Вівторок, 05 Лютий 2019

Визначилися з питаннями до сесії

1.IMG 3129

2.IMG 3127

3.IMG 3161

4.IMG 3214

5.IMG 3165

6.IMG 3136

7.IMG 3188

8.IMG 3195

9.IMG 3202

10.IMG 3218

У вівторок, 5 лютого, відбулося засідання Президії Березівської районної ради. Темою обговорення стало визначення питань рекомендованого порядку денного 27-ої сесії.

Засідання провів голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. У ньому взяли участь в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, члени постійних комісій, запрошені представники держустанов та організацій.

Першим питанням порядку денного сесії стане внесення змін до рішень районної ради «Про районний бюджет Березівського району» на 2018 рік та на 2019 рік. Запропоновані зміни у відповідних фінансових документах району присутнім озвучила начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко.

На аспектах соціально-економічного та культурного розвитку Березівщини у 2018 році зупинився начальник управління агропромислового та економічного розвитку Березівської РДА Сергій Цапкаленко. У своєму виступі Сергій Васильович доповів про основні показники у вищезгаданих галузях за минулий рік. Також він ознайомив присутніх з пунктами Програми соціально-економічного та культурного розвитку Березівського району на 2019 рік. Затвердження цього документу запропоновано внести до рекомендованого порядку денного 27-ої сесії.

Заступник начальника, начальник відділу економічної політики та стратегічного планування управління агропромислового та економічного розвитку РДА Світлана Торосян поінформувала про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Березівського району на 2019 рік».

Начальник управління соціального захисту населення Березівської РДА Микола Моряк презентував районну Програму запобігання та протидії домашньому насильству та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Відповідну районну програму на 2019 рік планується прийняти на цій сесії.

Наступним заслуховувалося питання про затвердження Програми організаційного забезпечення діяльності роботи Березівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області по здійсненню нагляду за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та попередження рецидивної злочинності на період 2019-2020 рр. Детальну інформацію з цього питання надав начальник Березівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Денис Тимчук.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк надала роз’яснення на такі питання, як передача будівлі Балайчуцької школи на баланс Маринівської сільради; про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності комунальної установи «Березівський районний центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально–технічного та навчально-методичного забезпечення закладів освіти» комп’ютерного обладнання та засобів навчання для кабінетів хімії, біології, фізики.

Заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова надала інформацію стосовно плану роботи Березівської районної ради на 2019 рік та про звіти депутатів Березівської районної ради VII скликання за 2018 рік. Ці питання теж будуть запропоновані на засіданні сесії.

В.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков розповів особливості процесу створення комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Березівської РДА» на базі Притулку для дітей.

Наприкінці голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук закликав депутатів районної ради не зволікати з поданням електронних декларацій про майно та доходи.

Вищевказані питання будуть внесені до рекомендованого порядку денного 27-ої сесії. Пленарне засідання цієї сесії відбудеться у п’ятницю, 8 лютого, о 10:00 у великій залі засідань Березівської РДА.

Read more

Підняти престиж Березовського аграрного ліцею

1.IMG 3090

2.IMG 3101

3.IMG 3113

4.IMG 3115

5.IMG 3108

6.IMG 3111

7.IMG 3120

У понеділок, 4 лютого, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали з робочим візитом державний навчальний заклад «Березівський професійний аграрний ліцей».

Спочатку вони побували в приміщеннях майстерень, оглянули автотехніку ліцею. З поточним станом справ їх ознайомили новопризначений директор Березівського агроліцею Сергій Шульга та майстер виробничого навчання Артем Щербак. За їхніми словами, серйозної модернізації вимагає технічне оснащення. Це допоможе значно поліпшити навчальний процес.

На додаток до основного переліку навчальних спеціальностей Березівського агроліцею в цьому навчальному році додалася нова професія - «слюсар з ремонту та обслуговування дорожньо-будівельних машин і тракторів». Введення в навчальну програму даної спеціальності ініціював депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян. На його думку, в Одеській області на даний момент існує дефіцит фахівців з ремонту доріг.

«На початку цього навчального року в Березівському аграрному ліцеї відкрили новий курс навчання дорожніх фахівців. Це перший в Україні подібний курс навчання для середнього спеціального технічного навчального закладу. Подібної спеціальності немає ні в одному аграрному ліцеї нашої країни. Таким чином ми хочемо підняти престиж Березівського професійного аграрного ліцею. Надалі я з керівництвом Березівського району продовжимо допомагати агроліцею для поліпшення якості освіти і підготовки фахівців», зазначив депутат обласної ради Князь Хачатрян.

Під час візиту депутат також оглянув навчальну аудиторію, де в першу чергу необхідна заміна вікон. Розмір вікон великий - 2,05х2 метра, в кожній аудиторії по 2-3 таких вікна.

За підсумками візиту депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук пообіцяли допомогти навчальному закладу з вирішенням першочергових проблем: заміною вікон в головному навчальному корпусі і полагодити дах у місцях протікання. Необхідні кошти для цього будуть виділені з обласного бюджету. Про це буде особисте клопотання Князь Хачатрян.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Лютий 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28