Понеділок, 16 Вересень 2019

День села у Вікторівці

IMG 0573

IMG 0585

IMG 0588

IMG 0602

IMG 0606

IMG 0626

IMG 0633

IMG 0609

14 вересня в селі Вікторівка Березівської міської ОТГ за ініціативи міського голови Валерія Григораша відбулося велике свято - День села.

В урочистостях взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Новокальчевської ОТГ Валентина Тимчук, депутат районної ради Ігор Соловйов, депутат міської ради Олександр Сойкін, представники громади.

Присутніх на шкільному подвір’ї дорослих і дітей було ознайомлено з історичною довідкою про заснування та розвиток населеного пункту. Далі громаду щиро привітали зі святом - депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Новокальчевської ОТГ Валентина Тимчук й побажали усім щастя, здоров’я, родинного затишку й мирного неба над головою та процвітання і економічного зростання громаді.

Від Князя Аршалуйсовича Хачатряна Вікторівська школа-дитсадок з нагоди Дня села отримала подарунок – великий холодильник, а від Валентини Федорівни Тимчук електричний чайник та спортивні м’ячі.

Відповідно до сценарію тривала програма. Було вшановано вітаннями та подарунками довгожителів, ветеранів війни і праці села Вікторівка. Серед них – кавалер двох Орденів Слави Павло Бреза, Пелагея Іщенко, Надія Сойкіна та інші заслужені люди села.

На великій сцені виступала місцева художня самодіяльність - юні й маленькі виконавці радували земляків. Потім відбувся концерт запрошених відомих гуртів - «Фанфари купали», «Дани» та Ігоря Юрковського. Публіка гарантовано отримала гарний настрій, позитивні емоції та незабутні враження.

Глядачів пригощали великим короваєм. Для дітей працювали атракціони, гірки, солодка вата. Бажаючі мали змогу скуштувати шашлика та інших смаколиків.

Зі святом, село Вікторівка та місцева громада!

Read more

На бюджетній комісії 16.09.2019р.

IMG 0646

IMG 0649

IMG 0648

IMG 0650

16 вересня відбулося засідання бюджетної комісії. У роботі комісії взяли участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

Порядок денний складався з одного питання – про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Збільшення доходів загального фонду районного бюджету передбачається за рахунок субвенції на суму 880 386 грн, а також на 96 920 грн.

Кошти мають бути спрямовані на галузь медицини, надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

Крім того на галузь освіти передбачено співфінансування на придбання робочого місця вчителя, меблів, на утримання закладів, що надають соціальні послуги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах та інші видатки.

Read more

Ремонт дороги Т1615

1дорог

2дорога

3дорога

4дорога

5дорога

6дорога

13 вересня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш оглянули початок ремонтних робіт автодороги Т1615.
На ділянці цього шляху від колишньої «керосинки» до залізничного переїзду «1214 км» триває заміна старого пошкодженого асфальтного покриття на нове.
Роботи здійснюються завдяки сприянню депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна за кошти залучені з державного бюджету. Виконують роботи працівники та сучасна техніка ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».
Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш висловили подяку на адресу Князя Аршалуйсовича за добру справу на благо громади.

Read more

Енергоефективність як один з принципів сталого розвитку громад

1 енерго

2 енерго

3 енерго

4 енерго

У четвер, 5 вересня, в Березівській РДА відбувся семінар-тренінг. Його темою стало підвищення обізнаності населення щодо впровадження сучасних енергоефективних методик та об'єднання співвласників багатоквартирних будинків.
Даний захід пройшов у рамках реалізації проекту ААР «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей».
Метою проекту стало поліпшення добробуту та підвищення рівня життя найбільш вразливих груп населення в двох вищезгаданих областях, стійкий економічний і всеохоплюючий соціально-економічний розвиток на місцевому рівні за рахунок посилення кооперативного місцевого управління й заохочення ініціатив, орієнтованих на громади. Березівський район брав участь у першій фазі проекту. У ньому взяла участь Розквітівська ЗОШ.
У заході взяли участь керівники комунальних установ міста, громад та району, директори закладів освіти району.
З сучасними методиками енергоефективності присутніх знайомив запрошений гість – регіональний координатор-інженер ПРООН в Одеській області Олег Рогозін. Він провів кілька презентацій, під час яких розповів про дієві методи енергозбереження, проекти Програми розвитку ООН та про організацію.
За словами фахівця, основні причини низької енергоефективності – застарілі стандарти та зношеність існуючих мереж. Оцінити допоможе енергетичний аудит. Це поняття означає перевірку і дослідження потоків енергії задля збереження її у будівлі.
Визначати енергоефективність будівлі можуть енергоаудитори, які визначать енергопроблеми будівлі та нададуть конкретні рекомендації для їх вирішення.
Статистика свідчить, що на сьогодні майже 85% багатоквартирних будинків та громадських будівель потребують заходів з енергозбереження та термомодернізації. Через неефективне використання енергії переважна більшість будівель витрачає від 30 до 50 % тепла. Термомодернізація – це комплекс ефективних заходів від проведення енергоаудиту, який допоможе значно скоротити енергоспоживання населення.

