Середа, 27 Лютий 2019

МАКОТОКАЙ-КАРАТЕ: ТЕПЕР І НА БЕРЕЗІВЩИНІ

1 карате

2 карате

4 карате

5 карате

3 карате

6 карате

7 карате

23 лютого в спортзалі Раухівської ЗОШ відбулися cемінар та атестація вихованців Березівської філії макотокай-карате за участі віце-президента Федерації макотокай-карате України, шихана (5 дан) Ігоря Левицького.
Під час семінару юні каратисти з усієї Березівщини склали іспит на кю-ступінь (ступінь навчання) та методику куміте (бою на татамі). Їх підтримували рідні та близькі.
Шихан Ігор Левицький запросив на захід гостей — депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та голову Березівської районної ради Віталія Мосійчука. Ігор Левицький є офіційним предстаником WUKO в Україні — Всесвітньої організації карате.
Ігор Вікторович розповів про роботу та здобутки місцевої Філії макотокай-карате. Вихованці Березівської філії макотокай-карате брали участь у міжнародних та всеукраїнських змаганнях та встигли завоювати нагороди. Восени 2018 року вихованці секції брали участь у чемпіонаті світу, що проходив в Італії і завоювали там призові місця. Організатором семінару був керівник відділення підрозділу макотокай-карате в Березівському районі, семпай (1 дан) Іван Цимбалюк.
Варто зазначити, що даний вид карате не є конкурентом для кіокушинкай-карате. Макотокай і кіокушинкай-карате відрізняються різними підходами до виховання особистості і технікою тренування каратиста. Обидва цих види карате будуть паралельно розвиватися на Березівщині.
Князь Хачатрян та Віталій Мосійчук подякували тренерам та всім, хто допомагає в організації та проведенні тренувань та змагань.
У своїх промовах вони відмітили, що віднедавна у дітей з’явилася нова — і більш корисна — альтернатива пасивним видам відпочинкам. Князь Аршалуйсович та Віталій Леонідович висловили слова подяки тренерам за виховання здорового, підростаючого покоління та популяризацію спорту в Березівському районі. 
Шихан Ігорь Левицький та семпай (2 дан) Едуард Сотов разом з почесними гостями вручили пояси та дипломи вихованцям секції. За спортивні успіхи молодь також отримала солодкі гостинці.
За створення сприятливих умов у розвитку і популяризації Макотокай-карате на території Одеської області та вагомий особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді України Дипломи Федерації макотокай-карате України вручили депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку, в.о. голови Березівської РДА Сергію Лоскутнікову, голові Березівської міської ОТГ Валерію Григорашу, директору Раухівської ЗОШ Валерію Плавницькому, заступнику Березівського міського голови з питань ЖКГ, містобудування, земельних відносин та екології Олександру Музиченку, члену батьківського комітету Олені Подорожній та редакції газети "Березівська правда". 

Read more

Березівський район відвідали народні депутати України Нестор Шуфрич та Микола Скорик

1.IMG 5705с

2.IMG 5716

3.IMG 5724

4.IMG 5777

5.IMG 5780

6.IMG 5789

7.IMG 5798

8.IMG 5943

9.IMG 5987

10.IMG 5989

11.IMG 5999

25 лютого до Березівського району завітали з візитом народні депутати України Нестор Шуфрич та Микола Скорик.

Спочатку вони побували в ТОВ "Березівкагрошляхбуд", де поспілкулися з трудовим колективом товариства та відповіли на питання журналістів. В інтерв'ю пресі Нестор Іванович зазначив, що радий, що Березівщина має таке потужне підприємство, яке забезпечує робочими місцями багатьох людей.

Також разом з Миколою Скориком вони прокоментували актуальні соціально-політичні події в житті країни. Микола Леонідович в інтерв’ю відмітив активну роботу депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука. Результатом їхньої плідної злагодженої роботи є позитивні показники розвитку району.

Гості прогулялися центром Березівки, а потім завітали до районного Будинку культури, де відбулася зустріч з жителями кількох районів. Окрім березівчан, поспілкуватися з народними обранцями приїхали жителі Ширяївського, Іванівського та Миколаївського районів.

Нестор Шуфрич вперше побував на Березівщині. Під час зустрічі його познайомили з Героєм України, керівником ТОВ «Агрофірма «Маяк» Зінаїдою Гришко.

Під час своєї промови Нестор Шуфрич підняв такі теми, як конфлікт на Донбасі, ціни на газ, євроінтеграція, сучасні реформи, церковні та мовні питання та інші наболілі теми.

«Я розумію, що багато з вас стурбовані тією ситуацією, яка зараз склалася в нашій країні. Ми заплатили за війну страшну ціну. Настав час змін. Мені і моїм соратникам дуже приємно мати такий високий рівень довіри і підтримки людей», — відмітив Нестор Іванович під час зустрічі з жителями Березівщини.

Народний депутат не стримував емоції і аргументовано висловлював свою точку зору. Після цього він відповів на запитання аудиторії. Депутат Березівської міської ради Олег Анісімов запитав про шляхи врегулювання мовного питання. Люди задавали питання про пільги для афганців, ситуацію на Донбасі, долю Олега Єфремова, закриття виборчих дільниць України на території Росії. Місцевий громадський активіст Віктор Желіховський також задав політику кілька питань.

Наприкінці зустрічі Нестор Шуфрич зазначив, що рівень довіри наших виборців надихнув його та додав сил боротися на політичній арені за покращення рівня життя українців. Також він анонсував, що його команда підтримуватиме кандидатуру Князя Хачатряна на виборах до Верховної Ради України восени 2019 року. Пізніше свій вибір народний депутат пояснив тим, що Князь Аршалуйсович є надійною людиною, яка тримає своє слово.

В свою чергу депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян подякував гостям за візит до Березівки та висловив вдячність людям за підтримку та довіру.

Після зустрічі народні депутати поспілкувалися з виборцями на площі біля Будинку культури та фотографувалися на згадку.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Лютий 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28