Сімейне багатство Катерини Ніколаєвої

1. 95 років

2. 95 років

 

3. 95 років

4. 95 років

У четвер, 13 серпня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук завітали до оселі жительки с. Новоселівка Катерини Степанівни Ніколаєвої.

Привід був особливий – цього дня господині виповнилося 95 років. Князь Хачатрян та Віталій Мосійчук привітали жінку з ювілеєм, побажали їй міцного здоров'я, благополуччя та успіхів. На згадку про цей особливий день вони вручили їй квіти та подарунок.

Новоселівська сільрада теж не забула про свою довгожительку – на честь свята Новоселівський сільський голова Юрій Якименко завітав до її оселі, привітав бабусю, передав їй подарунки від сільради – комплект з подушок та ковдри і продуктовий набір.

Жінка добре знає Князя Хачатряна, тому дуже зраділа його візиту. Вона активно спілкувалася з представниками місцевої влади, розповідала про своє життя, цікавилася актуальними подіями сьогодення.

Народилася Катерина Степанівна Ніколаєва 13 серпня 1925 року в Новоселівці. Тут вона прожила все своє життя.

Разом з чоловіком Миколою Павловичем вони створили велику і міцну родину – у подружжя народилося 11 дітей.

Перший син Микола з'явився на світ у 1947 році, а найменша донька Надія – в 1965 році. Катерина Степанівна має звання матері-героїні СРСР та України.

6 синів та 5 доньок живуть в різних куточках України та Росії, з них вже померло двоє старших дітей – донька Людмила та молодший син Віктор.

Життєвий шлях був непростий – дитинство та юність припали на роки голодомору, воєнного лихоліття, відбудови. Але життєві складнощі загартували характер і навчили стійкіше переносити негаразди. Жінка працювала на різних роботах, була кухарем. Але найбільше її багатство – це діти. Свою родину вона любить понад усе.

Вже немає поряд чоловіка Миколи Павловича. Восени виповниться 30 років з моменту його смерті. Він був учасником війни, мав бойові поранення, за фахом працював кухарем.

Родина Катерини Ніколаєвої зараз значно збільшилася – 18 внуків та 17 правнуків теж не забувають про свою праматір. За можливості відвідують або телефонують до бабусі. Часто приїздять до неї донька Марія з Южноукраїнська та син Федір з Ряснополя разом зі своїми родинами.

На дозвіллі жінка читає газети, любить в'язати, цікавиться новинами. Також Катерина Степанівна прекрасно випікає. "Мамі дуже добре вдається робити страви з тіста. Її випічка завжди виходить смачною та рум'яною. З дитинства вся наша велика родина любить мамину випічку", – каже донька ювілярки Лариса.

І за можливості досі намагається допомогти по господарству дітям. Доглядає матір дев'ята донька Лариса, яка разом з нею постійно проживає.

На честь ювілею садиба Катерини Степанівни зібрала кілька поколінь родини Ніколаєвих – від найстаршого до найменшого. Особисто та по телефону сивочолу ювілярку вітали її рідні та близькі. Адже такий ювілей був лиш раз у житті. Особливо – у жінки, яка майже століття щиро любить кожного зі своїх дітей, онуків та правнуків.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31