Вівторок, 17 Вересень 2019

Що чекає на Березівську ЦРЛ у наступному році?

1.IMG 0721

2.IMG 0726

3.IMG 0722

4.IMG 0723

5.IMG 0724

З 1 січня наступного року медична субвенція зникне з бюджету. Як існуватимуть медзаклади в нових умовах? Яка доля у рамках нововведень чекає на головний медзаклад району – Березівську ЦРЛ? Що буде з лікарями-спеціалістами? Яким чином можна зберегти нашу лікарню?

Про це йшлося на нараді лікарів Березівської ЦРЛ з головами ОТГ, селищної та сільських рад Березівщини, яка відбулася 17 вересня. Її провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков. У роботі наради взяла участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова. Зустріч відбулася за ініціативи лікарів Березівської ЦРЛ.

Заступник головного лікаря Вікторія Борисова звернулася до присутніх сільських голів та голів ОТГ долучитися до закупівлі медично-інформаційної системи. За вимогами законодавства дана система повинна бути встановлена до кінця цього року. Вартість обладнання складає 1 мільйон 60 тис.грн. Без цієї системи лікарня не зможе повноцінно функціонувати.

Крім цього, однією з нових вимог до медзакладу є створення на базі Березівської ЦРЛ відділення невідкладних станів (приймально-діагностичного відділення, філіал поліклініки в приймальному відділенні). Серед обладнання обов'язково має бути рентген, ендоскоп та інше, на це потрібно біля 1,5 мільйони гривень.

Суть медичних нововведень пояснив головний лікар КНП "Березівська ЦРЛ" Віталій Паданєвич. За новою формулою, пацієнт отримує медичні послуги, оплачені державою та самостійно обирає собі лікаря.

Пацієнт не обмежений адміністративно-територіальними кордонами (тобто лікаря можна обрати не за місцем проживання, а за бажанням в іншому населеному пункті). Також будуть введені пріоритетні послуги, перелік яких затверджено Міністерством охорони здоров'я.

У ході звернення Віталій Паданєвич звернув увагу на те, що досвідчені лікарі Березівської ЦРЛ отримують невелику зарплату. У разі, якщо вони покинуть роботу, наша лікарня не буде забезпечена кваліфікованими лікарями і це ставить під сумнів можливість існування медичного закладу.

Основною проблемою є відсутність коштів в районному бюджеті для впровадження даних нововведень. Тому медики сподіваються на допомогу з боку Березівської міської, Розквітівської та Новокальчевської ОТГ, селищної та сільких рад. Як відмітили медпрацівники, до Березівської лікарні звертаються не лише жителі Березівки та району, а й пацієнти з Веселинівського, Миколаївського та Іванівського районів, тому так важливо зберегти нашу лікарню.

Лікарі ЦРЛ Руслан Тимошенко та Любов Кінарьова звернулися до присутніх з проханням допомогти зберегти Березівську ЦРЛ.

Голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш запропонував звернути увагу та активізувати роботу зі сплати податків до місцевого бюджету від Березівського елеватора, таксистів, перукарів, які працюють без реєстрації на території міста. Сплата ними податків до бюджету допоможе знайти кошти для збереження районної лікарні.

В.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков прокоментував ситуацію, що склалася та закликав присутніх згуртуватися і вирішувати дане питання разом і спільними зусиллями.

Read more

Зі святом, рятівники!

1.IMG 0713

2.IMG 0663

3.IMG 0664

4.IMG 0667

5.IMG 0668

6.IMG 0669

7.IMG 0683

8.IMG 0670

9.IMG 0671

10.IMG 0690

11.IMG 0694

17 вересня своє професійне свято відзначають рятівники – мужні й сміливі люди, які керуються гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Вони готові завжди прийти на допомогу – коли пожежа, паводок чи снігові замети.

В актовій залі Березівської школи №3 з приводу свята відбулися урочистості й концерт. Привітали рятівників депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, голова Новокальчевської ОТГ Валентина Тимчук.

Керівники району щирими словами поздоровили рятівників і побажали їм міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейного затишку та мирного неба над головою.

Почесними грамотами та Подяками були на нагороджені співробітники підрозділу МНС на чолі з начальником Олександром Бліновим та співробітники пожежної частини під керівництвом начальника Івана Вітюка.

Крім того рятувальники до свята отримали подарунки від Князя Хачатряна та Валерія Григораша.

По завершенню нагородження відбувся цікавий концерт з вокальними та хореографічними номерами поставлений учнями школи №3.

Після традиційного фото на згадку рятівники висловили подяку районному керівництву за увагу та постійну допомогу.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30