Вівторок, 20 Листопад 2018

Нові ліжка для дітей Шевченкового

DSC 0872

DSC 0873

DSC 0877

DSC 0878

У вівторок, 20 листопада, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова побували у Шевченківському дошкільному навчальному закладі.

Заклад отримав нові меблі для дитячої спальні. Відповідні кошти були виділені з обласного бюджету завдяки К.Хачатряну. Тепер маленькі вихованці дитсадка сплять на сучасних ліжках. Нові меблі показала гостям Шевченківський сільський голова Ніна Кондрова.

«Раніше діти спали на двоярусних ліжках. Вони хоча й компактні, але незручні — діти могли впасти з них чи зачепитися. Самостійно придбати нові ліжка сільрада не могла через обмежене фінансування. Тому ми звернулися за допомогою до депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та Березівської районної ради. Наше прохання розглянули, були виділені необхідні кошти. Колектив дитсадка вдячний їм за розуміння дитячих потреб», — зазначила сільський голова. Нові ліжка вже куплені і встановлені у дитсадку.

Read more

Привітали ветерана війни

DSC 0861

DSC 0857

У вівторок, 20 листопада 2018 року, ветеран війни, житель Раухівки Юрій Павлович Трухін з Раухівки святкував 80-річний ювілей. Зі святом його приїхали привітати депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

Разом з директором Раухівського Будинку культури Лілією Галановою, художнім керівником БК Веронікою Котєльніковою та бібліотекарем Ольгою Ковальчук вони завітали до квартири ювіляра. Гостей іменинник зустрічав разом зі своєю дружиною, Анною Іванівною. У шлюбі вони живуть 56 років. Випадкове знайомство переросло у міцний шлюб. 3 вересня 1962 року він познайомився з дружиною, а вже 18 вересня вони одружилися

Юрій Павлович родом з Росії. 30 років служив в морському флоті на Далекому Сході. Службу завершив в одеському окрузі. На пенсії він разом з дружиною придбав будинок у Новоселівці, де працював у місцевому господарстві. Згодом подружжя переїхало до Раухівки. Юрій Павлович — майстер на всі руки, добрий господар, він також пише вірші — про життя, про військову службу. У подружжя двоє дітей. Старша донька Лариса живе у Московській області, а молодший син Павло — у Раухівці. У ювіляра 4 дорослих онуків і 5 правнуків.

Подружжя Трухіних бере активну участь у культурному та громадському житті селища. З нагоди ювілею Юрію Павловичу вручили подарунки — продуктовий набір від депутата обласної ради Князя Хачатряна та районної ради і фотографії від Раухівського БК.

Read more

На розширеній апаратній нараді 20.11.2018р.

IMG 3087

IMG 3097

IMG 3089

20 листопада відбулася розширена апаратна нарада, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У роботі наради взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, сільські голови, представники ОТГ, керівники структурних підрозділів, установ, організацій.

Про виконання делегованих повноважень за 10 місяців 2018 року доповіла Маринівський сільський голова Тетяна Писанюк.

Начальник Березівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, капітан внутрішньої служби Денис Тимчук поінформував про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

Про проведення профілактичних заходів щодо недопущення перебування в нічний час в місцях відпочинку молоді та проведення бесід щодо недопущення вживання неповнолітніми спиртних напоїв та паління доповіла начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко. За її словами, з початку року проведено 125 профілактичних рейдів.

Сергій Лоскутніков повідомив, що комісія по легалізації працювала в трьох сільрадах, в деяких магазинах виявлено неліцензовані товари. Також він звернув увагу сільських голів на споруди, що перебувають в аварійному стані, до яких метою уникнення травматизму слід обмежити доступ, або обладнати попереджувальними табличками.

Начальник управління АПР і економіки РДА Сергій Цапкаленко повідомив, що сільським головам слід закласти в бюджет - 2019 кошти на боротьбу з амброзією.

Read more

На бюджетній комісії 20.11.2018р.

IMG 3081

IMG 3083

20 листопада відбулося засідання бюджетної комісії у роботі якого взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, голова комісії Василь Задорожнюк, члени комісії.

Було розглянуто два листи райдержадміністрації про внесення змін до райбюджету.

Після ознайомлення з листами члени комісії ухвалили рішення про збільшення доходів на 400 913 грн.

Кошти зокрема передбачені на обробку дерев’яних конструкцій, встановлення пожежної сигналізації, вузла обліку газу, пільги на перевезення залізничним транспортом, заходи на лікування хворих на діабет та ін.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Листопад 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30