Жовтень 2019

Вівторок, 15 Жовтень 2019

День села в Заводівці

1.IMG 1643

2.IMG 1647

3.IMG 1635

4.IMG 1652

5.IMG 1692

6.IMG 1699

14 жовтня – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисників України. А в Заводівці на ці три свята припав День села, якому виповнилося – 220 років!

В актовій залі зібралося багато людей – і дорослих, і малих. Щирими словами привітав громаду Заводівський сільський голова Максим Кутовий, подякувавши депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку, депутатському корпусу районної ради та в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергію Лоскутнікову за постійну підтримку та допомогу. На гостей свята чекали смачні короваї.

Керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська після привітання присутніх зі святом зазначила, що за останні два з половиною роки депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян залучив з обласного бюджету півтора мільйони гривень для благоустрою Заводівської сільради. А нещодавно, у вересні, ще 300 тис грн. громада отримала на ремонт водопроводу по вулиці Кондратенка. Тетяна Петрівна від Князя Аршалуйсовича передала сільраді подарунок – принтер Кенон.

Місцеві культпрацівники та аматори художньої самодіяльності виконали дві пісні адресовані Князю Хачатряну та Максиму Кутовому в яких розповідається про зроблені для громади важливі справи. (Авторство пісень: провідний бібліотекар Заводівської бібліотеки Любов Антошенко та художній керівник будинку культури Марина Тарасова). Від колективів сільради, житлово-комунального господарства та культпрацівників подарунок було вручено сільському голові.

Далі відповідно до сценарію розпочалося нагородження та вокальні виступи аматорів юних і дорослих. Подарунки від сільради Максим Кутовий вручив молодим батькам, молодим парам, бійцям АТО, шанованим ветеранам школи, юним талантам.

Для Заводівської школи-дитсадка сільрада зробила подарунок – 10 тис грн. на придбання оргтехніки. Директор Валентина Мельник щиро подякувала сільському голові за допомогу. За її словами, завдяки підтримці керівництва сільради завжди вирішуються всі проблемні питання навчального закладу, вихованці дитсадка харчуються безкоштовно.

Продовжилося свято виступом гостей – овації зали адресувалися учасницям ансамблю «Ставківчанка».

А на дворі тим часом готувалися розважати дітей атракціони та батути, пропонувалися солодка вата та інші смаколики. Окрему презентацію українських страв у фуршетному варіанті приготували майстрині Заводівської школи-дитсадка.

Також на присутніх чекало безкоштовне пригощання від сільради – каша і компот.

З ювілеєм Заводівка, з ювілеєм заводівські трударі!

Read more

Середа, 09 Жовтень 2019

Щоб дітям було затишно

IMG 1419

IMG 1421

IMG 1426

IMG 1443

IMG 1435

8 жовтня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш відвідали дві міські школи.

Мета візиту – вивчення можливостей обладнання в навчальних закладах внутрішніх санвузлів з думкою про здоров’я дітей на чому акцентується велика увага в ході реформування галузі освіти.

В Березівській школі №2 директор Андрій Шимко ознайомив керівників району й міста з приміщенням, яке заплановано використати для переобладнання під санвузол.

В Березівській школі №1 директор Тетяна Григораш також ознайомила керівників з варіантами облаштування санвузлів, розглядаючи для цього зручно розташовані приміщення.

Така важлива справа в контексті збереження здоров’я підростаючого покоління знаходиться на контролі керівництва району й міста й незабаром буде втілена в життя.

Read more

Березівському аграрному ліцею – 109 років!

IMG 1449

IMG 1463

IMG 1482

IMG 1498

IMG 1500

IMG 1515

IMG 1539

IMG 1540

IMG 1541

IMG 1546

IMG 1568

IMG 1574

8 жовтня Березівський професійний аграрний ліцей відзначив 109 років з Дня заснування.

В урочистостях з нагоди святкування взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, директор Департаменту освіти Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, Березівський міський голова Валерій Григораш, Благочинний храмів Березівського округу Петро Ляшик, керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська, директор БВПУ ОНПУ Валентина Шевченко, депутати, керівники фермерських господарств та агроформувань району, запрошені колеги з інших районів, партнери ліцею.

