Троє учасників від Березівського району

У п'ятницю, 30 липня, відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу « Найкращий сільський населений пункт з благоустрою Березівського району Одеської області».

Як вже повідомлялося на сайті Березівської районної ради та на сторінках газети "Степовий маяк", на початку липня розпочався огляд претендентів від Березівського району на обласний конкурс "Найкращий сільський населений пункт з благоустрою Одеської області".

За інформацією сайту Одеської обласної ради, даний конкурс започатковано у 2021 році, його організатором є Одеська обласна рада, проводити його планується щороку. Одеська область поділена на чотири зони. Наш район разом з Одеським входить до центральної зони. Переможці кожної групи отримають грошові нагороди на подальший благоустрій своїх сіл. Обласна комісія розпочне огляд претендентів з 25 серпня.

З-поміж усіх населених пунктів об'єднаного Березівського району цьогоріч на участь у конкурсі свої кандидатури представили три села: Ісаєве, Білка та Курісове. Протягом липня члени районної комісії відвідали та оглянули кожне село-претендент.

На підсумковому засіданні члени районної комісії поділилися своїми враженнями від оглядів та обговорили переваги та недоліки в презентації населених пунктів. Рішення приймалися колегіальним обговоренням.

У ході засідання переглянули відеопрезентації сіл-учасників. У відеороликах розповідалося коротка інформація про село, його інфраструктуру, пам'ятки архітектури, цікаві місця.

За результатами районного конкурсу місця розподілилися наступним чином: перше місце посіло село Білка (Іванівська громада), друге – с. Курісове (Курісовська громада), третє – с. Ісаєве (Андрієво-Іванівська громада). Також районна комісія прийняла рішення рекомендувати до участі у третьому етапі обласного конкурсу наступні населені пункти: с. Білка, с. Ісаєве та с. Курісове.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31