П'ятниця, 09 Листопад 2018

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

DSC 0159

DSC 0174

DSC 0202

DSC 0232

DSC 0315

DSC 0293

DSC 0282

1к

2к

У п‘ятницю, 9 листопада, у Березівському Будинку культури відбулися урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Директорів клубів, художніх керівників, бібліотекарів та аматорів Березівщини привітали голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков. «Шановні працівники культури Березівщини! Сердечно і щиро вітаю вас з професійним святом! Не секрет, що більшість з вас сьогодні працюють в Будинках культури та бібліотеках, які не опалюються та потребують ремонту. Але разом з тим ви завжди даруєте людям тепло своєї душі, плекаєте та оспівуєте історію нашої держави, радуєте жителів Березівщини своєю творчістю та незгасним ентузіазмом», — відмітив Віталій Леонідович у своїй вітальній промові.

За сумлінну працю, відродження національних традицій рідного краю, особистий внесок у розвиток культурно-просвітницької галузі та з нагоди професійного свята -Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Спільними грамотами Березівської районної ради та райдержадміністрації були нагороджені провідний бібліотекар Заводівської бібліотеки Любов Антошенко, завідуюча Зброжківського клубу Галина Войтенко, провідний бібліотекар Березівської районної бібліотеки для дітей Ірина Вольф, художній керівник Раухівського Будинку культури Вероніка Котєльнікова, завідуюча Роздолянським клубом Світлана Кравченко, провідний бібліограф Центральної районної бібліотеки Наталія Калашник, директор Заводівського Будинку культури Галина Ладиненко, директор Михайло-Олександрівського Будинку культури Анастасія Патлаєнко, художній керівник Ряснопільського Будинку культури Інна Попик, художній керівник Новоселівського Будинку культури Людмила Чорна та бібліотекар ІІ категорії Центральної районної бібліотеки Олена Ляшенко.

Також нагородами відзначили колективи самодіяльності району. Спільними грамотами за значний внесок у розвиток української культури, відродження національних співочих традицій, активну участь у проведенні культурних заходів Березівського району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва нагородили вокальні колективи: «Перлина» Демидівського Будинку культури, «Ставківчанка» Ставківського Будинку культури, «Злата роса» Веселинівського клубу, а також аматора народного мистецтва Юлію Харченко.

Культурних працівників району від імені народного депутата України Миколи Скорика та депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна привітала керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська. Тетяна Патраманська передала подарунок Березівському районному Будинку культури від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука — мультимедійний проектор. Отримуючи подарунок, директор Березівського РБК Алла Піцул подякувала за турботу про культурну сферу Березівщини. «Ми довго мріяли про такий проектор. Тепер наш методичний кабінет зможе готувати та проводити святкові заходи ще більш цікаво та інформативніше», — відмітила Алла Піцул.

Незгасного вогнику творчого натхнення і здобутків на культурній ниві своїм колегам побажала начальник відділу культури Березівської РДА Жанна Глазова. Так, як переважна більшість культпрацівників на Березівщині — жінки, то Жанна Борисівна на честь свята вирішила зробити їм творчий і співочий подарунок. Тож присутніх приємно вразила пісня «Посвящение женщинам» у її виконанні.

Від імені голови Березівської міської ОТГ, депутатів громади працівників культури привітав секретар Березівської міської ОТГ Сергій Шевченко та вручив подарунки завідуючим Будинками культури Березівської ОТГ.

Нових творчих успіхів та натхнення берегиням культури Березівщини побажала голова Новокальчевської ОТГ Валентина Тимчук. Також вона відзначила подарунками культурних працівників закладів культури Новокальчевської ОТГ.

Голова районної профспілки працівників культури Наталія Калашник привітала всіх колег з професійним святом. У своєму вітанні вона висловила слова подяки Березівській районній раді, райдержадміністрації, головам сільрад та об’єднаних громад за небайдуже ставлення до сільських будинків культури та потреб культури.

Особливо готувалися вітати своїх колег аматори та культпрацівники району. На глядачів чекав концерт, наповнений унікальними і колоритними номерами. Їх підготували культпрацівники та аматори з усіх куточків Березівщини.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Листопад 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30