Січень 2021

Вівторок, 26 Січень 2021

Четверта сесія Березівської районної ради: комунальна власність та прийняття програм розвитку

 1.

2.

3.

5.

6. IMG 4486

7. IMG 4454

8. IMG 4410

9. IMG 4445

10. IMG 4531

11. IMG 4534

12. IMG 4535

13. IMG 4529

14. IMG 4458

15. IMG 4473

16. IMG 4509

17. IMG 4412

 

У вівторок, 26 січня, відбулася ІV сесії Березівської районної ради.

У порядку денному значилося  24 питання. Перед сесією відбулися засідання постійних комісій. Їх провели голови профільних комісій. Основну кількість питань розглянули більш детально саме на засіданнях комісій.

Про виконання бюджету району за 2020 рік поінформувала начальник фінансового управління Березівської РДА Олена Болотенко. Як повідомила Олена Миколаївна, доходи бюджету був виконаний на 98.3 відсотки.

На сесії розглядалися наступні питання: звіт Березівської райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2020 рік; внесення змін до рішення Березівської райради на 2021 рік; звіт Березівської РДА про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Березівського району за 2020 рік; звернення депутатів Березівської райради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та житлово-комунальних тарифів для населення; внесення змін до рішення про затвердження переліку майна та об'єктів спільної власності громад Березівського району, які мають перейти у власність територіальних громад Березівського району; припинення існування районного методичного кабінету Ширяївського району шляхом ліквідації; безоплатна передача із спільної власності територіальних громад Березівського району у комунальну власність Іванівської, Ширяївської та Миколаївської селищних рад юридичних осіб та комунальних організацій (закладів, установ), що не мають статусу юридичних осіб разом із майном та будівлями; безоплатна передача у комунальну власність Красносільської сільради будівель Павлинського та Лізинського фельдшерських пунктів; безоплатна передача у комунальну власність Великобуялицької сільради газового обладнання; затвердження актів прийому-передачі у комунальну власність Березівської міської ради, Раухівської селищної ради, Новокальчевської ОТГ об'єктів спільної власності громад району, що розташовані на території даних громад; затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади та органів самоврядування району на 2021 рік; затвердження Програми сприяння забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Березівського району на 2021-2023 роки; затвердження районної Програми відзначення державних свят, пам'ятних дат, ювілеїв, урочистостей та забезпечення проведення інших районних заходів на 2021 рік; надання згоди на безоплатне прийняття дефибрилятору-монітору D 500, монітору пацієнта Taurus 12.1, комплекту обладнання для проведення досліджень методом ІФА, легкового авто Suzuki SX4; скасування рішення Березівської райради про внесення змін до статуту Іванівської центральної районної лікарні; затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття  посади керівників комунальних закладів (підприємств) охорони здоров'я, які належать до спільної власності територіальних громад Березівського району; проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП "Березівська центральна районна лікарня".

Наприкінці сесії голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук вручив депутатські посвідчення депутатам, які буди відсутні на минулій сесії. 

Read more

П'ятниця, 22 Січень 2021

Нарада з ветеранами-афганцями

IMG 4358

IMG 4359

IMG 4364

IMG 4365

IMG 4366

IMG 4369

IMG 4376

IMG 4380

IMG 4383

IMG 4384

IMG 4385

20 січня відбулася нарада членів Березівської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів Афганістану.

У роботі засідання взяли участь депутати Одеської обласної ради Князь Хачатрян, Микола Біб, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, керівник СФГ «Роздолянське» Сергій Слабенко, заступник голови районної спілки ветеранів-афганців Валерій Безуглий, секретар Лілія Савюк, голова Іванівської спілки афганців Дмитро Гнатюк, члени спілки, запрошені.

Відповідно до порядку денного першим розглядалося питання підготовки до річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан – 15 лютого. На свято планується приїзд представників громад району.

Затим було обговорено тему укрупнення спілки ветеранів-афганців в контексті створення об’єднаного Березівського району. Таким чином до Березівської спілки увійдуть афганці Миколаївського, Іванівського, Ширяївського та частини Лиманського районів.

Також було опрацьовано актуальне земельне питання. Як прокоментувала в інтерв’ю газеті «Степовий маяк» член спілки Тетяна Леонова, з попереднім орендарем переважна більшість афганців розірвали угоди через несплату коштів і вже уклали з новим. За її словами, це важка юридична робота, але спільними зусиллями і спільними коштами вдалося досягти позитивного результату і в цьому році вже буде розрахунок по паях.

Присутні на нараді обласні депутати та голова районної ради завірили ветеранів-афганців, що надаватимуть підтримку та сприятимуть у вирішенні поточних питань життєдіяльності спілки.

