Жовтень 2018

Середа, 31 Жовтень 2018

Асфальтується підйом до траси Р55

IMG 2701

IMG 2705

IMG 2713

IMG 2686

31 жовтня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук оглянули хід ремонтних робіт на підйомі, що веде до міжобласної траси Р55 Одеса-Вознесенськ.

Капітальний ремонт (суцільне асфальтування проїжджої частини) здійснюють фахівці та сучасна потужна техніка ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

«Ця ділянка шляху тривалий час була в зруйнованому стані. Але завдяки Князю Хачатряну вдалося вирішити це питання. Таким чином, крок за кроком, робляться добрі справи для людей», прокоментував для газети «Степовий маяк» голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук .

Read more

Нове обладнання для пожежної частини

IMG 2734

IMG 2735

IMG 2737

IMG 2738

31 жовтня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова відвідали Березівську державну пожежно-рятувальну частину ДПРЧ-15.

Завдяки депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну та керівництву Березівської районної ради для пожежного автомобіля ЗІЛ-131 придбано новий акумулятор.

Начальник частини Іван Вітюк та головний інспектор Березівського міскрайонного сектору Олександр Папук висловили щиру вдячність на адресу Князя Аршалуйсовича і Віталія Леонідовича за допомогу.

Read more

Почесна відзнака президенту благодійної організації

IMG 2679

IMG 2683

31 жовтня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова вручили заступнику головного лікаря Вікторії Борисовій Почесну відзнаку Березівської районної ради.

Почесною відзнакою з посвідченням та нагрудним знаком нагороджується президент благодійної організації «Ukraine needs help» (Gouda) «Україна потребує допомоги» (м. Гауда) Laurien Luijnenburg.

«З нагоди 25-річчя роботи висловлюю Вам щиру вдячність за відповідальну працю, уміння співчувати, доброту і милосердя», сказано в документі за підписом Віталія Мосійчука.

Як прокоментувала в інтерв’ю для газети «Степовий маяк» Вікторія Борисова, згаданий благодійний фонд вже тричі надсилав гуманітарну допомогу для Березівської райлікарні.

«Завдяки депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну і громадянці Нідерландів пані Лорен та її сину, який особисто супроводжував вантаж, наша лікарня отримала необхідне обладнання. За це висловлюємо їм щиру вдячність!», сказала Вікторія Анатолівна.

Read more

Четвер, 25 Жовтень 2018

На бюджетній комісії 25.10.2018

IMG 2670

IMG 2673

25 жовтня відбулося засідання бюджетної комісії у якому взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова,в.о.районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, голова комісії Василь Задорожнюк, члени комісії.

«У зв’язку з надходженням нових договорів на передачу іншої субвенції районному бюджету з бюджетів нижчого рівня, райдержадміністрація просить розглянути та погодити на постійній комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики наступні внесення змін до районного бюджету:

збільшити доходи за кодом «Інша субвенція» на суму 9496 грн:

- збільшити видатки по КФК «Дошкільна освіта» на 1696 грн для придбання дров Маринівському ДНЗ, по КФК «Загальноосвітні школи» на 7800 грн для придбання та встановлення пожежної сигналізації по М.Олександрівській ЗОШ.

- за рахунок зменшення видатків по Чорногірській ЗОШ на обробку дерев’яних конструкцій на 31 880 грн, збільшити видатки по Степанівському ДНЗ на обробку дерев’яних конструкцій на 31 880 грн» - поінформувала начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

З усіх запропонованих питань членами бюджетної комісії схвалено відповідні рішення.

Read more

Середа, 24 Жовтень 2018

Представили нового директора Раухівської опорної школи

DSC 9659

DSC 9704

DSC 9687

DSC 9685

DSC 9701

DSC 9668

DSC 9705

У середу, 24 жовтня, у конференц-залі Раухівської ЗОШ відбулося представлення нового директора навчального закладу. Колективу школи його представили голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк та головний спеціаліст відділу освіти Надія Посмітна.

За результатами ретельного конкурсного відбору з трьох кандидатів новим директором Раухівської ЗОШ став молодий педагог Валерій Плавницький. До призначення на цю посаду Валерій Віталійович працював вчителем історії та правознавства в Яснопільській ЗОШ.

