. начальника служби у справах дітей РДА Андрій Березніченко поінформував про проведення профілактичної операції «Літо-2018».

В.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков наголосив, що службі слід провести роботу серед студентів двох міських училищ щодо профілактики правопорушень.

Про стан протипожежного водопостачання на території району доповів начальник служби Березівського МРС ГУ ДСНС Олександр Блінов.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук наголосив на необхідності налагодження доступу пожежних машин до водонапірних башт в сільрадах на випадок надзвичайної ситуації. Має бути зроблено аналіз, де відповідна робота проведена, а де ще ні.

В.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков дав доручення головам сільрад виявити несанкціоновані сміттєзвалища і ліквідувати їх.

Окремо мова йшла про необхідність прийняття на сесіях сільрад рішень про зменшення на рік ставки оподаткування земель лісгоспу у зв’язку з обмеженим фінансуванням лісгоспу.

Також було наголошено в ході наради на вакцинації від кору та грипу.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30