Перший дзвоник у КЗЗСО №1

1. кззсо

2.кззсо

3. кззсо

4. кззсо

5. кззсо

6. кззсо

У вівторок, 1 вересня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, Березівський міський голова Валерій Григораш та начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської ОТГ Оксана Іщенко взяли участь у святковій лінійці до Дня знань, яка відбулася у Березівському КЗЗСО №1.

Святкова лінійка відбулася згідно усіх рекомендацій Міністерства охорони здоров'я з дотримання норм карантину: учні та батьки були у масках, дотримувалися соціальної дистанції. На вході до корпусу старшої школи обладнано місце для вимірювання температури та дезінфекції антисептиком. Шкільна медсестра на вході до приміщення вимірювала у всіх візитерів температуру безконтактним термометром. 

Новий навчальний рік найстарша школа зустріне капітально оновленою. Одним з найголовніших оновлень стала поява внутрішніх санвузлів у старшій та молодшій школах. Крім цього, повністю завершені роботи з укладання шкільного подвір'я тротуарною плиткою та встановлені нові ворота.

Керівництво району та міста завітало до першого класу, де разом з директором школи Тетяною Григораш та вчителем початкових класів Анною Онишко поспілкувалися з першокласниками. 

Гості привітали маленьких школяриків з новим етапом їхнього життя, побажали їм здоров'я, наснаги та успіхів у навчанні.

Міський голова Валерій Григораш вручив подарунок школі – новий ноутбук для навчальних потреб та сувеніри для школярів – чашки з символікою Березівки.

Перший урок у цьому навчальному році в усіх класах був на тему "Культура здорового способу життя у нових обставинах", присвячений коронавірусу та його профілактиці. 

Також керівництво району та міста оглянули оновлене приміщення вчительської, де встановили нові меблі.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31