Вересень 2019

Понеділок, 30 Вересень 2019

Шановні працівники бібліотек Березівського району!

DSC 9062

DSC 9084

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек!

У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар - хранителем і двигуном людської культури.

Сьогодні бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами, беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек - незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.

Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва.

Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Бажаю вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку.

Нехай ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

 

 

 

З повагою

Віталій МОСІЙЧУК,

голова Березівської районної ради.

Read more

Чи є майбутнє у вантажних станцій Березівщини?

1.IMG 0960

2.IMG 0974

3.IMG 0987

4.IMG 0965

5.IMG 0982

6.IMG 0985

7.IMG 0981

Це питання розглядалося у п'ятницю, 27 вересня, на нараді, яку провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.

Темою засідання став розгляд листа АТ «Укрзалізниця» до Березівської РДА та районної ради щодо часткової компенсації збитків або закриття станцій «Березівка» та «Раухівка» для виконання вантажних операцій. На розгляд даного питання відведено 6 місяців.

У нараді взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, Березівський міський голова Валерій Григораш, заступник голови районної ради Валентина Димова, представники відділу агропромислового та економічного розвитку РДА, Одеської філії АТ «Укрзалізниця», залізничних станцій «Березівка» та «Раухівка», підприємств, чиї під’їздні колії примикають до залізничних станцій — ПрАТ «Виробниче об’єднання «Облпаливо» (Березівка), ТОВ «Кайман-Юг», ПрАТ «Березинський КХП», ТОВ Фірма «Каспер» (Раухівка).

Баченням цієї проблеми поділилися працівники цих станцій та керівники підприємств, які мають під’їздні колії до вищеназваних залізничних станцій. Вони відмітили, що наші залізничні станції приймають вантажі не лише підприємств Березівщини, а ще й двох інших районів — Іванівського та Миколаївського.

Можливе закриття залізничних станцій, у якості вантажних, призведе до зміни вантажопотоків, зокрема значно збільшиться навантаження на обласні та районні автодороги. В свою чергу це значно прискорить їхнє швидке руйнування. Також доведеться законсервувати залізничні станції та скоротити штат працівників.

Представники Одеської філії «Укрзалізниці» зазначили, що Одеська філія проти оптимізації залізничних станцій Березівщини, адже це призведе до ускладнення вантажообігу у східному напрямку Одеської залізниці. Тимчасове закриття станції теж не дасть ефекту. Як відзначають залізничники, доставляти міндобрива дешевше саме залізницею. Якщо станції законсервують, то доцільність їхнього існування стане під питанням, адже основні прибутки залізниця отримує від прийому та відправки вантажів. У випадку екстреного прийому вантажу потягом, доведеться їхати до станцій міста Одеси.

Остаточне рішення стосовно закриття станцій прийматиме головне управління Укрзалізниці в Києві.

Присутні обговорили способи рішення цієї проблеми. Одним з варіантів рішення є співфінансування станцій місцевими органами самоврядування та підприємствами, зацікавленими у їх функціонуванні. Але у нашому районі немає великих підприємств, які б змогли б компенсувати витрати на вантажні перевезення.

Наприкінці засідання було вирішено написати звернення до обласних структур та вищих інстанцій стосовно збереження діючих вантажних залізничних станцій Березівка та Раухівка. Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян надав пропозицію написати обгрунтоване звернення до Одеської ОДА та обласної ради з цього приводу, також він запропонував залучити до вирішення цього питання народних депутатів України.

Read more

П'ятниця, 27 Вересень 2019

День села у Гуляївці

1.IMG 1024

2.IMG 1015

3.IMG 1037

4.IMG 1055

5.IMG 1063

6.IMG 1051

7.IMG 1011

8.IMG 0999

9.IMG 0991

День села у Гуляївці

 

В п'ятницю, 27 вересня, у Гуляївці відзначили 207-му річницю з дня заснування села.

У святкуванні взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та представник місцевого агропідприємства Тетяна Іващенко.