Read more

Середа, 13 Січень 2021

Візит до Миколаївської лікарні

1нік црл

2 нік црл

3нік црл

4 нік црл

5 нік црл

6 нік црд

7нік црл

8нік црл

13 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали Миколаївську лікарню. Нагадаємо, в об’єднаному Березівському районі нині функціонують чотири лікарні – в Березівці, Миколаївці, Іванівці і Ширяєвому.

Відбулася нарада з актуальних питань фінансового забезпечення закладу охорони здоров’я у якій взяли участь голова Миколаївської ОТГ Віктор Купченко, головний лікар КНП «Миколаївська ЦРЛ» Валентина Кирик, керівництво Миколаївського військкомату, старости місцевих ОТГ, головні бухгалтери, представники громадськості, запрошені.

Керівники Миколаївського військкомату підняли тему фінансування діяльності щодо вимог призовної кампанії та стосовно планових переосвідчень військовозобов’язаних.

Далі присутні розглянули тему фінансування Миколаївської лікарні. Певні кошти медзаклад отримує від Національної служби здоров’я України відповідно до наявних пакетів. Але при цьому відчувається нестача коштів. Нині борг становить 400 тис. грн. Як виходити із ситуації, щоб не створювати заборгованість?

Як наголосив Князь Аршалуйсович, і його підтримали представники громад, потрібно переглянути роботу лікарні в контексті оптимізації. Крім того, необхідно підготувати й затвердити чіткий і реальний фінансовий план на 2021 рік з обгрунтуваннями. Головному лікарю слід думати, як виживатиме установа, не особливо розраховуючи на дотації, бо бюджети районних рад нині обмежені. А місцевим громадам також важко потягнути мільйонні видатки на сільську медицину. Але колектив не має страждати через несвоєчасну виплату зарплати.

Віталій Леонідович підтримав дану пропозицію і наголосив на необхідності змінити назву установи, внести зміни до статуту через зміну засновника й оперативно подати статут на затвердження сесією районної ради. Лікарню треба зберегти. Але завдання керівника закладу - забезпечувати фінансову спроможність і при цьому надавати якісні медичні послуги в сучасних непростих реаліях децентралізації.

Read more

Ремонт приймального відділення Березівської ЦРЛ

1 цр

2 лік 1

3 лік

4 лік

11 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Березівської райдержадміністрації Юрій Головін та голова Березівської міської об’єднаної територіальної громади Валерій Григораш відвідали Березівську райлікарню.

У приймальному відділенні саме розпочався капітальний ремонт усіх приміщень. З ходом ремонтних робіт керівників району й міста ознайомила в.о. головного лікаря КУ «Березівська ЦРЛ» Вікторія Борисова.

На час ремонту приймальне відділення розташувалося в частині терапевтичного відділення, бо щодня по допомогу лікарів звертається чимало мешканців.

«Потреба в ремонті стала актуальною оскільки Березівський район збільшився в розмірах і більше людей користуватимуться послугами лікарів Березівського закладу охорони здоров’я. Після ремонту в контексті продовження покращення роботи нашої райлікарні планується оснащення закладу новим комп’ютерним томографом на іншим сучасним медичним обладнанням», прокоментував в інтерв’ю газеті «Степовий маяк» Князь Аршалуйович.

Read more

Вівторок, 12 Січень 2021

Представлено нового начальника Березівської поліції

IMG 4251

IMG 4256

IMG 4262

11 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Березівської райдержадміністрації Юрій Головін та голова Березівської міської об’єднаної територіальної громади Валерій Григораш відвідали Березівське відділення поліції.

В урочистій обстановці було представлено нового керівника Березівського відділення поліції – полковника Володимира Панченка, який до цього працював заступником начальника відділу - начальником слідчого відділення Лиманського відділу поліції ГУНП в Одеській області.

З нагоди представлення відбулася зустріч з особовим складом співробітників у якій взяли участь заступник начальника ГУНП в Одеській області, полковник поліції Сергій Махотін, керівник Комінтернівської місцевої прокуратури Павло Івко, керівники структурних підрозділів поліції на території об’єднаного Березівського району, запрошені.

Керівник району й міста привітали присутніх з представленням нового керівника, побажали йому успіхів у роботі і плідної співпраці.

«Роботи після створення об’єднаного Березівського району стало більше і проблем також стало більше. Але ми максимально будемо співпрацювати з правоохоронцями і допомагати вам», зазначив Князь Аршалуйсович.

«Я хочу подякувати вашому попередньому начальнику – Олександру Білоконю, який очолював Березівську поліцію п’ять років. А новому керівництву спільно з колективом бажаю згуртованої, ефективної роботи на сторожі закону, на благо жителів наших громад, а також високих показників у профілактиці та розкритті злочинів і - в добру путь!», сказав Віталій Леонідович.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31