Середа, 26 Грудень 2018

Ухвалили зміни до райбюджету

1.IMG 1316

IMG 1314

IMG 1320

IMG 1321

IMG 1326

У середу, 26 грудня, відбулося засідання постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики (голова комісії – депутат Березівської районної ради Василь Задорожнюк).

Темою стало внесення змін до рішення Березівської районної ради від 22 грудня 2017 року №177-VІІ «Про районний бюджет Березівського району на 2018 рік».

У обговоренні даного питання активну участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, члени комісії.

Начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко поінформувала про зміни до бюджету. Роз’яснення до змін надав голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

Вислухавши запропоновані зміни, члени комісії одностайним голосуванням прийняли відповідні зміни.

Read more

Ремонт дороги до Веселинівки

IMG 1264

IMG 1273

IMG 1279

IMG 1294

IMG 1297

У понеділок, 24 грудня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук оглянули хід ремонтних робіт на дорозі Михайло-Олександрівка-Веселинівка.

Дорога польова, тому у непогоду цей шлях перетворюється у болото.

Нині там триває ремонт дороги. Грейдери вирівнюють дорогу, найпроблемніші ділянки засипають жорствою. Узбіччя розчищують.

З ходом ремонту їх ознайомив Михайло-Олександрівський сільський голова Віктор Безродній. Як зазначив голова сільради, цю дорогу останній раз частково ремонтували у 1998 році.  Він подякував Князю Хачатряну та Віталію Мосійчуку за ремонт дороги. Цим шляхом часто користуються жителі Веселинівки, по даному маршруту регулярно курсує шкільний автобус. 

Ремонтні роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

Read more

Візит у Раухівський дитячий садок!

1рах

2рах
3рах
4рах
16

22 грудня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали Раухівський дитсадок.

Завдяки Князю Аршалуйсовичу і Віталію Леонідовичу для дитсадка у відповідь на звернення колективу придбано ємність на 500 літрів для запасу теплої води і два гідрофори. Також у дитячому садку встановлено газовий котел, який придбаний за кошти обласного бюджету, що залучені депутатом обласної ради К.Хачатряном.

Завідуюча дошкільним навчальним закладом Надія Головатюк щиро подякувала Князю Хачатярну і Віталію Мосійчуку за допомогу.

Додамо, що в Раухівському дитсадку виховується 96 малюків, а будівля початку 1960-их років давно потребує капітального ремонту.

Питання нової будівлі для дитсадка Князь Аршалуйсович і керівництво району тримають на особистому контролі.

Read more

Березівський район відвідав голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов

1губ

1.2губ

1.1губ

2губ

3губ

4губ

5губ

6губ

7губ

8губ

9губ

22 грудня голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов відвідав Березівський район.

Керівник Одеського регіону оглянув ділянку дороги неподалік Вікторівської сільради, яка підлягає ремонту, а також ознайомився з уже відремонтованою дорогою в напрямку села Виноградне. Роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

Потім очільник області Максим Степанов завітав з подарунками до оновленого дитячого притулку «Веселка» у місті Березівка, щоб привітати дітей із новосіллям. У закладі, який відкрили після капітального ремонту, нині перебуває 12 вихованців.

В урочистостях взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, Березівський міський голова Валерій Григораш.

«Рік тому в притулку ми побачили жахливі умови. Сьогодні тут комфортно, яскраво та тепло. Найголовнішим завданням для нас було, аби діти, на долю яких вже випало чимало випробувань, знову посміхалися. Після ремонту заклад отримав зручні ліжка, душові, ігрову та кухню. Тепер тут все так, як і має бути», — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Почесними грамотами ОДА за вагомий особистий внесок у справу соціального захисту дітей, організацію та проведення капітального ремонту притулку нагороджені директор закладу Петро Козоріз і за активну благодійну діяльність волонтерка Світлана Захарова.

Діти особисто провели екскурсію притулком для голови Одеської ОДА та поділилися враженнями. Максим Степанов привітав малечу із прийдешніми святами, подарував солодощі та іграшки. А вихователям подякував за їхню роботу: «Я бажаю вам наснаги, здоров‘я та добробуту, дякую за те, що кожен день даруєте тепло нашим дітям».

Зазначимо, наразі триває процес реформування закладу. На базі притулку планується створити центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30
31