Середа, 03 Жовтень 2018

На комісії ТЕБ та НС

1ццц

2ццц

3ццц

4ццц

3 жовтня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

У роботі засідання взяли участь члени комісії – в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков (голова), заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, головний лікар ЦРЛ Віталій Паданєвич, головний лікар ЦПМСД Ірина Кондрашова, керівник районного відділення санепідемстанції Лариса Селіванова, начальник Держпродспоживслужби в районі Федір Кіров, начальник райвідділення ДСНС Олександр Блінов, в.о. головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення РДА Євген Грушко, заступник начальника райвідділення поліції Віктор Корнєєв, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, головний спеціаліст відділу економічної політики та стратегічного планування управління АПР РДА Антоніна Моріц.

На засіданні мова йшла про те, що у зв’язку з нещодавно зафіксованим на території Саратського району випадку захворювання на сибірську виразку всім відповідальним службам варто вжити заходів щодо профілактики даного захворювання та недопущення його розповсюдження на території Березівського району.

За результатами засідання комісії буде підготовлено рішення.

Read more

Нарада з питань призову

1ххх

2ххх

3ххх

4ххх

3 жовтня відбулася нарада з питань виконання вимог чинного законодавства щодо призову юнаків на строкову військову службу в Збройних Силах України.

У роботі засідання взяли участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, військовий комісар Березівського РВК Олександр Чигирьов, заступник військового комісара Костянтин Буняков, головний лікар Березівської ЦРЛ Віталій Паданєвич, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, сільські голови, начальники військо-облікових столів сільрад.

На необхідності обов’язкового виконання плану у встановлені терміни наголосив військовий комісар Березівського РВК Олександр Чигирьов.

За його словами, нині дана робота виконується не належними темпами й обсягами. Присутніх було ознайомлено з аналізом роботи по призову в розрізі сільрад.

Акцентувалася увага на злагодженій роботі працівників сільрад, військкомату, поліції з метою призову юнаків згідно з завданням.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31