Перше пленарне засідання другої сесії райради: затверджені постійні комісії та передача майна закладів освіти

1 2 сес

2 2 сес

3 2 сес

4 2 сес

5. 2 сес

6 2 сес

У п'ятницю, 4 грудня, відбулося перше пленарне засідання другої сесії Березівської районної ради 8 скликання.

На сесії були присутні 33 депутати, необхідний кворум для прийняття рішень був зібраний.

У порядку денному розглядалися питання затвердження складу постійних комісій Березівської районної ради та затвердження положень про постійні комісії, обрання голів постійних комісій, персонального складу, реєстрація фракцій та депутатських груп райради, утворення Президії та затвердження Положення про президію, умови оплати праці керівників районної ради та працівників апарату районної ради, надання згоди на передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст новоутвореного Березівського району, списання транспортних засобів та котлів освітніх закладів.

Засідання провів голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. У роботі сесії також взяли участь голова Березівської РДА Юрій Головін та заступник голови районної ради Сергій Лоскутніков. Віталій Мосійчук ознайомив депутатів з проектами рішень про обрання голів та персональний склад постійних комісій. За проектом утворено 5 постійних комісій Березівської районної ради.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк ознайомила присутніх зі списком комунальної власності закладів освіти району, які необхідно списати. Це транспортні засоби та котли Маринівської ЗОШ. Також зі спільної власності сіл, селищ та громад Одеської області на баланс закладів загальної середньої освіти Березівського району буде передано обладнання для кабінетів фізики та математики.

Сесію не закрили, пізніше буде проведено друге пленарне засідання. На ньому будуть розглянуті питання передачі майна у власність громад, утворення структури та інші актуальні питання.

Про дату та час другого пленарного засідання буде повідомлено додатково.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31