Понеділок, 05 Листопад 2018

В Ряснополі при школі працює дитсадок

DSC 0050

DSC 0065

DSC 0070

DSC 0093

DSC 0098

DSC 0105

5 листопада голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк, керівник ТОВ «ЮгАгроСервіс» Анатолій Запорожан, Ряснопільський сільський голова Тетяна Сафронова проінспектували Ряснопільську школу-дитсадок в контексті здійснення реформи «Нова українська школа» стосовно дошкільного виховання.

Директор навчального закладу Володимир Котлик ознайомив керівників з роботою дитсадка, що вже рік діє при школі, фасад якої нещодавно було оновлено. І школярам, і дошкільнятам тут тепло й затишно. Працює їдальня, є все необхідне для виконання навчальних програм.

Під час зустрічі з трудовим колективом Віталій Мосійчук передав слова вдячності присутнім за турботу про дітей від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна і вручив директору школи подарунок – ноутбук.

Крім того, прозвучала подяка на адресу директора місцевого господарства «ЮгАгроСервіс» Анатолія Запорожана, керівництва сільради, депутатського корпусу за постійну допомогу школі й дитсадку.

Read more

Щоденно турбуючись про людей

DSC 9864

DSC 9868

DSC 9877

DSC 9889

DSC 9924

DSC 9986

DSC 9989

Щороку у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Урочистості з цієї нагоди відбулися у четвер, 1 листопада, у великій залі засідань Березівської РДА.

На свято запросили працівників управління Пенсійного фонду, соцзахисту, соцстрахування, Центру зайнятості, Терцентру, Притулку для дітей та інших соціальних служб району. Ці люди обрали справою життя нелегку місію — постійну підтримку та захист інвалідів, пенсіонерів, ветеранів, учасників військових дій, хворих, немічних, дітей-сиріт, людей та сімей, що опинилися у складних життєвих умовах.

З професійним свято присутніх привітала заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова. У своїй промові вона зазначила, що це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної програми і політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці та інших трудових відносин.

Від імені голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука та депутатського корпусу вона передала слова подяки і поздоровлення працівникам соціальної сфери Березівщини. Відданість роботі, милосердя та високий професіоналізм своїх колег відзначив у своєму вітанні начальник УСЗН Березівської РДА Микола Моряк.

За сумлінну плідну працю, відповідальне ставлення до виконання функціональних обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята Спільними грамотами Березівської районної ради та РДА були нагороджені головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН РДА Ганна Бобровник, бухгалтер Притулку для дітей для служби у справах дітей Березівського району Олена Гакман, головний бухгалтер Березівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сабіна Замаєва, охоронець Притулку для дітей Юрій Іванов, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Катерина Панасенко, машиніст по пранню Березівського Терцентру Тетяна Плетенко, головний спеціаліст Березівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області Уляна Пятіна, заступник начальника Березівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Березівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Альона Сиволапенко, головний спеціаліст Березівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області Вікторія Томашевська та головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин УСЗН РДА Тетяна Тьосса.

Після нагородження відбувся святковий концерт. Для працівників соціальної сфери Березівщини лунали пісенні вітання, які виконували тріо РБК, Юлія Соловйова, дует Віктора Синенка та Юлії Харченко, Римма Хачатрян та ансамбль «Калинка».

Read more

В Петрівці при школі почав роботу дитсадок

DSC 0008

DSC 0010

DSC 0016

DSC 0024

5 листопада голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк відвідали Петрівську школу.

Спільно з Ряснопільським сільським головою Тетяною Сафроновою, депутатом районної ради Наталією Данилішиною, директором школи Георгієм Китаром керівники оглянули приміщення дошкільного навчального закладу.

Це дитсадок з короткотривалим перебуванням малюків. Нині група складається з 20 дітей віком від 3 до 5 років.

На адресу керівництва району, сільради, депутатського корпусу прозвучали слова вдячності за допомогу в створенні дитсадка.


Read more

В Петрівці ремонтується клуб і бібліотека

DSC 0036

DSC 0028

DSC 0032

5 листопада голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк відвідали клуб у селі Петрівка.

Спільно Ряснопільським сільським головою Тетяною Сафроновою та завідуючою клубом Людмилою Кравчук було оглянуто приміщення клубу та бібліотеки, де за кошти бюджету сільради здійснюється внутрішній капітальний ремонт

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Листопад 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30