Святкові заходи відбувалися на площі біля сільського клубу. Атмосфери святу додав декор: криниці, хата з тином, колодязь, лелека, яким прикрасили площу культпрацівники села. На початку свята хвилиною мовчання згадали пам’ять загиблих воїнів та мирних жителів в зоні АТО.

З Днем села жителів Гуляївки привітав Князь Хачатрян. Він подякував жителям села за підтримку його кандидатури на виборах та повідомив, що нині вирішується питання із заміною опалювального обладнання у котельні Гуляївського НВК. «Я працював та буду працювати для жителів Березівського району, незважаючи на результати виборів до Верховної Ради України», - сказав Князь Аршалуйсович.

Колектив та вихованці Гуляївського дошкільного навчального закладу висловили йому щиру подяку за допомогу та вручили йому подарунки: коровай та святкову листівку, яку діти виготовили власноруч.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук привітав жителів села зі святом. Також він вручив спільну Грамоту Березівської РДА та районної ради бібліотекарю Гуляївської бібліотеки Алевтині Павленко за сумлінну роботу та просвітницьку діяльність.

У ході свята відбулося нагородження, святковий концерт, який підготували місцеві аматори. Крім цього, колективи закладів освіти та культури Гуляївки підготували для односельців святкове частування.

Під час святкування Князь Хачатрян та Віталій Мосійчук також оглянули новий дитячий майданчик, який нещодавно встановили біля школи. Огорожу дитмайданчика прикрашають намальовані зображення персонажів дитячого мультсеріалу "Смішарики", які власноруч намалювала бібліотекар Гуляївської бібліотеки Алевтина Павленко.

Read more

День бібліотек-2019: нагородження кращих, знавці рідного села та хіп-хоп танці

1.IMG 0869

2.IMG 0872

3.IMG 0886

4.IMG 0889

5.IMG 0945

6.IMG 0954

27 вересня у Березівському РБК відбулися урочистості, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек.

З нагоди професійного свята бібліотекарів району привітали в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова. Вони відзначили, що бібліотекарі — хранителі культурного спадку рідного краю та Батьківщини, які з ентузіазмом ставляться до своєї роботи.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, популяризацію книги та книгочитання, вагомий внесок у розбудову бібліотечної справи Березівського району та з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек спільними грамотами Березівської РДА та районної ради нагородили провідного бібліотекаря Заводівської сільської бібліотеки Любов Антошенко, провідного спеціаліста по роботі з дітьми Березівської централізованої бібліотечної системи Людмилу Іщенко, бібліотекаря Гуляївської сільської бібліотеки Алевтину Павленко та бібліотекаря Демидівської сільської бібліотеки Тетяну Фоміну.

З професійним святом своїх колег привітала голова профспілки працівників культури Березівського району Наталя Калашник. Вона подякувала працівникам бібліотек за їхню самовіддану працю, побажала їм міцного здоров’я, благополуччя та успіхів.

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт. Пісенні вітання для бібліотекарів виконали Римма Хачатрян, тріо "Мелодія", Віктор Синенко, Маріанна Лупашко та Віра Марценковська.

А танцювальний гурт "Суперстар"  виступив з прем'єрою. На сцені Березівського РБК юні танцюристи представили "Сучасний танець" у хіп-хоп стилі.

 

Read more

Роботи з благоустрою в агроліцеї

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

27 вересня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш оглянули хід робіт з благоустрою в Березівському аграрному ліцеї.

Директор навчального закладу Сергій Шульга ознайомив керівників району з обсягами виконаних робіт і з тими, що планується втілити найближчим часом і в перспективі.

Слід зазначити, що зроблено вже багато поточних справ. Завдяки допомозі депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна в навчальному корпусі та приміщеннях для практичних занять замінено вікна на нові металопласткові, прокладено плитку на підлозі, пофарбовано стіни й стелю, встановлюється металева огорожа, будується центральна арка.

А ще придбано новий трактор Кейс для практичних занять юних механізаторів і обладнано нове міні-футбольне поле зі штучним покриттям та огорожею.

Відрадно бачити як розвивається Березівський ліцей, щоб кувати кадри для потреб сільського господарства та інших галузей.

