Вересень 2018

Понеділок, 24 Вересень 2018

Новий ігровий майданчик для дітей Зброжківки

DSC 9518

DSC 9577

DSC 9650

DSC 9573

DSC 9630

DSC 9643

У п'ятницю, 21 вересня, у дітей Зброжківки було свято - в селі відкрили дитячий майданчик.

На цю подію у селі чекали давно. У церемонії відкриття взяли участь - депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, Новоселівський сільський голова Юрій Якименко та депутат районної ради, керівник ТОВ ім. Шевченка Володимир Житник.

Перед святом на дітей чекало пригощання морозивом, про яке потурбувались депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

За доброю традицією гостей зустріли хлібом-сіллю, а святкову стрічку під оплески присутніх перерізали Новоселівський сільський голова Юрій Якименко та депутат районної ради Володимир Житник.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відмітив позитивну динаміку розвитку села та подякував усім, хто допоміг в облаштуванні дитячого майданчика.

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян привітав жителів Зброжківки з такою приємною подією та відзначив ініціативність Новоселівського сільського голови, завдяки чому сільрада розвивається.

Депутат районної ради Володимир Житник з радістю відмітив, що в його рідному селі Зброжківка з'явилася нормальна асфальтована дорога, зроблено освітлення, а тепер - і сучасний дитячий ігровий майданчик. Юрій Якименко відзначив допомогу у вирішенні цього питання з боку депутатів Новоселівської сільради Галини Войтенко та Сергія Снігура, депутата районної ради Володимира Житника, депутата обласної ради Князя Хачатряна та голови районної ради Віталія Мосійчука та закликав жителів села берегти майданчик.

На глядачів чекав святковий концерт, у якому виступили аматори села.

Від імені батьків виступила жителька села Оксана Барська, яка відмітила, що дітей тепер буде легше відірвати від гаджетів завдяки іграм на свіжому повітрі. Яскравим завершенням дитячого свята став запуск в небо голубів як символів миру і доброти.

 

Read more

У п'ятницю, 21 вересня, в актовій залі Раухівської ЗОШ відбулася зустріч з кандидатами на посаду директора Раухівської опорної школи.

DSC 9475

DSC 9481

DSC 9489

DSC 9494

DSC 9468

Познайомитись з кандидатами прийшли громадськість селища, батьки учнів та педагогічний колектив Раухівської ЗОШ. У цій зустрічі взяла участь голова конкурсної комісії - заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова. У своєму виступі вона зазначила, що створення Раухівської опорної школи є важливою перспективою для освітньої галузі району. Ключову роль в функціонуванні та розвитку навчального закладу відіграватиме директор, отже саме тому важливо вибрати на цю посаду освідчену, ініціативну та відповідальну людину. Раухівська школа першою в районі проходить шлях створення опорного закладу освіти.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк роз'яснила присутнім поняття "опорної школи", її функції та можливості.

Свої кандидатури на посаду директора Раухівської опорної школи подали троє педагогів. Це директор Новоселівської ЗОШ Маргарита Бакланова (має дві вищі освіти "Вчитель математики" та "Менеджмент і консультування в почтаковій освіті/дошкільній педагогіці", вчитель-методист, 15 років працювала у Раухівській ЗОШ); директор Шевченківської ЗОШ Сергій Дідиченко (за фахом — вчитель математики та інформатики, старший вчитель, на посаді директора Шевченківської школи працює з 1995 року) та вчитель історії та правознавства Яснопільської ЗОШ Валерій Плавницький (навчався у Миколаївському національному університеті ім. В.О. Сухомлинського на факультеті історії та правознавства, паралельно з навчанням закінчив військову кафедру у званні молодшого лейтенанта, служив у зоні АТО, був командиром відділення, вільно володіє німецькою мовою, активно займається спортом, має власні освітні розробки).

Кожен кандидат розповів про себе та про своє бачення розвитку Раухівської ЗОШ. Після обговорення присутні задавали питання кандидатам. Наступний етап - тестування кандидатів та презентація їхніх планів розвитку школи на 2 та 6 років.

Read more

П'ятниця, 21 Вересень 2018

Продукти харчування для пацієнтів райлікарні

IMG 7110

IMG 7106

20 вересня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали харчоблок Березівської районної лікарні.

Князь Аршалуйсович та Віталій Леонідович у відповідь на прохання заступника головного лікаря Вікторії Борисової надали допомогу у вигляді круп, макаронних виробів та овочів для харчування пацієнтів райлікарні.