Урочистості, нагородження грамотами й подяками та концерт відбувся на великій сцені й гарно вбраній території навчального закладу в біло-зелених тонах.

Директор ліцею Сергій Шульга, а також керівники обласного й районного рівнів щиро привітали викладачів, майстрів, учнів зі святом і побажали всього найкращого, нових здобутків та процвітання.

Кожному факультету ліцею було вручено торт з нагоди свята виконаний в тематичних композиціях. Багато було вокальних і хореографічних номерів поставлених силами аматорів ліцею та юних талантів Березівки.

Потім відбулося урочисте відкриття нового міні-футбольного поля з перерізанням червоної стрічки. А після цього було урочисто відкрито новий навчальний центр з підготовки фахівців дорожного будівництва.

На адресу депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна прозвучали слова вдячності від адміністрації ліцею за постійну допомогу й підтримку в роботі закладу. Особливо щодо будівництва спортивного майданчика та відкриття нового факультету. Це дасть змогу навчатися молоді новим, затребуваним на сьогодні професіям і потім працювати на благо нашого району.

З Днем народження, Березівський ліцей!

Read more

Вівторок, 08 Жовтень 2019

Візит місії ОБСЄ до Березівки

1 фото

2 фото

3 фото

4 фото

5 фото

6 фото

У вівторок, 8 жовтня, в СОУП Березівської міської публічної бібліотеки відбулася зустріч представників місії ОБСЄ з активом Березівського району.

У заході взяли участь представники Березівської районної ради, структурних підрозділів РДА, міської ради, сільські голови району.

З інформацією про свою діяльність в Україні перед аудиторією виступили спостерігачі Одеського представництва спецмісії ОБСЄ: американець, практикуючий адвокат, Девід Мілліман (на Одещині працює з 2014 року) та італієць, викладач, Філіппо Де Даніелі (з 2014 року в складі місії ОБСЄ працював в Дніпрі, Краматорську та Одесі). Спілкуватися їм допомагала перекладач-асистент Тетяна Векул з Луцька.

Як повідомили спеціалісти, наразі в місії працюють спостерігачі з 40 країн, професіонали різних галузей (поліцейські, військові, юристи). Більшість з них постійно моніторить ситуацію на Сході України.

Фахівці відвідують різні регіони країни, де спілкуються з представниками місцевої влади, активістами громадських організацій, нацменшин, пересічними громадянами. У разі надзвичайної ситуації (обстрілу, вибуху, теракту) представники ОБСЄ виїздять на місце події, вивчають його та складають відповідні звіти.

Місії регулярно готують щоденні (у вільному доступі в Інтернеті), тижневі та щомісячні звіти. Як зазначають спостерігачі, одне із завдань місії – сприяти діалогу між сторонами конфлікту.

Спостерігачі працюють по обидва боки лінії зіткнення, проте значно складніше їм працювати на окупованих територіях. Моніторинг здійснюється різними технічними засобами (повітряна фото- та відеозйомка камерами, беспілотниками, дронами).

Організація не надає безпосередню допомогу людям, але надає координати постраждалих гуманітарним місіям (наприклад, Червоному хресту).

Представники організації відмітили, що ОБСЄ - це єдина міжнародна організація з присутністю на Сході України.

Представники місії ознайомили присутніх з фото- та відеоматеріалами, які розповіли про роботу спостерігачів під час АТО, також розповіли про роботу Одеського представництва. Зокрема, про роботу місії ОБСЄ під час подій 2 травня 2014 року в Одесі, конфлікту місцевого населення з ромською нацменшиною через вбивство маленької дівчинки в с. Лощинівка Ізмаїльського району, масових демонстрацій, моніторинг судових справ, пов'язаних з подіями 2014 року або які відкриті за статтями "Тероризм" та "Сепаратизм", слідкують за дотриманням права свободи слова та захистом прав людей.

