Статті

матеріали дев"ятої сесії районної ради 04.11.2011 р.

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Про передачу п’яти шкільних автобусів І – VAN А07А1-10(11) 2011 року

випуску зі спільної власності територіальних громад Березівського району

Одеської області на баланс відділу освіти Березівської районної державної

адміністрації

 

         Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про передачу об»єктів права державної та комунальної власності», на виконання рішення обласної ради від 26 серпня 2011 року №243-УІ «Про передачу шкільних автобусів I-VAN A07A1-10(11) 2011 року випуску зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад районів Одеської області», враховуючи згоду відділу освіти районної державної адміністрації, висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, молодіжної політики та спорту, Березівська районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Передати п’ять шкільних автобусів І – VAN А07А1-10(11) 2011 року випуску зі спільної власності територіальних громад Березівського району Одеської області на баланс відділу освіти Березівської районної державної адміністрації для підвозу учнів до загальноосвітніх шкіл.

2. Відділу освіти Березівської районної державної адміністрації (Гаврилюк О.Ф.) прийняти на свій баланс п’ять шкільних автобусів І – VAN А07А1-10(11) 2011 року випуску, балансова вартість 1 450 000 гривень (один мільйон чотириста п»ятдесят тисяч гривень 00 копійок).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, молодіжної політики та спорту.

 

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

Про прийняття будівлі кінотеатру «Перемога» зі спільної

власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської

області до спільної власності територіальних громад

Березівського району

 

Відповідно до частини 2 статті 43, абзаців 2 і 3 пункту 10 розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частин 1 і 2 статті 319, статті 327 Цивільного кодексу України, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Одеської обласної ради від 26 серпня 2011 року № 238-VI «Про передачу будівель та споруд кінотеатрів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у власність відповідних територіальних громад», висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань будівництва, промисловості, комунального господарства, енергетики, транспорту та зв’язку районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти будівлю кінотеатру «Перемога» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у власність відповідних територіальних громад Березівського району.

2. Затвердити склад комісії по прийому приміщення кінотеатру “Перемога» у спільну власність територіальних громад району (додається) .

3.Доручити районній раді надати приміщення приміщення кінотеатру «Перемога» в оренду з правом викупу без зміни профілю.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань будівництва, промисловості, комунального господарства, енергетики,   транспорту та зв’язку.

 

 

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

Про роботу об’єктів житлово - комунального господарства та соціальної сфери району в осінньо - зимовий період 2011-2012 років

 

           Заслухавши та обговоривши доповідь заступника голови райдержадміністрації Лоскутнікова С.Д. районна рада відмічає, що районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування, підприємствами та організаціями житлово-комунального господарства проведена відповідна робота по підготовці об’єктів житлово- комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

           Для забезпечення стабільної та якісної роботи житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства району в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, відповідно до підпункту 28 пункту 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

         ВИРІШИЛА:

1. Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Куценко Ю.А.), виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад:

- сприяти енергопостачальним підприємствам у забезпечені збору коштів з споживачів за спожиті енергоносії, житлово-комунальні послуги та погашення заборгованості за спожитий природний газ;

- посилити роботу серед населення щодо необхідності погашення заборгованості за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги;

- вжити заходів щодо зменшення втрат паливно-енергетичних ресурсів і води, впровадження енергозберігаючих технологій, оснащення житлового фонду засобами обліку і регулювання споживання води та газу.

2.   Рекомендувати філії «Березівський райавтодор» дочірнього підприємства «Одеський облавтодор» (Богачук О.В.):

- забезпечити в осінньо-зимовий період утримання в проїзному стані всі підходи до автомобільних шляхів загального користування в межах населених пунктів, закінчити підготовку інженерної техніки;

- заготовити в достатній кількості протиожеледних матеріалів.

3. Відділу освіти райдержадміністрації (Гаврилюк О.Ф.) вжити необхідних заходів щодо стабільного функціонування закладів освіти в зимовий період.

4. Відділу культури райдержадміністрації (Віншель Т.М.) з метою недопущення виникнення аварійного стану закладів культури району покласти персональну відповідальність на керівників відповідних закладів за додержанням належного стану.

5. Головному лікарю Березівської центральної районної лікарні (Паданєвич В.Г.) вжити необхідних заходів щодо стабільного функціонування закладів охорони здоров’я.

6. Головам виконкомів міської, селищної та сільських рад вжити необхідні заходи для стабільної роботи закладів соціальної сфери в осінньо-зимовий період.  

           7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, промисловості, комунального господарства, енергетики, транспорту та зв’язку.

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30