Серпень 2019

Четвер, 08 Серпень 2019

На засіданні бюджетної комісії 07.08.2019р.

1.IMG 0151

2.IMG 0157

3.IMG 0153

4.IMG 0160

У середу, 7 серпня, відбулося засідання бюджетної комісії Березівської районної ради.

Засідання провів заступник голови комісії В’ячеслав Борисов. У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, члени комісії.

У порядку денному йшлося про внесення змін до загального районного бюджету за рахунок зміни цільових субвенцій. Начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко поінформувала присутніх про зміни.

Члени комісії розглянули два листа Березівської РДА про зміни до районного бюджету 2019 рік.

У першому листі було запропоновано збільшити видатки загального фонду районного бюджету на 1 474 608 грн. Дані кошти будуть виділені для придбання комп’ютерної техніки для робочого місця вчителя та мультимедійного контенту, співфінансування придбання комп’ютерної техніки для робочого місця вчителя по програмі «Нова українська школа», придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти (покриття кожної школи району в повному обсязі), придбання ліків для дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації, оплата праці завідуючих Степанівським будинком культури та Чорногірським клубом, придбання обладнання для комп’ютера Маринівському ДНЗ.

За другим листом розглядалися збільшення видатків загального районного бюджету на суму 55500 грн. Були озвучені пропозиції щодо збільшення видатків для Михайлівської ЗОШ: співфінансування придбання комп’ютерної техніки для робочого місця вчителя за програмою «Нова українська школа», придбання вікна, капітальний ремонт шкільної їдальні та придбання калоприймачів для Розквітівського АЗПСМ.

Члени комісії розглянули та погодили запропоновані зміни.

Read more

Вівторок, 06 Серпень 2019

Створити сприятливі умові для аграріїв України

1.IMG 0089

2.IMG 0064

3.IMG 0066

4.IMG 0141

У вівторок, 6 серпня, відбулася нарада, темою якої стало обговорення подальших напрямків розвитку аграрної галузі України.

Дізнатися пропозиції місцевих аграріїв щодо розвитку сільського господарства України до Березівки приїхав заступник голови громадської спілки "Всеукраїнська Аграрна Рада" Олександр Сліпченко.

У заході взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Одеської області Володимир Варбанець, керівники та спеціалісти агроформувань Березівського, Іванівського та Миколаївського районів.

Заступник голови громадської спілки "Всеукраїнська Аграрна Рада" Олександр Сліпченко розповів про спілку та напрями її діяльності. Серед них - аполітичність, відстоювання інтересів аграріїв на всіх рівнях, повноцінна юридична підтримка, кооперація, захист аграріїв від рейдерства.

Начальник управління економічного та агропромислового розвитку Березівської РДА Сергій Цапкаленко поінформував гостя, що у нашому районі є 116 тис. га орної землі, понад 250 агропідприємств в районі. Сергій Васильович підійняв питання про державну підтримку, захист інтересів аграріїв нашого району та області.

У ході зустрічі присутні обговорювали перспективи розвитку аграрної галузі України. Зокрема, Олександр Сліпченко підійняв актуальне питання для аграрної галузі – впровадження ринку землі та можливі варіанти.

Їх існує 4, але жоден з них не враховує інтереси аграріїв та пайовиків. "Наша мета - відпрацювати нашу спільну модель ринку землі, яка включатиме в себе масу запобіжників, захист від спекулянтів та іноземних покупців.

В подальшому вона має бути лобійована в парламенті. На сьогодні наша держава не готова до впровадження ринку землі. Тому мета нашої громадської організації - побувати на місцях, почути пропозиції аграріїв щодо розвитку агрогалузі, думки людей, врахувати їх побажання та сформувати оптимальну модель ринку землі" - сказав він. Зараз представники Всеукраїнської Аграрної Ради їздять по всім областям України, де спілкуються з місцевими агровиробниками та цікавляться їхніми пропозиціями щодо розвитку агрогалузі України. На основі цього формуються актуальні вимоги, які потім обговорюються на державному рівні.

У ході спілкування підіймалися питання недосконалої системи нормативно-грошової оцінки землі, присвоєння кадастрових номерів. 

Гість поцікавився у присутніх аграріїв їхніми точками зору щодо ринку землі. Загальна позиція аграріїв нашого району стосовно продажу землі - відміна цього процесу через юридичні неточності у законодавстві.

