Понеділок, 11 Лютий 2019

27- сесія Березівської районної ради

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8 лютого відбулася 27- сесія Березівської районної ради, яку провів голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. У роботі пленарного засідання взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, заступник голови райради Валентина Димова, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, Березівський міський голова Валерій Григораш, голови ОТГ та сільрад, запрошені керівники установ та закладів району.

Як «Степовий маяк» інформував, оскільки на засіданні Президії та під час роботи профільних постійних комісій всі питання були ґрунтовно опрацьовані, то сесія тривала оперативно й конструктивно.

Таким чином депутати ухвалили 14 питань порядку денного. Основними серед них можна назвати такі - про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про звіт Березівської РДА про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік і затвердження відповідної програми на поточний рік.

Також було затверджено програми про запобіганню домашньому насильству, про забезпечення діяльності роботи Центру пробації, про погодження на створення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей РДА та про план роботи районної ради на 2019 рік.

Після розгляду питань порядку денного слово взяв голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук щодо ситуації навколо Березівського елеватора, яку прокоментував начальник Березівського відділення поліції Олександр Білоконь та Березівський міський голова Валерій Григораш.

Питання начальнику поліції задавали депутати Анатолій Запорожан та Марія Якобюк.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук повідомив, що керівництво району в даному контексті звернулося до правоохоронних органів та силових структур Одеської області.

 

Read more

На засіданні колегії 08.02.2019 року

1к.

2к.

8 лютого відбулася колегія, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков. У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, члени колегії, голови ОТГ та сільські голови, запрошені керівники установ, закладів району.

Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Березівського району за 2018 рік доповів начальник управління агропромислового та економічного розвитку РДА Сергій Цапкаленко.

З другого питання порядку денного С. Цапкаленко поінформував присутніх про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік.

Дані питання членами колегії були взяті до відома й ухвалені для прийняття рішень та розпоряджень.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Лютий 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28