Довгоочікуваний ремонт дороги у Виноградному

1.виногр

2.виногр

3.виногр

4.виногр

5.виногр

6.виногр

7.виногр

8.виногр

9.виногр

10.виногр

У середу, 5 серпня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук оглянули хід початку ремонтних робіт на трасі Р-55 Одеса-Вознесенськ. Асфальтоукладні роботи ведуться на ділянці Новокальчевської ОТГ до початку Миколаївської області.

Цієї події мешканці Березівщини та навколишніх населених пунктів чекали кілька десятків років. Наразі розпочалися ремонтні роботи на ділянці шляху від с. Виноградне до Веселинівського району Миколаївської області. Дорога на цій ділянці шляху дійсно у жахливому стані: кожні кілька метрів на дорогах – великі ями та вибоїни.

Як відмітив депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, ремонт дороги профінансований за рахунок коштів з державного бюджету

"Нарешті ми розпочали ремонт однієї з найпроблемніших доріг Березівського району. Його чекало багато людей. ДорогаДорога буде виконана повністю по території Березівського району на 100 відсотків.

Переглядаючи у соцмережах коментарі деяких людей стосовно технології та якості дорожніх робіт з асфальтування доріг Березівського району, я можу сказати наступне. Стосовно якості виконаних робіт у мене немає жодних сумнівів. Технології та процес асфальтування виконується згідно з проектом.

Усім небайдужим, які у соцмережах починають радити як ремонтувати дороги, я рекомендую, щоб вони приєдналися до ремонту не на словах, а на ділі", – сказав депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян.

Ремонтні роботи виконують фахівці та спецтехніка ТОВ "Березівкаагрошляхбуд".

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук подякував працівникам цього товариства за їхню важку, але необхідну працю на благо Березівщини. Протягом останніх років саме вони виконують усі дорожні ремонтні роботи на дорогах нашого району. "Порівнюючи стан доріг Березівського району сьогодні і кілька років тому, можна відчути колосальну різницю. Зараз по більшості доріг можна проїхати швидко та спокійно. Раніше цим шляхами водії їхали на свій страх та ризик. У нашому районі поліпшилася якість доріг. Разом з депутатом обласної ради Князем Хачатряном районна влада надалі вирішуватиме питання ремонту доріг Березівського району" – прокоментував ремонт голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31