Ремонт двору молодшої школи у Березівському КЗЗСО №3

1.мол шк

2.иолшк

3.молшк

4.молшк

5.молшк

У середу, 23 вересня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та Березівський міський голова Валерій Григораш оглянули хід робіт з благоустрою у Березівському КЗЗСО №3.

Нещодавно на ім'я депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна, Березівської районної ради та Березівської міської ради надійшло звернення, у якому батьки та педагоги просять місцеву владу відремонтувати  подвір'я молодшої школи Березівського КЗЗСО №3. З обласного бюджету завдяки сприянню Князя Хачатряна була виділена необхідна сума коштів. Представники районної та місцевої влади оперативно та скоординовано розглянули це питання.

Тому необхідні роботи по заміні асфальтного покриття у молодшій школі КЗЗСО №3 розпочали швидко. Зараз вони тривають оперативними темпами. Протягом багатьох років там був старий асфальт. Покриття вже місцями потріскалося, а подекуди почало відпадати шматками. На подвір'ї з'явилися стики, через які можна перечепитися та впасти. Це становить загрозу для здоров'я дітей.

Зараз бригада працівників зриває старий асфальт, рельєф двору вирівнюють, а згодом встелять плиткою. Кошти на роботи виділені з обласного бюджету завдяки сприянню депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна.

Під час огляду ремонтних робіт представники районної влади обговорили з педагогами можливі варіанти благоустрою шкільного подвір'я. В.о. директора школи Ілона Шевченко разом з педагогами попросила допомоги з ремонтом покрівлі навчального корпусу, встановлення лавок на території шкільного подвір'я молодшої школи.

Також адміністрація школи звернулася до місцевої влади з ще однією актуальною проблемою – ремонтом системи опалення школи. За словами в.о. директора школи Ілони Шевченка, система опалення потребує капітального ремонту. У холодну пору року система опалення використовує забагато енергоносіїв, а температура в приміщеннях не збільшується. Це питання потребує більш детального вивчення, яке представники місцевої влади пообіцяли розглянути найближчим часом.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31