Статті

Показати цікаві місця Березівщини

2

 

У вівторок, 31 січня, Березівщину відвідав професійний фотограф Сергій Гуменюк. Метою його візиту стало знайомство з районом, визначення цікавих місць, які можуть увійти до фотокниги-презентації Одеської області.

Разом з іншими професійними фотохудожниками Сергій працює над створенням фотокниги області, яка ілюструватиме красу і потенціал сучасної Одещини. Видання готують за ініціативи Одеської обласної ради. До нього увійдуть пейзажні, портретні та інші світлини, які допоможуть людям ознайомитися з культурою та інфраструктурою різних куточків Одещини. Книгу планують видати до кінця року, але існуватиме вона лише у друкованому вигляді. Створення цифрового варіанту фотокниги на даний момент не розглядається.

Роботу над збором матеріалу тільки розпочато. Напередодні фотограф кілька днів провів в Ананьївському районі. Після цього приїхав до нас.

Цікаві місця Березівського району йому допомагали обирати голова районної ради Віталій Мосійчук та заступник голови районної ради Валентина Димова. Серед запропонованих місць були господарства ТОВ «Агрофірма «Маяк» (Златоустівська сільрада) та «ЮгАгроСервіс» (Ряснопільська сільрада), пам’ятник трактору біля Березівського агроліцею, Тилігульський лиман, мальовнича гірська місцевість зі скелями та водоспадом у Танівці (Степанівська сільрада), піщані кар’єри Заводівської сільради, на яких відбувалося минулорічне ралі. Голова районної ради Віталій Мосійчук запропонував звернути увагу також на визвольні пам’ятки району. Абсолютно точно до книги потрапить всесезонний спортивно-оздоровчий комплекс «Action-city», який став єдиним на півдні України гірськолижним курортом.

«Проблема в тому, що маловідомо, де і які цікаві місця є в районах області. Через Одещину проходить чимало важливих транспортних шляхів, її відвідує чимало людей. Але ніхто не знає про тутешні місця, багаті своїм колоритом та історією. А вони є у всіх районах. Просто про них знають лише місцеві жителі. Ми хочемо показати людям регіони Одещини не в звичному вигляді, а в цікавих ракурсах», — зазначає Сергій Гуменюк.

Наприкінці зустрічі була досягнена домовленість, що Сергій протягом року ще кілька разів відвідає Березівщину аби підібрати відповідні ракурси. Після зустрічі фотограф відправився оглядати район разом з заступником голови районної ради Валентиною Димовою.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30