Read more

Перший дзвоник у Михайло-Олександрівці

1дзвон

2дзвон

3дзвон

4дзвон

5дзвон

6дзвон

8дзвон

9дзвон

10дзвон

У понеділок, 2 вересня, у Михайло-Олександрівській ЗОШ відбулася святкова лінійка з нагоди початку нового навчального року.
День знань та Свято Першого дзвоника зібрав на шкільному подвір'ї учнів, вчителів, батьків та рідних школярів з Михайло-Олександрівки та Веселинівки.
На свято завітали гості: голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова та Михайло-Олександрівський сільський голова Віктор Безродній.
Почалася лінійка вшануванням пам’яті померлих воїнів, а учні поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям села.
Директор школи Людмила Похиленко привітала учнів, вчителів, батьків з Днем знань. Вона подякувала усім, хто допоміг підготувати школу до нового навчального року – депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, директору ПП "Чеське" Василю Швецю, батькам, вчителям і техпрацівникам школи.
Голова Березівської ради Віталій Мосійчук привітав учнів та колектив школи з Днем знань та передав їм вітання з Першовереснем від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна. Віталій Леонідович відмітив, що за останні кілька років відбувся значний благоустрій Михайло-Олександрівської ЗОШ: у школі побудували внутрішню вбиральню, в класах і кабінетах встановлені нові металопластикові вікна і двері, в цьому році капітально відремонтували покрівлю школи.
Він висловив надію, що завдяки спільній, злагодженій роботі депутата обласної ради Князя Хачатряна, дептатів районної та місцевої влади навчальний заклад розвиватиметься й надалі.
В новому 2019-2020 навчальному році в Михайло-Олександрівській загальноосвітній школі вперше за парти сядуть 8 учнів. Їхнім першим вчителем стане Вікторія Вільгемівна Івченко, яка навчатиме дітей 4 роки.
Під час святкової лінійки учні школи подарували квіти вчителям, після чого випускники виконали пісню про свій останній навчальний рік. Випускним цей рік стане для 6 учнів 9-го класу (класний керівник Вадим Соловйов).
Потім всі першачки разом з випускниками виконали спільний танець довколо намальованого на асфальті сонця, яке наприкінці танцю прикрасили своїми променцями.
За шкільною традицією випускники вручили подарунки підростаючій зміні – набори канцелярського приладдя першачкам. Від сільради найменші учні школи теж отримали подарунки, які вручив їм сільський голова Віктор Безродній.
Старт новому навчальному року першим дзвоником дали всі учні першого класу. По завершенню лінійки школярі відправилися на перший урок.

Read more

Громадська рада: освіта, жнива та ігнорування правил дорожнього руху

1гром

2гром

3гром

4гром

5гром

6гром

7гром

8гром

9гром

У четвер, 29 серпня, відбулося засідання Громадської ради Березівського району під головуванням Петра Ляшика.
У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.
На початку засідання присутні хвилиною мовчання пам'ять загиблих визволителів України.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк доповіла про стан харчування в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району. Ольга Федорівна також виступила з доповіддю по другому порядку денного — про стан і перспективи різних видів спорту в Березівському районі
Про результати проведення жнив 2019 року доповіла в.о. голови відділу агропромислового та економічного розвитку Березівської РДА Світлана Торосян. Вона повідомила, що цьогорічний врожай був меншим, ніж минулорічний. Це сталося через засушливі погодні умови в районі.
Наприкінці заслухали питання групи жителів Розквітівської сільради стосовно рейдерського захоплення врожаю. У пайовиків сильміць забрали врожай з їхніх земельних ділянок. Як відмітили потерпілі, розслідування зайшло у глухий кут. "Слідство не рухається через бездіяльність правоохоронців. Куди не звертаємося – нам ніхто не може допомогти" - кажуть потерпілі.
З'ясувалося, що врожай забрало підприємство-орендар. Розслідування даного питання питання прокоментував заступник начальника Березівського відділення поліції Віктор Корнєєв. Як повідомив поліцейський, 4 заяви прийняті і зареєстровані, на зерно накладений арешт. У ході обговорення присутні зійшлися на спільній думці, що постраждалим треба звернутися до суду.
Член громадської ради Анна Матейко підійняла питання про стан доріг у Березівці. За її словами, дорожні знаки знаходяться у неналежному стані, водії їх ігнорують та порушують правила дорожнього руху.
Також вона звернула увагу на необхідності встановлення більш чітких дорожніх знаків на перехресті вулиць Горького та Маяковського, так як на цій ділянці інтенсивний рух транспорту і там часто трапляються ДТП.
Як поінформував заступник Березівського міського голови з питань ЖКГ, Олександр Музиченко, міськрада закупила дорожні знаки і вже ведуться роботи з їх встановлення на вулицях міста.