"Продаж землі повністю знищить наші села. Буде хаос через нерозуміння процесу. Чому замість продажу землі держава не запровадить оренду для українських та іноземних інвесторів? Це стало б кращим варіантом для українців. Як жити в майбутньому нашим дітям та онукам? На що їм розраховувати? Запроваджувати такі серйозні рішення у нашій країні поки що рано" – відмічають аграрії Березівщини.

Голова Асоціації фермерів Одещини Володимир Варбанець зазначив, що продаж землі може знищити нашу державу. У якості прикладу він навів ситуацію в Аргентині, де місцеві землі продані іноземним інвесторам.

Голова Володимир Варбанець відмитив, що наразі в нашій області нормативна-грошова оцінки землі була сильно завищена, що в свою чергу створює труднощі для сільгоспвиробників.

Як роз'яснив Олександр Сліпченко, цей норматив розраховується на основі хімічного аналізу грунту. Через недосконалість цього нормативу в кожній області оцінка досить сильно відрізняється через не врахування інших чинників.

Також Олександр Сліпченко наголосив на необхідності кооперації аграріїв. Об'єднання  допоможе краще відстоювати інтереси аграріїв у Верховній Раді та на законодавчому рівні.

Агропідприємців Березівського району також цікавив боротьба з аграрним рейдерством та ліцензування паливно-мастильних матеріалів, який є дорогим для агровиробників.

Під час зустрічі обговорили процес оподаткування, відстоювання інтересів агровиробників України, 

Олександр Сліпченко відмітив, що його організація на даний момент готує офіційний лист стосовно відтермінування ринку землі, який направлять до Президента України Володимира Зеленського.

Наприкінці Володимир Варбанець звернув увагу на сильне зменшення виноробства на Одещині і запропонував місцевим агропідприємствам не знищувати фруктові насадження.

Крім цього, він запропонував аграріям Березівського району обрати голову місцевої Асоціації фермерів.

Read more

Ремонт даху в Березівському терцентрі

1.IMG 0334

2.IMG 0323

3.IMG 0333

6 серпня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш відвідали терцентр для одиноких громадян похилого віку.

Завдяки допомозі Князя Хачатряна з обласного бюджету були виділені кошти і саме зараз триває частковий ремонт даху будівлі. Після цього здійснюватиметься ще ремонт відмостки.

Директор закладу Артур Григорян висловив подяку на адресу Князя Аршалуйсовича, а також показав керівникам району деякі внутрішні приміщення, що теж потребують.У планах знайти можливість і вирішити дане питання.

Read more

На апаратній нараді 06.08.2019року

1.IMG 0036

2.IMG 0035

3.IMG 0040

4IMG 0042

6 серпня відбулася розширена апаратна нарада, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков. У роботі засідання взяв участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, представники ОТГ, голови сільрад, керівники установ, служб, структурних підрозділів.

Про виконання роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Демидівської сільради поінформував сільський голова Володимир Дубінін.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку РДА Сергій Цапкаленко доповів про результати проведення жнив 2019 року.

Про здійснення рейдів-перевірок сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах поінформувала начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко.

За словами Наталії Іванівни, проблемою є виїзди в села працівників служби для профілактичної роботи. Також було наведено кілька фактів щодо неналежного поводження з дітьми.

Інформацію про наповнення відділами та структурними підрозділами РДА розділів веб-сторінок РДА надала присутнім в.о. начальника відділу комунікацій з громадськістю РДА Юлія Антипенко.

Підбиваючи підсумок засідання, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков наголосив на необхідності здійснення фінансування сільськими радами потреб на Нову українську школу.

Також акцентувалася увага на темі придбання дітям-сиротам житла і створення відповідних черг. Окремо мова йшла про підготовку закладів соціальної сфери до роботи взимку.

Крім того, присутнім було повідомлено про відповідь Укрпошти на лист РДА щодо роз*яснень змін в роботі сільських відділень за умови продовження обслуговування споживачів належним чином.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук акцентував увагу сільських голів на координації роботи з сільськими поштовими відділеннями, головне, щоб при об*єднанні кількох відділень в одне люди продовжували користуватися послугами пошти щодо отримання газет, пенсій, відправки листів.

 

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31