За словами Вікторії Анатолівни, нині склалася вкрай важка ситуація із забезпеченням щоденним гарячим харчуванням хворих стаціонару (90 людей), але завдяки допомозі Князя Хачатряна і Віталія Мосійчука питання на певний час вирішено.

Read more

Середа, 19 Вересень 2018

Ремонт траси Р55

IMG 6896

IMG 7008

IMG 6897

IMG 6946

IMG 6985

17 вересня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук оглянули хід дорожних робіт на трасі Р55 Одеса-Вознесенськ.

Це довгоочікувана суспільно важлива справа, яка нарешті зрушила з місця. Як прокоментував в інтерв’ю газеті «Степовий маяк» Князь Аршалуйсович, 20 років ремонт цього шляху не здійснювався. А дорога – міжобласного сполучення з насиченим рухом. За нашої присутності хвилин за десять тут проїхало до двадцяти автомобілів і в основному фури.

Загальна довжина ділянки, що нині ремонтується – в межах 13 км. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Березівкаагрошляхбуд». Потужна сучасна техніка і досвідчені фахівці працюють активними темпами. Використовується технологія ресайклінгу. Старе покриття подрібнюється з використанням цементу, коткується. Потім – клей і два шари асфальту.

«Я хочу висловити щиру подяку на адресу Князя Аршалуйсовича, за те що даний ремонт став можливий, а також працівникам ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» за виконання робіт», сказав Віталій Леонідович.

Read more

Понеділок, 17 Вересень 2018

З Днем рятівника!

1нннн

2нннн

3нннн

4нннн

17 вересня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш відвідали Березівський міжрайонний сектор ГУ ДСНС України в Одеській області.

З нагоди професійного свята – Дня рятівника керівники привітали співробітників сектору, побажали удачі, міцного здоров’я, подякували за важку й небезпечну роботу і вручили почесні грамоти й квіти. Від Березівської ОТГ колектив отримав сертифікат на 30 тис грн для придбання аварійно-рятувального обладнання.

Грамотами обласного керівництва начальник МРС, підполковник Олександр Блінов нагородив диспетчерів Оксану Живодьорову та Валентину Маркевич.

Від районного керівництва грамоти отримали: командир відділення Микола Дерев’янко, диспетчери Тетяна Горячковська, Тетяна Гарбуз, рятувальник Михайло Івашко, водії Олег Ольховий, Микола Целік, Сергій Черчукан, Юрій Бабій, начальник ДПРЧ-15, старший лейтенант Іван Вітюк.

Начальник районної Служби порятунку Олександр Блінов та начальнок державної пожежно-рятувальної частини-15 Іван Вітюк також привітали колег і подякували керівникам району й міста за увагу й допомогу у вирішенні поточних питань життєдіяльності підрозділу.

Наприкінці усі присутні за традицією зробили колективне фото на згадку.

Read more

Четвер, 13 Вересень 2018

Нарада з керівництвом Одеської дирекції «Укразалізниці»

1 3

1 4

1 2

13 вересня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков провели нараду з керівництвом Одеської дирекції «Укразалізниці».

У засіданні взяли участь начальник Одеської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» Рустам Рустамов, заступник директора з фінансово-економічних питань Олег Підлубний, начальник пасажирського сектору Сергій Бемещук, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, заступник начальника УСЗН РДА Євдокія Олійник, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, представники громад району, запрошені.

Присутніх на нараді було ознайомлено з листом на адресу в.о. голови РДА.

«Керівництво виробничого підрозділу «Одеська дирекція залізничних перевезень» звертається до вас з проханням провести зустріч з питань компенсації залізниці за перевезення залізничним транспортом пасажирів пільгової категорії за 8 місяців поточного року».

Також було озвучено інформацію, що за 8 місяців поточного року оформлено проїзд 18,6 тис пасажирам-пільговикам Березівського району на загальну суму 423,6 тис грн.

За результатами конструктивної зустрічі, керівництвом району та дирекцією «Одеської залізниці», вирішено підписати угоду щодо налагоджування співпраці по проведенню взаємозаліків в частині сплати податків до бюджетів.

Read more

Вівторок, 11 Вересень 2018

Нарада з автоперевізником

1 2

IMG 6822

11 вересня відбулася нарада з автоперевізником у роботі якої взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, ФОП Ягіяєв Р.Л., керуюча справами апарату райради Людмила Харковенко, головний спеціаліст управління економічного розвитку РДА Антоніна Моріц.