Присутні задавали питання про роботу місії на окупованих територіях, можливість вивчення вмісту російських гуманітарних конвоїв та поцікавилися особистою думкою спостерігачів стосовно припинення військового конфлікту на сході України.

Наприкінці учасникам зустрічі вручили інформаційні матеріали про діяльність місії ОБСЄ в Україні.

Read more

Понеділок, 07 Жовтень 2019

Почесний обов’язок — захищати рідну державу

IMG 1338

IMG 1342

IMG 1344

IMG 1355

IMG 1361

IMG 1345

IMG 1346

IMG 1347

IMG 1348

IMG 1349

IMG 1350

IMG 1351

IMG 1352

IMG 1353

У понеділок, 7 жовтня, в Березівському районному Будинку культури відбулися урочисті заходи, присвячені Дню захисника України та Дню призовника.

На 14 жовтня припадає три свята — День козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Віднедавна в Березівському районі започаткована ще одна традиція до цієї особливої дати — проводити на військову службу земляків.

Сам термін «захисник України» є визначенням не лише для військовослужбовців. У буремні часи для нашої держави за мирне сьогодення з військовими пліч-о-пліч боряться також добровольці, волонтери і активісти. Такі люди є прикладами реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочним свідченням єдності всіх поколінь нашого народу.

З нагоди свята у залі РБК зібралися військовослужбовці Березівського району, призовники, їх рідні та близькі. У святкових урочистостях взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, Березівський міський голова Валерій Григораш, голови ОТГ та сільрад району.

На початку заходу присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України. Поіменно згадали загиблих військових з Березівського району, які загинули під час антитерористичної операції у 2014 році. Це молодший сержант Віктор Булавенко зі Златоустового, стрілок Євген Кравець з Раухівки та механік-водій Віктор Бошняк з Петрівки. У скорботній хвилині мовчання присутні схилили голови на знак поваги героїчній самопожертві воїнів АТО.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук привітав оборонців та визволителів України та відмітив, що свято захисника України увібрало в себе славні козацькі традиції. Особливі слова подяки він адресував ветеранам Великої Вітчизняної війни, ветеранам АТО, воїнам-інтернаціоналістам, які доклали максимум зусиль для збереження миру на землі.

В.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков подякував усім захисникам Вітчизни, які зараз стоять на сторожі миру рідної держави. Він відмітив, що військові Березівщини завжди славилися любов'ю до Батьківщини, твердістю характеру та почуттям братерства.

Комісар Березівського району, учасник АТО, майор Олександр Чигирьов подякував свідомим призовникам, які самостійно прийшли до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Олександр Володимирович висловив подяку батькам та рідним призовників за виховання патріотів та свідомих громадян нашої держави.

Потім відбулося нагородження відзнакою Президента України за участь в антитерористичній операції. Їх отримали військовослужбовці Березівського району: Максим Бабієнко, Андрій Бесчастнов, Сергій Зозуля, Леонід Козаков, В'ячеслав Майданюк, Олександр Панасюк, Юрій Панасюк, Олег Решетнік, В'ячеслав Сєнчев, Вадим Стецюк, Сергій Тимошенко, Віктор Баранецький та Сергій Федоров.

Після цього під оплески присутніх на сцену запросили цьогорічних призовників. Юнаків благословив Благочинний храмів Березівського округу, протоієрей Петро. Настоятель Свято-Миколаєвського храму зазначив, що прихожани на літургіях будуть молитися за призовників нашого району. Отець Петро відмітив, що серед православних святих найбільше саме воїнів, адже бути захисником рідної землі - це почесна і дуже відповідальна місія, яка не кожному під силу. Майбутніх солдатів благословили, окропили святою водою та подарували Євангеліє.

За давньою українською традицією майбутнім захисникам підготували подарунки для проходження служби. Своїм землякам їх вручали голови ОТГ, сільські голови та начальники військово-облікових столів.