Read more

30-та сесія Березівської районної ради 7-го скликання

1.IMG 0842

2.IMG 0848

3.IMG 0861

4.IMG 0853

5.IMG 0851

6.IMG 0858

7.IMG 0856

27 вересня відбулося пленарне засідання 30 сесії Березівської районної ради 7 скликання.

У роботі сесії взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, депутати, голови місцевих рад, запрошені.

Оскільки всі питання порядку денного були детально опрацьовані на постійних комісіях пленарне засідання тривало оперативно й конструктивно.

З усіх питань винесених на розгляд депутати ухвалили відповідні рішення.

Наприкінці, депутат Одеської обласної ради, Князь Хачатрян, під час виступу з трибуни поінформував присутніх про обсяги коштів, що залучені для розвитку Березівського району завдяки його депутатській діяльності в бюджетній комісії обласної ради. Це ремонт закладів соціальної сфери, налагодження водопостачання, благоустрій територій в сільських радах та об’єднаних громадах.

За словами Князя Аршалуйсовича Хачатряна, активна робота за його участі в цьому напрямку триватиме й надалі.

Read more

Четвер, 26 Вересень 2019

На постійних комісіях 26.09.2019р.

1.IMG 0810

2.IMG 0816

3.IMG 0808

4.IMG 0812

26 вересня відбулося спільне засідання постійних комісій до сесії Березівської районної ради, яка запланована на п’ятницю, 27 вересня.

У роботі комісій взяли участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, депутати, запрошені.

Голова бюджетної комісії Василь Задорожнюк ознайомив з питаннями порядку денного, а Олена Болотенко надала детальні роз’яснення з питань змін до бюджету.

Опісля відбувся розгляд клопотань, що надійшли в міжсесійний період з проханням про виділення коштів з районного бюджету.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк поінформувала про списання основних засобів та укладання контракту з керівником фінансового центру Сахаровою О.В.

Голова постійної комісії з питань освіти Андрій Шимко поінформував присутніх про порядок денний, після чого питання були опрацьовані.

Стосовно депутатського звернення депутата районної ради Анатолія Запорожана щодо продажу земель сільськогосподарського призначення, після обговорення цієї теми в ході зустрічі з народним депутатом України Степаном Чернявським, внесено певні доповнення.

Read more

Народний депутат України Степан Чернявський зустрівся з активом Березівщини

1.IMG 0789

2.IMG 0797

3.IMG 0792

4.IMG 0794

5.IMG 0795

Народний депутат України Степан Чернявський зустрівся з активом Березівщини

26 вересня народний депутат України Степан Чернявський вперше зустрівся з активом Березівського району у великій залі РДА.
У зустрічі взяли участь в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, депутати районної ради, керівники агроформувань, установ, фермери, запрошені.
Степан Миколайович поінформував про стратегію розвитку держави, що втілюватиметься новою командою на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським.
Окремо мова йшла про стратегічні напрямки роботи – підтримка сільського господарства, медицини, освіти та соціальний захист населення.
Відбувся активний діалог народного депутатами з присутніми.
Обговорювалися всі актуальні сьогодні в суспільстві теми - необхідності припинення війни, продаж землі і можливий референдум з цього приводу, укрупнення районів в рамках децентралізації.
Присутніх аграріїв цікавили дотації на худобу, звучали скарги на зниження цін на зернові культури й підвищення цін на міндобрива.
Всі важливі питання було детально обговорено, інші взято на контроль для подальшого розгляду й інформування про вжиті заході під час наступної зустрічі.
Після робочої наради з головами ОТГ народний депутат провів особистий прийом громадян.
Read more

Вівторок, 24 Вересень 2019

На засіданні Президії 24.09.2019р.

1.IMG 0728

2.IMG 0736

3.IMG 0729

4.IMG 0737

5.IMG 0735

24 вересня відбулося засідання Президії, яке провела заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

У роботі засідання взяли участь в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк, голова Громадської ради при райдержадміністрації Петро Ляшик, голови фракцій та постійних комісій районної ради.