Нещодавно голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку надійшло клопотання за підписом 118 жителів смт. Раухівка з проханням про більш зручне розташування зупинки автобуса, який підвозить жителів селища.

Дане питання було обговорено з перевізником щодо можливості задоволення піднятого мешканцями питання.

Read more

На розширеній апаратній нараді 11.09.2018р.

1оооо

2оооо

11 вересня в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков провів розширену апаратну нараду.

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, сільські голови, запрошені.

Заступник начальника райвідділу поліції Віктор Корнєєв поінформував про роботу щодо профілактики злочинності в населених пунктах району протягом серпня.

Підсумки оздоровчої кампанії влітку підбила начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк. На адресу голів сільрад прозвучала подяка за допомогу в організації відпочинку дітей.

В.о. начальника служби у справах дітей РДА Андрій Березніченко поінформував про проведення профілактичної операції «Літо-2018».

В.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков наголосив, що службі слід провести роботу серед студентів двох міських училищ щодо профілактики правопорушень.

Про стан протипожежного водопостачання на території району доповів начальник служби Березівського МРС ГУ ДСНС Олександр Блінов.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук наголосив на необхідності налагодження доступу пожежних машин до водонапірних башт в сільрадах на випадок надзвичайної ситуації. Має бути зроблено аналіз, де відповідна робота проведена, а де ще ні.

В.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков дав доручення головам сільрад виявити несанкціоновані сміттєзвалища і ліквідувати їх.

Окремо мова йшла про необхідність прийняття на сесіях сільрад рішень про зменшення на рік ставки оподаткування земель лісгоспу у зв’язку з обмеженим фінансуванням лісгоспу.

Також було наголошено в ході наради на вакцинації від кору та грипу.

Read more

Четвер, 06 Вересень 2018

У пошуках свідків Голокосту

5

2

10

9

У четвер, 6 вересня, до Березівської районної ради завітали представники пошукової групи асоціації «Яхад-Ін Унум». Вони звернулися за допомогою у пошуках на території Березівського району свідків Голокосту (масового розстрілу євреїв).

На цю тему вони поспілкувалися із заступником голови Березівської районної ради Валентиною Димовою. Акцентувалася увага на пошуках очевидців тих страшних подій, свідчення яких є унікальною історичною інформацією. Нажаль, час спливає і з кожним роком живих свідків Голокосту дедалі важко знайти. У якості прикладу своєї роботи дослідники надали для ознайомлення книгу спогадів «Yahad-In-Unum. Broad Daylight. Ten years: 2004-2014», у якій були зібрані свідчення очевидців розстрілів з України, Білорусі, Росії, Польщі, Румунії, Молдови та Литви. Матеріал для цього видання збирали 10 років.

Метою асоціації «Яхад-Ін Унум» є ідентифікація масових захоронень євреїв, циган та інших жертв, вбитих під час масових розстрілів на території Східної Європи протягом Другої Світової війни, знаходження місць невідомих раніше масових поховань.

На даний момент історико-пошукова група організації у складі 11 осіб проводить дослідницьку роботу на території Одеської області. Вони знаходять свідків тих подій, беруть у них інтерв’ю, фотографують очевидців та можливі місця розстрілів. Зібрані матеріали будуть видані окремою книгою.

«Нам потрібна допомога місцевих жителів для продовження досліджень. На даний момент ми збираємо свідчення очевидців розстрілу євреїв, яких знайшли у Новоселівській сільраді. На жаль, у нас дуже мало інформації про розстріли євреїв у роки Другої Світової війни на території Березівського району. На жаль, час спливає. Якщо вчасно не зібрати свідчення очевидців, то значна частина історії Голокосту зникне назавжди і численні масові поховання ніколи не будуть знайдені. Тому просимо всіх небайдужих людей відгукнутися і надати інформацію. Якщо Ви або Ваші рідні чи знайомі були свідками цих історичних подій, то прошу зв’язатися зі мною за тел.: 0972193230. Ваша інформація може стати унікальною та допомогти відновити історичну правду», — каже член пошукової групи Лілія Прусік.