Урочистості свята додав святковий концерт. Військово-патріотичні пісні для захисників України пролунали у виконанні аматорів Березівського РБК: Римми Хачатрян, Віктора Синенка, Аліни Кочержинської, ансамблю "Перлина" і тріо РБК. Пісенні вітання українським воїнам пролунали від зовсім юних талантів Березівщини — Вероніка Шаталюк та Крістіна Хачатрян. Учні КЗЗСО №3 підготували кілька хореографічних номерів: патріотичний танець "Мир над Україною" та бадьорий "Василина", а танцювальний гурт Березівського РБК "Суперстар" представив "Український танець".

Наприкінці свята призовникам Березівщини побажали легкої служби, доброго командира та вірності коханих дівчат.

Read more

П'ятниця, 04 Жовтень 2019

Шановні педагогічні працівники! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

1.МОСІЙЧУК1

1осв

Шановні педагогічні працівники! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Професія педагога і важка, і відповідальна. Вона вимагає постійної творчої роботи, великої душевності, щедрості, відданості обов’язку. Бажаю вам, шановні освітяни, подальших успіхів і творчих злетів у вашій благородній педагогічній діяльності!

В.Л. МОСІЙЧУК,

голова Березівської районної ради.

Read more

Четвер, 03 Жовтень 2019

Встановлення водонапірної башти в селі Кудрявка Яснопільської сільської ради.

1башта

2башта

3башта

4башта

5башта

03 жовтня 2019 року депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук оглянули хід робіт по встановленню водонапірної башти в селі Кудрявка Яснопільської сільської ради.

Розглянувши клопотання депутата Березівської районної ради, керівника місцевого господарства «Кранц» Шпета В.В., К.А. Хачатрян сприяв залученню коштів з обласного бюджету для проведення робіт по заміні старої башти на нову.

Місцеві жителі висловили щиру подяку на адресу Князя Хачатряна за можливість постійно отримувати якісну питну воду.

Read more

Свято сіячів розумного, доброго, вічного

1.IMG 1202

2.IMG 1205

3.IMG 1212

4.IMG 1214

5.IMG 1223

6.IMG 1245

7.IMG 1228

8.IMG 1230

9.IMG 1232

10.IMG 1233

11.IMG 1243

12.IMG 1246

13.IMG 1248

14.IMG 1250

15.IMG 1255

16.IMG 1264

17.IMG 1266

В житті кожного з нас вчителі відіграють важливу роль. Адже саме вони навчають кожного з нас не лише наукам та дисциплінам, а розкривають в кожній людині його здібності та потенціал.

Вчителі, викладачі, педагоги — усі ці люди щодня навчають підростаючі покоління наукам та прививають необхідні навики для формування повноцінної особистості в кожній дитині. Для одних людей робота вчителя — це реалізація свого покликання, для інших — робота, під час якої можна отримати безцінний досвід викладання наук та роботи з дітьми та в колективі. Бути вчителем — не професія, а покликання. І вміти його реалізувати вдається не кожному.

Напередодні свята — у четвер, 3 жовтня, святкові урочистості відбулися у Березівському районному Будинку культури.

Святкова зала зібрала вчителів з усього Березівського району. Педагогів прийшли привітати депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян подякував педагогам за добросовісну роботу, за витримку і розуміння, за виховання гідних громадян нашої держави. Потім вручив нагороди Одеської обласної ради. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, навчання і виховання молодого покоління, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти Почесну відзнаку Одеської обласної ради вручили директору Михайло-Олександрівської ЗОШ Людмилі Похиленко, Почесні грамоти – вчителю географії Маринівської ЗОШ Катерині Іванів та директору Кудрявського НВК Тетяні Луганенко.

Заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова подякувала педагогам Березівського району за самовідданність, вірність покликанню, гідне виконання своїх педагогічних обов'язків, професіоналізм, витримку та побажала їм виховати ще не одне покоління гідних учнів. Також вона передала вітання освітянам з нагоди Дня вчителя від імені депутатського корпусу та голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука.

Спільними грамотами РДА та районної ради нагородили педагога-організатора Заводівського НВК Валентину Мельник, вчителя початкових класів Маринівської ЗОШ Наталію Мельник, директора Раухівського опорного закладу освіти Валерія Плавницького, директора Демидівського НВК Світлану Краснопьорову, вчителя хімії та біології Ряснопільського НВК Ольгу Довбняк, завідуючу Шевченківським дошкільним закладом освіти Ольгу Якимчук.

