Завершення ремонту Березівської центральної міської лікарні

IMG 9847

IMG 9851

IMG 9856

IMG 9862

IMG 9873

IMG 9878

IMG 9880

IMG 9884

IMG 9893

IMG 9898

IMG 9902

У п'ятницю, 28 травня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та Березівський міський голова Валерій Григораш ознайомилися з ходом виконаних ремонтних робіт у відділенні екстреної допомоги Березівської центральної міської лікарні (ЦМЛ). Нині там завершуються ремонтні роботи і встановлено нове сучасне медичне обладнання.

Про хід ремонту та про нове медобладнання їм розповіли керівники медзакладів району – генеральний директор Березівської ЦМЛ Геворг Бзнуні та головний лікар Березівського РЦПМСД Ірина Кондрашова. Наразі завершили монтаж одного з найважливіших діагностичних пристроїв для нашої лікарні – апарату комп'ютерної томографії.

Спеціально для нього було спроектоване окреме приміщення. Томограф GE Оptima CT540 вже повністю встановлений та готовий до експлуатації. За словами фахівців з налаштування медобладнання, встановлення нової системи КТ зайняло 5 днів. За інформацією з сайту компанії-дистрибьютора, дана система томографії забезпечує високу якість зображень при низькій дозі, дозволяє виявити, оцінити та спостерігати за розвитком онкологічних пухлин, має розширені техніки візуалізації з реконструкції в реальному часі та може дуже швидко діагностувати стан пацієнта у критичних ситуаціях.

Скорочений час сканування дозволяє пацієнтам робити коротші затримки дихання та знижувати напруження, а сама конструкція має оптимізовану ергономіку столу і сканера. Варто зазначити, що раніше у Березівці не було власного апарату комп'ютерної томографії.

Також вирішилася ще одна давня проблема пацієнтів лікарні – замінили рентген-апарат. Система дозволяє виконувати більш детальні варіанти діагностики травм. Для рентгену теж виділи окреме приміщення неподалік від кабінету комп'ютерної томографії.

На базі колишнього приймального відділення райлікарні облаштували сучасний медзаклад. На стінах тепер є вказівники кабінетів, у коридорах встановлені м'які крісла та стільці, заново спроектована реєстратура, на підлозі постелена нова плитка.

Кардинально оновили палати на першому поверсі. Одну з таких – палату інтенсивної терапії – показали місцевому керівництву. У приміщенні зроблений ремонт, встановлені нові медичні ліжка та крісла, для під'єднання обладнання передбачені нові розетки. Зовнішній вигляд відділення повністю змінився в кращу сторону.

Активно ознайомлювався з функціями нового медобладнання депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян. "Сьогодні – особливий день. Не тому що він теплий і сонячний, а тому що жителі Березівщини нарешті отримали можливість краще лікуватися у нашій міській лікарні. Вже завершили установку КТ і рентген-апарату.

Медики та пацієнти роками чекали на це важливе медичне обладнання. І ось нарешті настав цей момент. Увесь цей процес – від узгодження документації до встановлення обладнання зайняв немало часу і сил. Але результат того вартий. Жителі Березівського району тепер можуть отримувати принципово нові медичні послуги, недоступні до недавнього часу. Це важливий крок для розвитку району", – зазначив в інтерв'ю "СМ" депутат облради.

Представники місцевої влади розраховують, що приймальне відділення лікарні почне повністю функціонувати найближчим часом. Разом з адміністрацією медзакладів Березівського району вони подякували спеціалістам, які займалися ремонтом відділення та монтажем специфічного медобладнання, за оперативну і якісну роботу.

Нове обладнання дозволить жителям об'єднаного Березівського району отримувати якісне медичне обстеження у Березівській райлікарні без необхідності спеціального відвідування медзакладів Одеси та області. Після реформи самоврядування сфера надання лікувальних послуг медиків Березівської ЦМЛ значно розширилася – тепер до нашої лікарні на обстеження та лікування приїздять жителі Миколаївського, Іванівського та Ширяївського районів.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31