Ремонт дороги в Андрієво-Іванівській громаді

IMG 0659

IMG 0697

IMG 0704

IMG 0715

IMG 0724

IMG 0736

У середу, 30 червня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та радник голови районної ради Сергій Білощук ознайомилися з ходом дорожніх ремонтних робіт в Андрієво-Іванівській громаді.

На даний момент основний ремонт виконується на ділянці дороги у селі Настасіївка. Дана ділянка дороги входить до складу траси державного значення Т-1640. Нове дорожнє полотно вже прокладено від початку села по основній дорозі до мосту. На черзі – підготовка дороги від підйому і вище до подальшого ремонту. 

Там необхідно почистити узбіччя від хмизу. Ситуація ускладнюється тим, що через дану місцевість проходить вузька польова дорога. Цей шлях не ремонтувався багато років. Дорога розбита, на ній багато глибоких ям і розмивається після дощів.До розчистки приєдналися місцеві жителі, які теж активно розчищали захаращені узбіччя.

Голова Андрієво-Іванівської громади Олександр Миколайович Гвоздік поінформував представників місцевої влади про хід ремонтних робіт. Як відзначив голова громади, ремонт дороги став для місцевих жителів подією. "Дороги у нас не ремонтувалися вже багато років, ми думали, що про нас вже забули. Тому для жителів сіл нашої громади ремонт дороги стало справжньою несподіванкою. Нам досі незвично, що у нас тепер є нормальні дороги. І ми щиро вдячні Князю Аршалуйсовичу та спеціалістам ТОВ "Березівкаагрошляхбуд" за ремонт наших доріг", – відмітив голова Андрієво-Іванівської громади Олександр Гвоздік.

Крім цього, зараз триває ремонт ділянки на підйомі біля виїзду із с. Андрієво-Іванівка.

У ході огляду ремонту до представників місцевої влади приєдналися депутат Андрієво-Іванівської громади Микола Нігуренко та староста Настасіївського старостинського округу Тетяна Натасевич.

Усі ремонтні роботи виконують фахівці та спецтехніка ТОВ "Березівкаагрошляхбуд".

Депутат обласної ради Князь Хачатрян запропонував представникам місцевих громад об'єднати зусилля для боротьби з рухом перевантаженого транспорту. "Вся наша робота з ремонту доріг буде зведена нанівець, якщо рух вантажівок надалі буже безконтрольним. Ремонтувати дороги – це довгий  і дорогий процес.  Разом з головою Березівської районної ради Віталієм Мосійчуком та радником голови Березівської районної ради Сергієм Білощуком я хочу подякувати усім людям, які долучилися до розчистки дороги. Це нелегкий процес, але початок вже покладено.

 Коли є ініціатива у людей, то і самому приємно робити. Відчувається, що робиш недарма, що робиш для людей і вони це розуміють і цінують. Лише спільними зусиллями ми зможемо зробити наше життя кращим", – відмітив у коментарі для "Степового маяка" депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31