На директора опорної школи покладається велика роль — збереження структури опорного навчального закладу, вдосконалення та розвиток головної школи та її філій, відповідність концепції розвитку Нової української школи, впровадження нових методик викладання і технологій у навчальний процес, підвищення якості освіти у підпорядкованих навчальних закладах.

До Раухівського освітнього округу входять Новоселівська, Шевченківська ЗОШ, які тепер підпорядковуються головній — опорній Раухівській школі. Для учнів старших класів округу забезпечений автобусний підвіз до головного навчального закладу.

Наказ про призначення Валерія Плавницького на посаду директора Раухівської ЗОШ зачитала Ольга Гаврилюк. З ним укладено контракт терміном на 2 роки. Присутні привітали молодого фахівця з призначенням на нову посаду, побажали йому успішної роботи у якості керівника опорного навчального закладу та висловили надію на підвищення престижу школи у новому статусі. Також висловили подяку попередньому директору школи Олені Гриб за її багаторічну сумлінну роботу на цій посаді.

Також О. Гаврилюк відмітила, що нещодавно педагоги школи Уланова Н.М. та Чемериз Т.П. прийняли участь у обласному семінарі для вчителів математики. Тому спільним рішенням Березівської районної ради, РДА та відділу освіти РДА у якості заохочення за високий професіоналізм для кабінету математики школи за кошти районного бюджету був придбаний ноутбук, якій вручив голова районної ради В.Л.Мосійчук.

Голова Березівської районної ради В.Л. Мосійчук повідомив також ще одну приємну новину для Раухівської школи: «До наших поздоровлень також приєднується депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян. Він вітає колектив школи з офіційним призначенням нового директора та бажає йому наснаги та успіхів у роботі. Також, я радий вам повідомити ще одну звістку. За сприяння Князя Хачатряна з обласного бюджету виділено кошти на придбання 17 парт та 34 стільців для двох класів Раухівської ЗОШ, про що прийняте відповідне рішення депутатами Березівської районної ради», — зазначив наприкінці зустрічі Віталій Леонідович.

Read more

Земля – на контролі (нарада)

IMG 2653

IMG 2666

IMG 2664

IMG 2655

23 жовтня відбулася нарада щодо дотримання чинного законодавства в земельній сфері.

Провів нараду голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, за участю в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергія Лоскутнікова, заступника голови райради Валентини Димової, начальника Держгеокадастру в Березівському районі Павла Шевченка, заступник керівника місцевої прокуратури Абдула Газієв, заступника начальника райвідділення поліції Віктора Корнєєва та представників Держгеокадастру в Одеській області – начальника відділу контролю за використанням та охороною земель Олексія Митрофанова і державного інспектора Олександра Жалкіна.

Мова йшла про контроль, перевірку по факту на місцях з виїздами на поля та притягнення до відповідальності деяких сільгоспвиробників за допущені порушення у використанні земель в Березівському районі.

Read more

На розширеній апаратній нараді 23.10.2018р.

IMG 2642

IMG 2644

23 жовтня відбулася розширена апаратна нарада, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, голови сільради та ОТГ, керівники структурних підрозділів РДА, запрошені.

Про виконання делегованих повноважень поінформував Михайло-Олександрівський сільський голова Віктор Безродній.

Начальник Березівського ОУ ПФУ Одеської області Анжеліка Слабенко доповіла про роботу управління.

В.о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Ірина Раснюк повідомила про підготовку в районі до осінньо-зимового періоду.

Начальник УСЗН РДА Микола Моряк розповів про зміни в оформленні субсидій.

Наприкінці Лоскутніков С.Д. озвучив інформацію про проведення 26 жовтня мітингу з нагоди Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Мосійчук В.Л. передав вітання та подяку генеральному спонсору футбольної команди «Березівкаагрошляхбуд» Князю Хачатряну, керівнику ФСК «Колос» Сергію Скворцову, футболістам та вболівальникам за перемогу на обласній першості в сезоні-2018.

Read more

П'ятниця, 19 Жовтень 2018

Раухівка потребує благоустрою. А точніше - господаря

1раух

2раух

3раух

4раух

5раух

6раух

7раух

18 жовтня відбувся виїзд депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна, голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука, заступника голови райради Валентини Димової, в.о. голови Березівської райдержадміністарйції Сергія Лоскутнікова та спеціалістів РДА до Раухівської селищної ради для перевірки здійснення делегованих повноважень та зустрічі з представниками громади.

