Статті

Забезпечити житлом дітей-сиріт

DSC 3431

DSC 3432

DSC 3438

Ця тема стала основним питанням робочої наради фахівців Одеської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування Березівського району. Зустріч відбулася у середу, 1 березня, у малій залі засідань РДА.

На даний момент фахівці ОДА вивчають фінансові та матеріальні можливості райдержадміністрацій та виконавчих комітетів місцевих рад Одещини щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, молоді та осіб з їх числа. У рамках зустрічей з керівництвом районів вони завітали і до Березівського району.

У нараді взяли участь голова Березівської РДА Геннадій Заболотний, заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, фахівець із соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Дмитро Бєлов, головний спеціаліст Департаменту розвитку інфраструктури та ЖКГ Одеської ОДА Денис Шаповалов, голови сільських рад району, представники профільних підрозділів РДА.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Одеської ОДА Ольга Володіщук поінформувала присутніх про порядок придбання житла дітям-сиротам, особливості цієї процедури, акцентувала увагу на пріоритетних напрямках роботи та провела необхідні роз’яснення. У ході наради вона роз’яснила, а також навела актуальні дані з надання житла дітям-сиротам в Одеській області та закликала голів сільрад проявляти ініціативність у вирішенні цих питань. Також під час наради було запропоновано створити міжвідомчу житлову комісію, яка займатиметься питаннями виділення житла дітям-сиротам.

Про ситуацію з виділенням житла дітям-сиротам у Березівському районі присутніх поінформувала начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко. За її словами, на даний момент на обліку в Березівському районі перебуває 140 дітей-сиріт. З них лише у 5 дітей є власне житло, 42 дитини мають житло на праві користування, а 93 дітей взагалі не мають житла. Найбільша черга (17 дітей) на отримання житла — в Березівці. В Березівському районі розроблена відповідна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, але без фінансового забезпечення.

В обговоренні цього питання приймали участь голова Березівської РДА Геннадій Заболотний, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко. Заступник голови районної ради Валентина Димова відмітила, що фінансування соціальних програм у районі тримається на контролі районної ради.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30