Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький відвідав Березівський район

IMG 7224

IMG 7243

IMG 7274

IMG 7346

IMG 7406

IMG 7446

IMG 7449

IMG 7464

IMG 7464

IMG 7500

IMG 7553

IMG 7559

IMG 7567

IMG 7587

21 квітня голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький з робочим візитом відвідав Березівський район.
Спершу Сергій Рафаїлович разом з депутатом Одеської обласної ради Князем Хачатряном, головою Березівської районної ради Віталієм Мосійчуком, секретарем Березівської міської ОТГ Сергієм Шевченком завітали до села Ряснопіль Новокальчевської ОТГ.
Голова громади Валентина Тимчук вручила очільнику області коровай на вишиваному рушнику. Керівники області, району й міста оглянули нову будівлю Ряснопільської амбулаторії розраховану на проживання в ній родини лікаря. 
Головний лікар КНП «Березівський міський ЦПМСД» Ірина Кондрашова поінформувала голову ОДА Сергія Гриневецького про етапи завершення будівництва. Після закінчення будівельних робіт амбулаторія буде оснащена сучасним медичним обладнанням. Таким чином жителі Ряснополя й сусідніх сіл матимуть змогу отримувати медичні послуги на місці, в новій якості.
Опісля делегація керівників відбула до м. Березівки, де оглянула хід робіт по програмі Президента України «Велике будівництво», в рамках якого реконструюється приймальне відділення районної лікарні. 
Генеральний директор КНП «Березівська ЦРЛ» Геворг Бзнуні ознайомив очільника області з етапами будівництва та подальшим облаштуванням закладу сучасним медичним обладнанням. 
Далі керівники поїхали до Миколаївської ОТГ. Голову ОДА Сергія Гриневецького зустріли короваєм на вишиваному рушникові. До делегації приєднався народний депутат України Степан Чернявський. Голова Миколаївської ОТГ Віктор Купченко поінформував Сергія Рафаїловича про хід робіт та життєдіяльність громади.
В селі Антонюки було проінспектовано будівництво сільської амбулаторії. Опісля керівники оглянули сміттєзвалище у Миколаївці щодо необхідності його оформлення відповідно до нових вимог. Також було оглянуто міст через річку Чичиклія у Миколаївці, який потребує ремонту.
Наприкінці робочого візиту в актовій залі Миколаївської селищної ради відбулася зустріч очільника області з активом об’єднаного Березівського району, головами ОТГ та запрошеними. Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький виступив з доповіддю й відповів на запитання присутніх.
Сергій Рафаїлович наголосив на необхідності ефективно розподіляти кошти вільного залишку. Поряд із тим наголошувалося на здійсненні будівельних робіт у закладах охорони здоров’я якісно, без будь-яких авралів. Акцентував увагу він і на вакцинації громадян від коронавірусу з метою недопущення розповсюдження та повторних захворювань. 
Крім того, голова ОДА повідомив, що слід працювати на виконання плану суспільного розвитку «громада-район-область». Мова йшла також про збереження екології (упорядкування сміттєзвалищ), налагодження вчасного доставлення газет передплатникам та активній взаємодії громад з керівництвом задля ефективної роботи на благо жителів.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31