Read more

На засіданні колегії 29 серпня 2019 року

1кол

2кол

3кол

4кол

5кол

6кол

7кол

Перед колегією відбувся мітинг-реквієм за загиблими військовослужбовцями в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Засідання колегії провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков. Першою з доповіддю про хід виконання районного бюджету та зведеного бюджету Березівського району за І півріччя 2019 року виступила в.о. начальника фінансового управління Березівської РДА Неля Недомовна.
Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Березівського району за І півріччя 2019 року доповіла в.о. начальника відділу агропромислового та економічного розвитку РДА Світлана Торосян.
У своїй доповіді в.о. начальника відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та ЖКГ Березівської РДА Ірина Раснюк розповіла про хід підготовки закладів соціальної сфери та об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
Особлива увага акцентувалася на підготовці закладів освіти до нового опалювального сезону. Співдоповідачами у цьому питанні виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту Ольга Гаврилюк, начальник відділу культури Жанна Глазова, головні лікарі КНП "Березівський РЦПМСД" та "Березівська ЦРЛ" Ірина Кондрашова та Віталій Паданєвич, та в.о. начальника Раухівського житлово-експлуатаційного підприємства Фізулі Мамедов.
Під час доповіді було відзначено, що рівень сплати за житлово-комунальні жителів Раухівської селищної ради становить 79%, жителів Заводівської сільради – 86%.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк доповіла про стан готовності закладів освіти району до нового 2019-2020 навчального року та Нової української школи.
Завершила колегію доповідь в.о. начальника відділу діловодства та контролю апарату РДА Ксенії Возної про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування у І півріччі 2019 року.

Read more

29 серпня у Демидівському храмі відбулося святкування храмового свята.

1храм

2храм

3храм

29 серпня у Демидівському храмі відбулося святкування храмового свята.
За 29 серпня віряни села Демидове святкують храмове свято Нерукотворного образа Господа Ісуса Христа.
На запрошення настоятеля храму, отця Миколи, у святі взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова. Гості привітали о.Миколу та прихожан Демидівського храму зі святом.
У сільському храмі відбулися богослужіння, хресна хода і трапеза. Відзначити храмове свято до Демидового приїхали віряни з міста Миколаєва, Стрюкового, Михайло-Олександрівки та інших сіл Березівського та Миколаївського районів.

Read more

Новий водогін у Заводівській сільраді

1вод

2вод

3вод

4вод

У Заводівці завершуються роботи зі встановлення нового водогону.
Хід робіт оглянули депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та заступник голови районної ради Валентина Димова.
Як поінформував сільський голова Максим Кутовий, новий водогін проклали в кількох селах, в Чижовому його протяжність склала біля 3 км, в Заводівці - 2 км. Тривалість робіт становила два тижні. Роботи були виконані за фінансування з обласного бюджету за сприяння обласного депутата Князя Хачатряна та за рахунок сільської ради.
"З таким сільським головою, як Максим Кутовий, приємно працювати. За два роки роботи він зробив для Заводівки більше, ніж інші попередники за останні 30 років. Спільно з органами місцевого самоврядування, ми і надалі будемо йому допомагати" - сказав Князь Хачатрян.

Read more

Вшанували пам'ять загиблих захисників України

1мит

2мит

3мит

4мит

5мит

У четвер, 29 серпня, вся Україна згадувала загиблих військових в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цю дату в Україні відзначали вперше.
На знак пам'яті про загиблих українських воїнів в зоні АТО, колегія Березівської РДА розпочалася з мітингу-реквієму.
Як повідомляє УНІАН, відзначати День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 29 серпня постановив президент Володимир Зеленський. Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.
Ведучою заходу пам'яті була начальник відділу культури Жанна Глазова.
Присутні поіменно згадали загиблих воїнів АТО з Березівщини: Віктора Булавенка зі Златоустового, Віктора Бошняка з Петрівки та Євгена Кравця з Раухівки.
Пам'ять полеглих визволителів вшанували хвилиною мовчання.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30