Педагоги Березівщини не лише встигають навчати і виховувати підростаючі покоління, а ще й знаходять час розвивати свої творчі здібності. У цьому можна було переконатися під час святкового концерту, який підготували власними силами. Пісні, танці, поезія та гумор — все це чекало на глядачів у ході програми.

Ведучими свята були педагоги Михайло-Олександрівської ЗОШ: вчитель фізкультури Вадим Соловйов та вчитель Раухівської опорної школи Наталя Джирик.

Read more

Вівторок, 01 Жовтень 2019

Життєвий оптимізм Миколи Сєбова

IMG 1189

IMG 1192

У вівторок, 1 жовтня, день народження святкував голова Березівської районної ради ветеранів Микола Іванович Сєбов. Йому виповнилося 78 років.

Через хворобу він зараз знаходиться на лікуванні в Березівській ЦРЛ.

Однією з унікальних якостей характеру Миколи Івановича є оптимізм, з яким чоловік жваво крокує по життю та вирішує усі проблеми. Навіть з травмою він продовжує думати про життя ветеранів району і бажає пошвидше вийти на роботу.

Символічно, що день народження Миколи Сєбова співпало з Міжнародним днем людей похилого віку. Про інтереси ветеранів Березівського району Микола Сєбов турбується вже багато років і успішно співпрацює з органами районної влади у вирішенні проблем людей похилого віку.

На честь подвійного свята до нього в лікарню завітав колектив Березівської районної ради на чолі із заступником районної ради Валентиною Димовою. Кожен з присутніх побажав Миколі Івановичу міцного здоров'я, швидшого одужання, благополуччя та успіхів у житті та на роботі. Потім імениннику вручили квіти та подарунок від районної ради

Read more

Свято людей похилого віку

1.IMG 1108

2.IMG 1110

3.IMG 1112

4.IMG 1118

5.IMG 1119

6.IMG 1121

7.IMG 1144

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. У вівторок з нагоди свята вітання приймали мешканці Березівського Терцентру. Для них підготували святковий захід, який відбувся в актовій залі.

Бабусь, дідусів та колектив закладу привітали – заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова та начальник управління соціального захисту населення Березівської РДА Микола Моряк. Вони побажали старшому поколінню міцного здоров'я, віри та оптимізму, а колективу закладу подякували за їхню щоденну увагу, чуйність та милосердя до людей похилого віку. Адже у Терцентрі мешкають люди з різних куточків Березівщини та навіть з інших районів.  І у кожного з них – своя життєва драма. Але про них турбується колектив Березівського Терцентру на чолі з директором Артуром Григоряном, який прикладає максимум зусиль для поліпшення добробуту цієї категорії громадян.

Директору Березівського-територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Артуру Григоряну вручили спільну Грамоту Березівської районної ради та районної державної адміністрації за сумлінне ставлення до професійних обов'язків у розв'язанні проблем одиноких непрацездатних громадян району, вміння працювати з людьми похилого віку та з нагоди професійного свята. Колектив закладу також отримав подарунок – настінний годинник з символікою району від Березівської районної ради.

З теплотою у серці людей похилого віку вітала ведуча заходу Алла Піцул. Вона побажала сивочолим дідусям та бабусям міцного здоров'я, благополуччя, надії, любові та найголовніше – віри у краще.

А протягом святкової програми лунали пісенні вітання від аматорів Березівського Будинку культури: Римми Хачатрян, тріо "Мелодія", Віктора Синенка, Маріанни Лупашко, Віри Марценковської. Музичний супровід святу забезпечив Олександр Новіцький. Кожен виступ глядачі зустрічали оплесками, а під запальні ритми деякі бабусі навіть танцювали.

Після свята на мешканців Терцентру чекало святкове меню. Не обійшлося і без традиційних тортів, які самостійно випікають кухарі закладу.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31