Новоселівська школа отримала новий шкільний автобус

1.нов18

2.нов18

3.нов18

4.нов18

У п'ятницю, 18 вересня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк передали новий шкільний автобус для філії Раухівської опорної школи – Новоселівської ЗОШ.

Проблема з автотранспортом у Новоселівській школі існувала давно. Раніше, до школи, діти добиралися з Новоподільська 5 кілометрів пішки за будь-якої погоди. Чималу відстань до школи додали маленькі учні із самої Новоселівки (особливо – з району цегляного заводу) через значну протяжність села.

Тепер до школи веде нова заасфальтована дорога, по якій регулярно курсуватиме новий шкільний автобус. На ньому до місця навчання будуть приїздити маленькі учні з Новоподільська та Новоселівки, а учнів старшої школи возитьмуть на навчання до Раухівської опорної школи.

Автобус був придбаний завдяки співфінансуванню (90 відсотків вартості було виконано за рахунок освітньої субвенції, решта 10 відсотків – за рахунок місцевого бюджету Новоселівської сільради). Отримання нового транспорту ініціював депутат обласної ради Князь Хачатрян, який контролював процес отримання автобусу від моменту подачі необхідної документації до вручення ключів директору навчального закладу.

В церемонії передачі взяли участь Новоселівський сільський голова Юрій Якименко, депутат Березівської районної ради Володимир Житник, директор Раухівської опорної школи Валерій Плавницький.

Ключі від нового автобусу урочисто вручили директору Новоселівської школи-філії Маргариті Баклановій. Маргарита Андріївна від імені дітей, педагогів та батьків висловила слова вдячності за допомогу у придбанні необхідного шкільного транспорту.

Начальник відділу освіти Ольга Гаврилюк вручила також безконтактний термометр для вимірювання у дітей температури.

З нагоди особливої події діти підготували віршований виступ, в якому використали слова відомого педагога Василя Сухомлинського. Учні молодшої школи підготували яскравий транспарант "Мрії збуваються" та багато кульок, якими прикрасили автобус після передачі.

Новий шкільний транспорт функціонує на базі автобуса Еталон А-08116. Він оснащений дизельним двигуном, який відповідає екологічним стандартам Євро-5, має механічну 5-ступеневу трансмісію, двері з пневмоприводом. Автобус розрахований на 27 школярів, 3 супроводжуючих осіб та 2 членів екіпажу (водія та помічника).

Після вручення присутні оглянули салон нового шкільного автотранспорту, де змогли оцінити зручність та комфорт нового автотранспорту Новоселівської школи.

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31