Вітання для працівників профтехосвіти У п'ятницю, 2 жовтня, в Березівському ВПУ ОНПУ відбулися урочистості з нагоди подвійного свята – 80-річчя створення системи професійно-технічної освіти та Дня працівників освіти.

1. 80р

2. 80р

 

3. 80р

4. 80р

5. 80 уч

6. 80 уч

7. уч 80

8. уч 80

9. уч 80

10. уч 80

11. уч 80 р

12. уч 80

12.уч 80

13. уч 80

У п'ятницю, 2 жовтня, в Березівському ВПУ ОНПУ відбулися урочистості з нагоди подвійного свята – 80-річчя створення системи професійно-технічної освіти та Дня працівників освіти.

На свято були запрошені представників місцевої влади, викладачі, майстри виробничого навчання, педагоги, ветерани ВПУ ОНПУ. Святковий захід проходив в актовій залі ВПУ.

Від імені голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука, депутського корпусу великий і дружній колектив Березівського ВПУ ОНПУ привітала заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

Після цього вона провела нагородження педагогічного колективу училища за багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, значний особистий внесок у справу підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів для потреб суспільного господарства України та з нагоди 80-річчя створення системи професійної освіти і Дня працівників освіти України.

Цінний подарунок – настінний годинник з символікою Березівського району вручили директору училища Валентині Шевченко. Почесними відзнаками Березівської районної ради нагородили заступника директора з навчальної роботи ВПУ ОНПУ Олену Лунєву, педагога-організатора, викладача-перекладача Ірину Шевченко та заступника директора з навчально-виробничої роботи Ларису Янченко.

Почесними грамотами Березівської районної ради відзначили заступника головного бухгалтера училища Надію Березніченко, соціального педагога Тетяну Гасюк, концертмейстера Володимира Піроженка, викладача-перекладача Наталю Лупенко, майстрів виробничого навчання Ольгу Макрій, Наталю Плохотнюк, Віктора Сидоренка, Ольгу Дорош, Олександра Янченка, бібліотекаря Оксану Єрмолову та інженера з охорони праці Домініку Узун.

Найщиріші слова вітань з нагоди професійного свята на адресу працівників Березівського ВПУ ОНПУ пролунали від Березівського міського голови Валерія Григораша та секретаря міськради Сергія Шевченка.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу підтримки кваліфікованих робітників для потреб суспільного господарства України та з нагоди 80-річчя створення системи професійної освіти та Дня працівників освіти Почесними грамотами міськради нагородили викладачів та працівників училища.

Кожній присутній працівниці училища від керівництва Березівського району було вручено по червоній троянді.

З нагоди особливої дати організатори свята відзначили грамотами і персональними вітаннями фактично усіх членів великої та дружньої родини Березівського ВПУ ОНПУ: заступників директора, викладачів, майстрів виробничого навчання, педагогів, перекладачів, працівників техперсоналу.

Окремо відзначили ветеранів праці Березівського ВПУ-19, які багато років свого трудового життя присвятили навчанню та вихованню майбутніх профтехпрацівників – Людвига Яновича Швейдера та Емілію Вільгельмівну Єлєнок. Зараз ці ветерани профтехосвіти знаходяться на заслуженому відпочинку.

Ведучими свята були заступник директора з міжнародних відносин ВПУ ОНПУ Григорій Шевченко та педагоги училища – Тетяна Макарська і Юрій Салада.

Після урочистостей на гостей і присутніх чекав святковий концерт.

У ході насиченої концертної програми глядачи мали змогу насолодитися сольними та дуетними піснями у виконанні Володимира Піроженка, Тетяни Макарської, Юрія Салади, Ольги Дорош та інших педагогів та студентів училища.

Гість свята, співак-аматор Анатолій Сєбов привітав педагогів училища зі святом своїм власним віршем-присвятою вчителям. Також він порадував глядачів піснею під власний гітарний супровід. Також присутні змогли мали унікальну нагоду послухати гру на саксофоні. Соло на цьому музичному інструменті майстерно виконав Володимир Піроженко.

По завершенню свята на колектив ВПУ ОНПУ чекав святковий фуршет.

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31