Відкриття пам’ятника в Старомаяківській ОТГ

Скорик

Памятник

9 травня з нагоди Дня Перемоги в Старомаяківській ОТГ відбулися багатолюдні урочистості з нагоди відкриття оновленого меморіалу воїнам-визволителям.

У святі взяли участь народний депутат України Микола Скорик, депутати Одеської обласної ради Князь Хачатрян, Сергій Біб, Микола Біб, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, депутати Березівської районної ради Сергій Ільчак, Сергій Білощук, Дмитро Терещенко, голова Старомаяківської ОТГ Микола Бурдюжа, депутат Андрієво-Іванівської сільради-ОТГ Микола Нігуренко, депутати місцевих громад, жителі.

Біля меморіалу відбулося велике свято з урочистими промовами, тематичними піснями, покладанням квітів і навіть залпами салюту.

Оновлений пам’ятник вражає своїм сучасним виглядом: величний постамент, мармурові стели з прізвищами полеглих, лавки, ліхтарі, тротуарна плитка, декоративні зелені насадження, огорожа – все приємно милує око.

Завдяки сприянню Князя Аршалуйсовича голова громади Микола Бурдюжа з колективом спеціалістів вдало реалізував важливий проект. На благо громади, з думкою про людей, на пам’ять наступним поколінням!

Зусиллями селищної ради та за підтримки депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна і депутата Березівської районної ради Арташеса Смбатяна на меморіалі проведено ряд робіт з благоустрою.

«2Пам’ятати про великий подвиг наших визволителів, тих, хто пролив кров, визволяючи нашу землю - це наш священний обов’язок. Це, перш за все, важливо для нас, нащадків», - підкреслили ініціатори реконструкції меморіалу.

Микола Скорик подякував керівництву громади та депутатам за зусилля по відновленню пам’ятника.

«Ми робимо все, щоб пам’ятники загиблим у Великій Вітчизняній війні були в порядку, усвідомлюючи, яка наша історія і хто приніс нам свободу і незалежність “, -підкреслив депутат. Він зазначив, що саме внаслідок війни Україна стала одним із засновників ООН.

«Це було свідченням того, що весь світ визнав внесок України у перемогу над фашизмом. Саме це заклало основи української незалежності «, - зазначив політик.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31