Березівська ЦРЛ: запуск ліфту та нове медобладнання

1. ліфт

2. ліфт

3. ліфт

 

4. ліфт

5. ліфт

6. ліфт

7. ліфт

У вівторок, 6 жовтня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та депутат районної ради Анатолій Запорожан побували з робочим візитом в Березівській ЦРЛ.

Спочатку вони ознайомилися з ходом ремонтних робіт, які зараз ведуться в ліфтовій шахті приміщення лікарні. За планом експлуатації ліфт був передбачений ще з моменту відкриття, але ним не користувалися з 1994 року. Увесь цей час він простоював, за цей період його вузли та деталі прийшли у непридатність.

Санітарам доводилося власними силами підіймати хворих різної комплекції по відділенням трьох поверхів будівлі Березівської ЦРЛ.

«В історії Березівської центральної лікарні ліфт не працював жодного разу. Майже тридцять років пацієнтів по відділенням на своїх руках носили санітари. За весь цей час ніхто не цінував людську працю медперсоналу. А в лікарні був ліфт, яким не користувалися. Я не розумію чому так було багато років, але нині разом з представниками районної влади я роблю все можливе для вирішення цієї проблеми. Процес лікування жителів нашого району повинен бути організований на належному рівні, з дотриманням усіх санітарно-технічних вимог» – сказав депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян.

В.о. головного лікаря Березівської ЦРЛ Вікторія Борисова розповіла про виконані роботи з ремонту транспортного пристрою.

На сьогоднішній день ліфт готовий до експлуатації. Спеціалісти замінили електропроводку в ліфтовій шахті, перевірили підйомні механізми, ремонтують кабіну ліфту.

Адміністрація, лікарі та медперсонал Березівської ЦРЛ подякували депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку та Березівському міському голові Валерію Григорашу за допомогу в ремонті ліфту. Дане питання розглянули у короткі строки.

Також Березівська райлікарня отримала нові кисневі концентратори та пульсоксиметри (5 штук). Дане медобладнання лікарня отримала від департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА за поданням депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна.

Також, Князь Аршалуйсович подав до обласної ради та облдержадміністрації ще одне депутатське звернення – стосовно виділення Березівській райлікарні комп'ютерного томофографу. Дане медобладнання наша райлікарня може отримати вже найближчим часом.

І до кінця поточного року жителів Березівки та району зможуть обстежувати на місці, без необхідності звертатися за обстеженням до обласних медзакладів.

Представники місцевої влади оглянули місце для комп'ютерного томофографа. Кабінет планують обладнати на першому поверсі лікарні, на місці палат колишнього дитячого відділення.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31