Під час зустрічі з керівництвом району мешканці висловили своє обурення існуючим станом справ. Селище Раухівка занедбане, є стихійні сміттєзвалища, не викошуються чагарники, все в бур’янах, навіть будівля селищної ради - неначе в лісі.

Очам керівництва відкрилася нерадісна картина - бур’яни й сміття, сміття й бур’яни. А ще – руїни: зокрема, колишній спортзал розібраний на частини (панелі, цегла).

На ім’я голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука, голови госпітальної ради госпітального округу №3 Князя Хачатряна від мешканців селища Раухівка, с. Новоселівка, с. Новоподільське надійшло звернення (понад сто підписів) датоване 15 жовтня 2018 року.

Питання, яке підняли люди, звертаючись до влади, це недопущення скорочення лабораторії по забору аналізів, фізіотерапевтичного та стоматологічного кабінетів Раухівської амбулаторії, щоб не їхати для цього в Березівку й не витрачатися на траспорт.

Також раухівчани підняли питання абсолютного усунення селищного голови Володимира Ніколаєнка від проблем громади. Його тривале перебування на лікарняному унеможливлює виконання функцій селищного голови. Люди розчаровані, говорять, що на виборах за нього проголосувало всього 167 осіб від загальної кількості виборців Раухівки близько трьох тисяч. Тобто, мовчазна згода і неявка призвели до такого результату, який нині є.

Жителі громади звернулися до селищних депутатів (присутніх було 10 осіб з 14) з проханням ініціювати розгляд недовіри селищному голові на позачерговій сесії.

Отже є проблеми, селище потребує благоустрою, а точніше -господаря. Слово за депутатами й за громадою.

Read more

Четвер, 18 Жовтень 2018

робоча нарада 18.10.2018року

13

12

4

3

18 жовтня відбулася робоча нарада керівництва Березівського району за участю депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна з редактором газети «Степовий маяк» В’ячеславом Віричем та членами трудового колективу редакції з питання реформування комунального підприємства - друкованого засобу масової інформації газети «Степовий маяк» Березівської районної ради.

 

Заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова довела до відома присутніх інформацію про хід розпочатої процедури перетворення комунального підприємства - редакції газети «Степовий маяк» у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання та тематичної спрямованості.

                                                                                                                       

         Згідно рішення сесії районної ради «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції газети «Степовий маяк», засновником яких є Березівська районна рада», редактору газети В’ячеславу Віричу доручено виконувати ліквідаційну функцію та у двомісячний термін здійснити процедуру перетворення, а також подати на затвердження чергової сесії Березівської районної ради пропозиції для виконання зобов'язань щодо сплатити редакцією податків та обов'язкових платежів, заробітної плати та інших фінансових зобов'язань редакції відповідно до законодавства.

 

Read more

Вівторок, 16 Жовтень 2018

День села Виноградне

IMG 0982

IMG 0985

IMG 1063

IMG 1091

IMG 1120

IMG 1134

IMG 1191

13 жовтня Виноградне святкувало День села.

У святі взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська, депутат районної ради Микола Слабенко, голова Новокальчевської ОТГ Валентина Тимчук, староста села Катерина Долга, запрошені жителі.

Князь Аршалуйсович привітав жителів села зі святом і подарував для учнів 2-4 класів Виноградненської школи 80 парт і 80 стільців.

Привітали жителів також гості з району (перед цим їм було вручено мальовничі короваї на українських рушниках), вони побажали всім присутнім успіхів у роботі, добробуту й Божого благословення.

Директор школи Алла Герасютенко від імені громади села висловила щиру подяку Князю Хачатряну за ремонт дороги.

Під час концерту виступили місцеві таланти з вокально-хореографічними номерами. Дійство відбувалося на майданчику перед оновленим будинком культури, де завдяки голові ОТГ Валентині Тимчук встановлено пам’ятник Тарасу Шевченку.

В ході свята відбулося нагородження жителів громади у різних номінаціях. Пізніше бажаючі мали змогу поласувати пиріжками та кулінарними виробами, які приготували місцеві господині.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31