Візит до Миколаївської лікарні

1нік црл

2 нік црл

3нік црл

4 нік црл

5 нік црл

6 нік црд

7нік црл

8нік црл

13 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали Миколаївську лікарню. Нагадаємо, в об’єднаному Березівському районі нині функціонують чотири лікарні – в Березівці, Миколаївці, Іванівці і Ширяєвому.

Відбулася нарада з актуальних питань фінансового забезпечення закладу охорони здоров’я у якій взяли участь голова Миколаївської ОТГ Віктор Купченко, головний лікар КНП «Миколаївська ЦРЛ» Валентина Кирик, керівництво Миколаївського військкомату, старости місцевих ОТГ, головні бухгалтери, представники громадськості, запрошені.

Керівники Миколаївського військкомату підняли тему фінансування діяльності щодо вимог призовної кампанії та стосовно планових переосвідчень військовозобов’язаних.

Далі присутні розглянули тему фінансування Миколаївської лікарні. Певні кошти медзаклад отримує від Національної служби здоров’я України відповідно до наявних пакетів. Але при цьому відчувається нестача коштів. Нині борг становить 400 тис. грн. Як виходити із ситуації, щоб не створювати заборгованість?

Як наголосив Князь Аршалуйсович, і його підтримали представники громад, потрібно переглянути роботу лікарні в контексті оптимізації. Крім того, необхідно підготувати й затвердити чіткий і реальний фінансовий план на 2021 рік з обгрунтуваннями. Головному лікарю слід думати, як виживатиме установа, не особливо розраховуючи на дотації, бо бюджети районних рад нині обмежені. А місцевим громадам також важко потягнути мільйонні видатки на сільську медицину. Але колектив не має страждати через несвоєчасну виплату зарплати.

Віталій Леонідович підтримав дану пропозицію і наголосив на необхідності змінити назву установи, внести зміни до статуту через зміну засновника й оперативно подати статут на затвердження сесією районної ради. Лікарню треба зберегти. Але завдання керівника закладу - забезпечувати фінансову спроможність і при цьому надавати якісні медичні послуги в сучасних непростих реаліях децентралізації.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30