П'ятниця, 14 Грудень 2018

Вшанували героїв-чорнобильців 14.12.2018р.

6

7

12

15

20

27

29

31

35

Сьогодні відбулися урочистості, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який щорічно відзначається 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.
У заході взяли участь в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, ліквідатори-чорнобильці району на чолі з керівником організації Яковом Кіфером, запрошені.
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих. Після вітальних промов керівництва району відбулася церемонія нагородження.
За мужність та самовідданість, проявлені при ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС спільними грамотами районної ради та РДА нагороджені:
Андреєв Владислав Веніамінович, ліквідатор аварії на ЧАЕС 1-А категорії;
Варава Володимир Іванович, ліквідатор аварії на ЧАЕС 2-А категорії;
Грабар Євген Якимович - ліквідатор аварії на ЧАЕС 3-А категорії 
Драний Сергій Анатолійович, ліквідатор аварії на ЧАЕС 2-А категорії;
Кобилецький Анатолій Федорович, ліквідатор аварії на ЧАЕС 1-А категорії;
Кушнір Ілля Петрович - ліквідатор аварії на ЧАЕС 2-А категорії 
Редько Михайло Іванович, ліквідатор аварії на ЧАЕС 1-А категорії.
Слівінський Володимир Миколайович - ліквідатор аварії на ЧАЕС 2-А категорії 
Шепотинник Віктор Миколайович - ліквідатор аварії на ЧАЕС 2-А категорії 
Шмідт Іван Іванович - - ліквідатор аварії на ЧАЕС 1-А категорії 
Після нагородження відбулася концертна програма, яку підготували діти та дорослі учасники художньої самодіяльності РБК - Юлія Харченко, ансамбль «Калинка», Віктор Синенко, Юлія Соловйова, Римма Хачатрян.

Read more

Представники ОРІДУ НАДУ зустрілися в випускниками Березівських шкіл

1о

2о

3о

3ор

4ор

5о

За ініціативою та за сприяння голови Березівської районної ради Мосійчука Віталія Леонідовича 13 грудня у великій залі засідань Березівської РДА відбулася зустріч представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з випускниками Березівських міських шкіл (учні 10-11 класів).

Відкрила зустріч заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, представивши гостей і запросивши учнів та їх викладачів до конструктивної роботи.

Далі провідний фахівець відділу профорієнтації та конкурсного відбору ОРІДУ НАДУ Анастасія Трофіменко та доцент кафедри менеджменту організацій ОРІДУ НАДУ Сергій Майданюк з використанням фотослайдів та відеороликів презентували школярам інформацію про особливості навчання й дозвілля в навчальному закладі, про зручне розташування гуртожитка та про вартість навчання (заочна форма – 3 800 грн. за семестр, денна – 6 000 грн.)

Наприкінці Валентина Димова від імені голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука подякувала учням, вчителям та представникам ВУЗу за цікаву й корисну для майбутніх абітурієнтів інформацію.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31