Січень 2018

Середа, 31 Січень 2018

Нарада із сільськими головами 31.01.2018р.

1

3

31 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков провели нараду з керівниками органів місцевого самоврядування.

Князь Аршалуйсович доніс до відома присутніх важливу інформацію.

«З настанням тепла ми розпочинаємо довгоочікуваний ремонт дороги Одеса-Вознесенськ. Буде ремонтуватися 33 кілометри шляху. На сьогодні ми вже маємо погодження на початок робіт, також вже підписані й договори.

В контексті ремонту дороги, я звертаюсь із проханням до голів місцевих рад, надати посильну допомогу у своїх населених пунктах по розчищенню лісосмуг від порослі. Як приклад, наведу відповідну роботу, що зроблена працівниками ПП «Чеське» під керівництвом Василя Швеця вздовж траси по території Михайло-Олександрівської сільради.

На відремонтованій дорозі Одеса-Вознесенськ буде розмітка, дорожні знаки. Швидкісний режим також, звичайно, зміниться. Тож прохання до керівників місцевих рад (Березівська ОТГ, Новокальчевська ОТГ, Степанівська сільрада) – необхідно провести роботи по забезпеченню вуличного освітлення траси в межах  територій ваших населених пунктів з метою безпеки дорожнього руху в темний час доби», сказав К. Хачатрян.

Гуляївський сільський голова Тетяна Юрченко та Златоустівській сільський голова Микола Фоменко звернулися із запитанням щодо необхідності налагодження автобусного сполучення Лисенкове -Одеса, щоб хворим людям було зручно добиратися до обласної лікарні, про що прийняте рішення проведення особистої робочої зустрічі з автоперевізником Русланом Ягіяєвим 01 лютого 2018 року.

Read more

Робоча група щодо землекористування

IMG 0875

IMG 0881

IMG 0876

31 січня відбулося засідання робочої групи з питань, пов’язаних із землекористуванням на території Березівського району.

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, керівництво податкової інспекції, управління АПР РДА, юридичного, економічного відділів РДА, Держгеокадастру в районі, представники юридичних осіб-землекористувачів, які звернулися щодо оренди землі.

Read more

На розширеній апаратній нараді 31.01.2018р.

4

6

5

31 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук взяли участь у роботі розширеної апаратної наради, яку провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.

Відповідно до порядку денного було розглянуто три питання. В.о. начальника відділу архітектури Ірина Раснюк поінформувала як здійснювалося подолання наслідків снігової негоди в районі. За її словами, в районі в основному силами ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» розчищалися дороги від снігу й посипалися соляно-піщаною сумішшю.

Начальник УСЗН РДА Микола Моряк повідомив про виплату субсидій населенню.

Начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко доповіла про нововведення – патронатні сім’ї. Крім того, мова йшла про особливості проживання сиріт в придбаному для них владою району будинку в Новоселівської сільраді.

Голова райради Віталій Мосійчук, звертаючись до присутніх голів сільрад, наголосив на необхідності тісної співпраці органів місцевого самоврядування, начальників військово-облікових столів із райвійськкоматом щодо здійснення призовної кампанії та контрактної служби в армії.

В.о. голови РДА Сергій Лоскутніков зазначив, що з даної теми відбулася обласна селекторна нарада і питання тримається на контролі.

Керуюча філією «Ощадбанк» в районі Валентина Бабій донесла інформацію щодо пропозицій співпраці по спільній програмі між ОДА і «Ощадбанком» стосовно пільгових кредитів для малого та середнього бізнесу Одеської області.

Керівник райсанепідстанції Лариса Селіванова звернула увагу на необхідність здійснення вакцинації від дифтерії. Тему продовжили заступник керівника «Березівська ЦРЛ» Вікторія Борисова та керівник КЗ «Березівський ЦПМСД» Ірина Кондрашова.

Read more

Вівторок, 30 Січень 2018

З думкою про учнів Новокальчевської школи

IMG 0810

IMG 0818

IMG 0820

IMG 0826

IMG 0856

30 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і голова Новокальчевської ОТГ Валентина Тимчук відвідали Новокальчевську школу.

Директор навчального закладу Тетяна Федюкіна ознайомила керівників з діяльністю школи (навчається 115 учнів), продемонструвала класи, їдальню, спортзал.

За кошти обласного бюджету, що залучені в район завдяки Князю Хачатряну та за кошти сільради в школі замінено 82 старих вікна на нові металопластикові і 5 дверей.

Як стало відомо, проблемою є опалення частини школи, де знаходиться їдальня і спортзал. Це питання керівники взяли на особистий контроль і докладатимуть максимум зусиль для його вирішення.

