Середа, 10 Жовтень 2018

Обладнання для робочого місця вчителя

1освіта

2освіта

3 освіта

4освіта

10 жовтня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков відвідали районний відділ освіти.

У відділі саме тривала нарада директорів шкіл. Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк поінформувала присутніх, що район отримав 18 комплектів обладнання робочого місця вчителя початкових класів.

Комплекти в рамках реформи «Нова українська школа» було придбано за умов співфінансування: 50% з державного бюджету і 50% - з районного бюджету.

Вартість одного комплекту 17 тис грн. У комплекті: ноутбук з програмним забезпеченням, кольоровий принтер, сканер, ламінатор і папір для ламінування дидактичних матеріалів, дві упаковки офісного паперу, фарби для принтера. По системі Прозоро в район придбано 18 комплектів для перших класів.

«Впровадження проекту «Нова українська школа» активно підтримує Князь Хачатрян. За його сприяння за кошти обласного бюджету буде придбано котел та парти для двох класів Раухівської опорної школи, меблі в Шевченківський, Степанівський ДНЗ та Гуляївський НВК. Крім того, здійснюватиметься добудова внутрішнього санвузла в Чорногірській школі, заміна вікон в Ряснопільському НВК», прокоментувала в інтерв’ю для газети «Степовий маяк» Ольга Гаврилюк, яка також від імені директорів шкіл подякувала обласному депутату Князю Хачатряну, керівництву району та депутатському корпусу за сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету та розподілу їх.

Read more

На розширеній апаратній нараді 10.10.2018 року

1апарат

2апарат

3апарат

10 жовтня в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков провів розширену апаратну нараду.

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, голови сільрад та ОТГ, керівники установ, запрошені.

Про виконання делегованих повноважень за 9 місяців доповів Новоселівський сільський голова Юрій Якименко.

Заступник начальника райвіділення поліції Віктор Корнєєв поінформував про профілактику злочинності в населених пунктах за вересень.

Щодо працевлаштування випускників 2017-2018 років доповіла начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк.

Наповнення відділами та структурними підрозділами веб-сторінки РДА висвітлив у своєму виступі начальник відділу комунікацій з громадськістю Сергій Чернецький.

В ході апаратної наради голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук наголосив, звертаючись до сільських голів, на необхідності встановлення контрольних вузлів обліку газу. І подякував сільрадам та ОТГ за участь в Малих Олімпійських іграх району.

В.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков у зв’язку з виникненням спалаху сибірської виразки на Одещині зазначив, що співробітникам поліції необхідно звернути увагу на випадки стихійної торгівлі м’ясом.

Read more

Ремонт траси Р55 на ділянці Березівка-Виноградне

1дорога

2дорога

3дорога

4дорога

5дорога

9 жовтня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, голова Новокальчевської ОТГ Валентина Тимчук оглянули хід ремонтних робіт на трасі Р55 Одеса-Вознесенськ (ділянка Березівка-Виноградне).

Роботи саме тривали поблизу в’їзду в село Виноградне. Фахівці й сучасна, потужна техніка підрядної фірми ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» працювали активними темпами.

«Перед цим за технологією ресайклінгу була підготовлена міцна основа. Ще трохи часу й даний відрізок траси буде вкрито першим шаром асфальту, а потім – другим, остаточним. Скільки я пам’ятаю ця дорога була глобальною проблемою для нашого району, про це постійно говорили. І нарешті така суспільно важлива справа здійснюється», прокоментував в інтерв’ю для газети «Степовий маяк» Князь Хачатрян.

Read more

Дитячий притулок оновлюється

1прпп

2прпп

3прпп

4прпп

5прпп

9 жовтня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков відвідали Березівський дитячий притулок, де нині триває капітальний ремонт.

Фахівці підрядної організації – фірми «Будсервіс» (керівник В’ячеслав Марків) здійснюють роботи на території закладу та в середині будівлі.

Як розповів в інтерв’ю для газети «Степовий маяк» директор притулку Петро Козоріз, уже встановлено нову огорожу з решітки, ворота, дах вкрито металопрофілем, утеплені стіни мінватою. Незабаром стіни буде оздоблено під «короїд» жовтого й зеленого кольорів, утеплюватиметься горище, у дворі й на алейках постелиться тротуарна плитка.

«Ще у дворі збудовано нове складське приміщення, за рахунок реконструкції створено два кабінети, санвузол. Замінено труби опалення, поштукатурено стіни кімнат, дитячі санвузли облицьовано плиткою, замінено старі двері на нові металопластикові. У планах на майбутнє – встановлення вікон у веранді для харчування та ігор з метою розширення площі.

«Все робиться, щоб знедоленим малюкам-сиротам було комфортно мешкати в оновленому притулку. До речі, заклад має змінити юридичний статус – з притулку на Центр соціально-психологічної реабілітації. Спасибі всім небайдужим людям за поміч. Ось, наприклад, 31-річна одеситка Світлана, яка працює в Китаї і в неї самої двоє малюків, подарувала нам музичний центр, придбала нові 35 дитячих стільців, 4 обігрівачі, рюкзаки, постільну білизну. Ось таким помічникам ми дуже вдячні і бажано, щоб їхній приклад благодійності наслідували й інші», розповів П. Козоріз.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31