Засновником асоціації є французький католицький священик Патрік Дебуа, батьки якого зазнали переслідувань з боку нацистів. Починаючи з 2004 року, завдяки історико-дослідницької діяльності асоціації «Яхад-Ін Унум» було визначено місцерозташування десятків сотень місць масових вбивств, про багато з яких раніше було невідомо. Також членами пошуково-дослідницьких груп асоціації було опитано більш 5300 свідків, що бачили злочини нацистів в Україні, Білорусі, Росії, Молдові, Литві, Румунії та Польщі під час Другої світової війни. Пошукові роботи ведуться протягом 14 років. Більш докладнішу інформацію про цей проект можна знайти на сайті: www.yahadinunum.org

Read more

Понеділок, 03 Вересень 2018

У суботу, 1 вересня, для дітей Гуляївської сільради пролунав Перший дзвоник.

1.DSC 8327

2.DSC 8371

3.DSC 8479

4.DSC 8302

5.DSC 8294

6.DSC 8283

7.DSC 8322

У суботу, 1 вересня, для дітей Гуляївської сільради пролунав Перший дзвоник. Початок нового навчального року тут співпав з важливою подією в житті села - відкриттям дитсадка "Росинка".

На базі сільської школи тепер функціонуватиме навчально-виховний комплекс "Гуляївська ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ". Цій події передувала довга та копітка підготовка. Приміщення під дитсадок капітально відремонтували, замінили підлогу, встановили енергоефективні металопластикові вікна, нові двері, зробили внутрішні комунікації. Результатом цього тривалого процесу став світлий і затишний дитсадок. У НВК є спальня на 25 місць, ігрова кімната, окремі внутрішні санвузли, пральня.

"У нашій школі сьогодні подвійне свято - ми відзначаємо День знань та відкриття дитсадка. Тепер до нашої дружньої шкільної родини приєднаються найменші жителі Гуляївської сільради. Та все це було би неможливим, якби не допомога небайдужих людей. Свій внесок у появу дитсадка зробили депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк, Гуляївський сільський голова Тетяна Юрченко, наші постійні спонсори - ПП "Вересень" та "Березівський хлібороб", батьки. Спільними зусиллями ми змогли відкрити дитсадок. Від імені всієї шкільної родини щиро дякуємо вам за це", - відмітила у своїй вітальній промові директор Гуляївського НВК Олена Касьяненко.

Розділити радість з гуляївськими дітьми приїхали гості - депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська, клірик Свято-Миколаївського храму Березівки, отець Володимир.

Всі вони привітали присутніх зі святом знань і побажали учнівському та педагогічному колективам навчального закладу успіхів та нових здобутків.

Голова районної ради Віталій Мосійчук відзначив підтримку Одеської обласної ради у створенні Гуляївського НВК та активну участь у цьому процесі депутата обласної ради Князя Хачатряна, за сприяння якого були залучені кошти для проведення робіт. Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк подякувала депутатам обласної, районної та сільської рад за допомогу навчальному закладу.

Гостей зустрічали за доброю традицією хлібом-сіллю. Своїх підопічних зі святом вітали спонсори - керівник ПП "Вересень" Сергій Хімич, заступник директора по фінансовій частині ПП "Березівський хлібороб" Анатолій Богоміл, начальник служби безпеки "Березівський хлібороб" Олександр Адзеленко. Крім вітань, вони привезли подарунки для НВК - сучасну пральну машину та 3 килими.

Після лінійки на дітей чекав подарунок від депутата Одеської обласної ради Олександра Адзеленка - пригощання солодкою ватою.

Боже благословення на нові успіхи та починання надав клірик Свято-Миколаївського храму Березівки, отець Володимир та окропив присутніх освяченою водою.

Керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська привітала школярів Гуляївської сільради з новим навчальним роком та передала вітання від народного депутата України Миколи Скорика.

У ході святкової лінійки виступили першокласники та маленькі вихованці дитсадка. У 2018-2019 навчальному році за нові парти першого класу Гуляївського НВК вперше сядуть 12 учнів. Заклад відповідає вимогам Нової Української Школи, а педагоги закладу пройшли відповідну підготовку.

Право дати Перший дзвоник надали випускнику, 9-класнику Андрію Стовбану та першокласниці Олександрі Скоковій.

Завершилося свято знань приємною подією - урочистим відкриттям дитсадка. Почесне право перерізати стрічку надали депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку та в.о.голови Березівської РДА Сергію Лоскутнікову.

Заклад освятив отець Володимир, а після цього малеча, батьки та педагоги вперше переступили дошкільного навчального закладу Гуляївки.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30