Read more

Для закладів соціальної сфери села Петрівка

IMG 0692

IMG 0693

IMG 0701

IMG 0747

IMG 0748

IMG 0761

IMG 0766

IMG 0771

IMG 0772

IMG 0781

30 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і Ряснопільський сільський голова Тетяна Сафронова відвідали село Петрівку.

Керівники оглянули міст за селом, що нині знаходиться в аварійному стані таким чином оперативно відреагувавши на колективне звернення жителів села з цього приводу.

 «Ми будемо шукати рішення по цьому питанню, щоб інженерну споруду відремонтувати і вона була безпечною для транспорту і пішоходів», прокоментував для газети «Степовий маяк» Князь Аршалуйсович.

Потім відбувся візит до закладів соціальної сфери с. Петрівка. В будівлі пошти та ФАПу за кошти обласного бюджету, що залучені в район завдяки Князю Хачатряну, замінено старі вікна на нові металопластикові і в приміщеннях стало затишніше. Крім того, в будівлі ФАПу зроблено внутрішній ремонт і замінено вхідні двері.

 А за кошти бюджету сільради територію медичного закладу благоустроєно новою огорожею.

Read more

Понеділок, 29 Січень 2018

На бюджетній комісії 29.01.2018р.

IMG 0671

IMG 0669

IMG 0678

29 січня відбулося засідання бюджетної комісії Березівської районної ради.

 У роботі засідання взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, голова комісії Василь Задорожнюк, члени комісії.

«Березівська ОТГ утворилася, але освітні заклади міста продовжують фінансуватися через субвенцію районному бюджету.

На фінансування дитсадків громади збільшено суму на 234,8 тис.грн. і на загальноосвітні школи громади – 427,8 тис.грн. На підставі протоколу бюджетної комісії буде прийнято розпорядження райдержадміністрації, для внесення змін в райбюджет і відділ освіти буде користуватися цими сумами в роботі», прокоментувала Олена Болотенко.

Члени комісії одноголосно прийняли відповідне рішення.

Read more

Понеділок, 22 Січень 2018

Україна — єдина держава!

DSC 8019

DSC 8033

DSC 8054

DSC 8060

22 січня 1919 року стало важливою датою в історії становлення України. Цього дня Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цього дня з’єдналася Західноукраїнська Народна Республіка з Українською Народною Республікою. З нагоди Дня Соборності України на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся урочистий мітинг.

Відзначити цю дату зібралися в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, секретар міської ради ОТГ Сергій Шевченко, представники установ, організацій, жителі міста.

Ведуча, директор Березівського РБК Алла Піцул, нагадала присутнім історію створення цієї дати. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх загиблих за соборність, громадянську єдність і готовність українців відстоювати свою свободу від загарбників і агресорів на українській землі. Російська імперія, Польща, Австро-Угорщина — до цих держав в різні часи належали українські землі. За право жити в своїй власній, єдиній країні українці заплатили великою ціною — мільйонами життів борців за єдність та незалежність.

На знак пам’яті про тисячі життів борців, які були покладені на вівтар боротьби за єдність України дует Римми Хачатрян та Юлії Соловйової виконав пісню «Молитва». З вірою в світле майбутнє рідної країни березівчани усіх поколінь об’єдналися у символічний ланцюг єдності, взявшись за руки.

Наприкінці мітингу присутні поклали квіти до пам’ятника Т. Шевченку, який своїм життєвим шляхом показав приклад творця незалежності і соборності України.

Але про єдність нашої держави потрібно пам’ятати всім нам без винятку не лише в пам’ятні дати, а постійно. Адже зараз подібна ситуація повторюється на Сході України. За право жити в єдиній країні в різні часи свої життя віддали мільйони українців, серед яких були і наші земляки. Ми маємо це усвідомлювати. І робити все від нас залежне, аби їхня самопожертва не виявилася марною.

 

Read more

П'ятниця, 05 Січень 2018

В Березівську ЦРЛ придбано нове медичне обладнання

IMG 9549

IMG 9562

IMG 9593

IMG 9591

IMG 9601

IMG 9556

5 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови лікарню.

Головний райради Валентина Димова, заступник голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, депутати райради, голови депутатських фракцій - В’ячеслав Борисов, Ігор Соловйов, Василь Задорожнюк відвідали Березівську районну лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич ознайомив гостей з новим медичним обладнанням і прокоментував придбання.

«З метою забезпечення нашого медичного закладу обладнанням я звернувся до районної ради, райдержадміністраці. Нас почули, пішли назустріч і надали допомогу.

