Вівторок, 01 Жовтень 2019

Життєвий оптимізм Миколи Сєбова

IMG 1189

IMG 1192

У вівторок, 1 жовтня, день народження святкував голова Березівської районної ради ветеранів Микола Іванович Сєбов. Йому виповнилося 78 років.

Через хворобу він зараз знаходиться на лікуванні в Березівській ЦРЛ.

Однією з унікальних якостей характеру Миколи Івановича є оптимізм, з яким чоловік жваво крокує по життю та вирішує усі проблеми. Навіть з травмою він продовжує думати про життя ветеранів району і бажає пошвидше вийти на роботу.

Символічно, що день народження Миколи Сєбова співпало з Міжнародним днем людей похилого віку. Про інтереси ветеранів Березівського району Микола Сєбов турбується вже багато років і успішно співпрацює з органами районної влади у вирішенні проблем людей похилого віку.

На честь подвійного свята до нього в лікарню завітав колектив Березівської районної ради на чолі із заступником районної ради Валентиною Димовою. Кожен з присутніх побажав Миколі Івановичу міцного здоров'я, швидшого одужання, благополуччя та успіхів у житті та на роботі. Потім імениннику вручили квіти та подарунок від районної ради

Read more

Свято людей похилого віку

1.IMG 1108

2.IMG 1110

3.IMG 1112

4.IMG 1118

5.IMG 1119

6.IMG 1121

7.IMG 1144

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. У вівторок з нагоди свята вітання приймали мешканці Березівського Терцентру. Для них підготували святковий захід, який відбувся в актовій залі.

Бабусь, дідусів та колектив закладу привітали – заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова та начальник управління соціального захисту населення Березівської РДА Микола Моряк. Вони побажали старшому поколінню міцного здоров'я, віри та оптимізму, а колективу закладу подякували за їхню щоденну увагу, чуйність та милосердя до людей похилого віку. Адже у Терцентрі мешкають люди з різних куточків Березівщини та навіть з інших районів.  І у кожного з них – своя життєва драма. Але про них турбується колектив Березівського Терцентру на чолі з директором Артуром Григоряном, який прикладає максимум зусиль для поліпшення добробуту цієї категорії громадян.

Директору Березівського-територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Артуру Григоряну вручили спільну Грамоту Березівської районної ради та районної державної адміністрації за сумлінне ставлення до професійних обов'язків у розв'язанні проблем одиноких непрацездатних громадян району, вміння працювати з людьми похилого віку та з нагоди професійного свята. Колектив закладу також отримав подарунок – настінний годинник з символікою району від Березівської районної ради.

З теплотою у серці людей похилого віку вітала ведуча заходу Алла Піцул. Вона побажала сивочолим дідусям та бабусям міцного здоров'я, благополуччя, надії, любові та найголовніше – віри у краще.

А протягом святкової програми лунали пісенні вітання від аматорів Березівського Будинку культури: Римми Хачатрян, тріо "Мелодія", Віктора Синенка, Маріанни Лупашко, Віри Марценковської. Музичний супровід святу забезпечив Олександр Новіцький. Кожен виступ глядачі зустрічали оплесками, а під запальні ритми деякі бабусі навіть танцювали.

Після свята на мешканців Терцентру чекало святкове меню. Не обійшлося і без традиційних тортів, які самостійно випікають кухарі закладу.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31