Виїзне засідання Басейнової ради річок Причорномор'я

1 бр

2 бр

3 бр

4 бр

5 бр

6 бр

7 б р

 

Як відновити унікальну рекреаційну зону ландшафтного парку "Тилігульський", які першочергові заходи треба провести для його відновлення, чи можливо зробити цей парк туристичною зоною відпочинку – цим та іншим питанням було присвячене виїзне засідання Басейнової ради річок Причорномор'я. Воно відбулося у п'ятницю, 13 листопада. У ньому взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та голова Березівської ОТГ Валерій Григораш.

Ландшафтний парк "Тилігульський" – це унікальна природна зона в Україні, яка знаходиться на території Одеської та Миколаївської областей. Його довжина 60 км, широта русла у найбільших ділянках сягає більше 6 км. Це один з найглибших лиманів України, він глибше за Азовське море. Максимальна глубина лиману становить 20 метрів. Тут є унікальна флора і фауна. В останні роки тут почалися селитися не притаманні нашій кліматичній зоні тварини – рожеві фламінго та середньоазіатський шакал. За словами екологів, в останні роки лиман має ряд проблем. Йому потрібні реанімаційні міри з відновлення, солоність лиману значно збільшена.

У заході взяли участь члени Басейнової ради, представники місцевої влади, екологи, журналісти регіональних ЗМІ. У ході заходу були обстежені водні об'єкти у басейні річки Тилігул. Підіймалося питання порушення режиму використання водних ресурсів та земель водного фонду в басейні річки Тилігул, відповідальність за зазначені порушення.

Під час огляду були запропоновані рекомендації щодо можливих заходів з відновлення руслового стоку річки Тилігул з урахуванням вимог Водної рамкової директиви.

Також була проведена онлайн-конференція через сервіс Zoom з фахівцями, які не змогли бути особисто присутніми на засіданні.

Виїзд розпочався на березі лиману в с. Калинівка Візирської громади Одеського району, потім делегація оглянула ділянки лиману на території сіл Вікторівка та Мар'янівка Березівського району.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31