За кошти районного бюджету в сумі 900 тис грн. та за кошти сільрад і ОТГ в сумі понад 600 тис грн. було придбано 2 електрокардіографи, 3 монітори пацієнта, гематологічний аналізатор, 2 потужні холодильники в лабораторію крові, сухожарочну шафу для малої операційної, палатний рентгенапарат, апарат ультразвукового дослідження виробництва США. Все вже працює крім рентгенапарата, сухожарочної шафи і апарата УЗД - фахівці це підключать після Різдвяних свят.

Крім того, за кошти Березівської міської ОТГ придбано два холодильники і морозильну камеру, апарат для обробки рентгенівських плівок.

Також Урядом планується затвердження 9 госпітальних округів в Одеській області, в тому числі й у нашому, до якого увійдуть Березівський, Лиманський, Миколаївський і половина Іванівського району. Дякую керівникам району, громад, депутатам за виділені кошти за розуміння й допомогу!», сказав Віталій Григорович.

         

Read more

Четвер, 04 Січень 2018

З 10 лютого поїзд Одеса-Запоріжжя (Кривий Ріг) знову зупинятиметься на станції Березівка

800px-Station Berezivka

78236490

23 листопада 2017 року голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков звернулися з листом до начальника дирекції Одеської дирекції залізничних перевезень Р.Ш. Рустамова.

Причиною клопотання стала інформація про те, що з 10 грудня 2017 року планувалося відмінити зупинку потяга №317/318 Одеса-Запоріжжя (Кривий Ріг) на станції Березівка.

З метою уникнення соціальної напруги серед населення Березівщини керівники району звернулися до «Укрзалізниці» з клопотанням щодо залишення зупинки на станції Березівка потягу №317/318 Одеса-Запоріжжя (Кривий Ріг).

«Населення Березівського та Миколаївського районів користується виключно цим потягом в зв’язку із майже повною відсутністю автомобільного сполучення до міст Миколаїв та Херсон. Дорога «Одеса-Вознесенськ» знаходиться в аварійному стані, її капітальний ремонт найближчим часом не передбачений. На сьогодні  залізниця стала для населення єдиною можливістю для зв’язку з цими містами України», зазначено в клопотанні.

До речі, за даними  начальника станції Березівка І.В. Деркач, з вересня по жовтень 2017 року та 20 днів листопада було реалізовано 329 квитків на потяг № 317/318 Одеса-Запоріжжя (Кривий Ріг).

Про гостре питання був також поінформований народний депутат України Микола Скорик, який оперативно відреагував та звернувся  з відповідним депутатським запитом  безпосередньо до ПАТ «Укрзалізниця» (м.Київ).

3 січня 2018 року голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук надіслав начальнику станції Березівка І.В. Деркач копію відповіді ПАТ «Укрзалізниця» від 18 грудня 2017 року на депутатський запит народного депутата України Миколи Скорика щодо зупинки згаданого поїзда.

«Враховуючи соціальну важливість для мешканців Одеської області зупинки поїзда на станції Березівка, ПАТ «Укрзалізниця» з найближчої можливої дати встановить зупинку поїзда №317/318 Одеса-Запоріжжя (Кривий Ріг) на зазначеній станції», сказано у відповіді керівництва «Укрзалізниці»  народному депутату України М. Л. Скорику.

З 10 лютого 2018 року зупинку згаданого поїзда на станції Березівка буде відновлено.

З метою уникнення соціальної напруги серед населення Березівщини керівники району звернулися до «Укрзалізниці» з клопотанням щодо залишення зупинки на станції Березівка потягу №317/318 Одеса-Запоріжжя (Кривий Ріг).

До речі, за даними  начальника станції Березівка І.В. Деркач, з вересня по жовтень 2017 року та 20 днів листопада було реалізовано 329 квитків на потяг №317/318 Одеса-Запоріжжя (Кривий Ріг).

Про актуальне питання був поінформований народний депутат України Микола Скорик, який оперативно відреагував.

3 січня 2018 року голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук надіслав начальнику станції Березівка І.В. Деркач копію відповіді ПАТ «Укрзалізниця» від 18 грудня 2017 року на депутатське звернення народного депутата України Миколи Скорика щодо зупинки згаданого поїзда.

«Враховуючи соціальну важливість для мешканців Одеської області зупинки поїзда на станції Березівка, ПАТ «Укрзалізниця» з найближчої можливої дати встановить зупинку поїзда №317/318 Одеса-Запоріжжя (Кривий Ріг) на зазначеній станції», сказано у відповіді керівництва «Укрзалізниці» на звернення народного депутата України М. Л. Скорика.

З 10 лютого 2018 року зупинку згаданого поїзда на станції Березівка буде відновлено.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31