Валентина Димова ознайомила присутніх з рекомендованим порядком денним пленарного засідання 30 сесії районної ради сьомого скликання.

Серед пропонованих питань значаться такі як - про звіт РДА про виконання бюджету району за перше півріччя; внесення змін до бюджету; про зміну назви та затвердження нової редакції Статуту КЗ «Чорногірський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Березівської районної ради.

На сесії планується укласти контракт з керівником КУ «Березівський районний центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення закладів освіти» Березівської районної ради Сахаровою О.В.

Також буде розглянуто депутатське звернення депутата - Анатолія Запорожана.

Постійні комісії заплановані на четвер, 26 вересня, а сесія – на п’ятницю, 27 вересня.

Read more

Вівторок, 17 Вересень 2019

Що чекає на Березівську ЦРЛ у наступному році?

1.IMG 0721

2.IMG 0726

3.IMG 0722

4.IMG 0723

5.IMG 0724

З 1 січня наступного року медична субвенція зникне з бюджету. Як існуватимуть медзаклади в нових умовах? Яка доля у рамках нововведень чекає на головний медзаклад району – Березівську ЦРЛ? Що буде з лікарями-спеціалістами? Яким чином можна зберегти нашу лікарню?

Про це йшлося на нараді лікарів Березівської ЦРЛ з головами ОТГ, селищної та сільських рад Березівщини, яка відбулася 17 вересня. Її провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков. У роботі наради взяла участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова. Зустріч відбулася за ініціативи лікарів Березівської ЦРЛ.

Заступник головного лікаря Вікторія Борисова звернулася до присутніх сільських голів та голів ОТГ долучитися до закупівлі медично-інформаційної системи. За вимогами законодавства дана система повинна бути встановлена до кінця цього року. Вартість обладнання складає 1 мільйон 60 тис.грн. Без цієї системи лікарня не зможе повноцінно функціонувати.

Крім цього, однією з нових вимог до медзакладу є створення на базі Березівської ЦРЛ відділення невідкладних станів (приймально-діагностичного відділення, філіал поліклініки в приймальному відділенні). Серед обладнання обов'язково має бути рентген, ендоскоп та інше, на це потрібно біля 1,5 мільйони гривень.

Суть медичних нововведень пояснив головний лікар КНП "Березівська ЦРЛ" Віталій Паданєвич. За новою формулою, пацієнт отримує медичні послуги, оплачені державою та самостійно обирає собі лікаря.

Пацієнт не обмежений адміністративно-територіальними кордонами (тобто лікаря можна обрати не за місцем проживання, а за бажанням в іншому населеному пункті). Також будуть введені пріоритетні послуги, перелік яких затверджено Міністерством охорони здоров'я.

У ході звернення Віталій Паданєвич звернув увагу на те, що досвідчені лікарі Березівської ЦРЛ отримують невелику зарплату. У разі, якщо вони покинуть роботу, наша лікарня не буде забезпечена кваліфікованими лікарями і це ставить під сумнів можливість існування медичного закладу.

Основною проблемою є відсутність коштів в районному бюджеті для впровадження даних нововведень. Тому медики сподіваються на допомогу з боку Березівської міської, Розквітівської та Новокальчевської ОТГ, селищної та сільких рад. Як відмітили медпрацівники, до Березівської лікарні звертаються не лише жителі Березівки та району, а й пацієнти з Веселинівського, Миколаївського та Іванівського районів, тому так важливо зберегти нашу лікарню.

Лікарі ЦРЛ Руслан Тимошенко та Любов Кінарьова звернулися до присутніх з проханням допомогти зберегти Березівську ЦРЛ.

Голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш запропонував звернути увагу та активізувати роботу зі сплати податків до місцевого бюджету від Березівського елеватора, таксистів, перукарів, які працюють без реєстрації на території міста. Сплата ними податків до бюджету допоможе знайти кошти для збереження районної лікарні.

В.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков прокоментував ситуацію, що склалася та закликав присутніх згуртуватися і вирішувати дане питання разом і спільними зусиллями.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30