Вітання для педагогів Березівської громади

 

 1пед

 

2 пед

3 пед

 

4

5

6

7

8

9

10

11

12

14

У п'ятницю, 1 жовтня, в актовій залі ліцею №3 відбулися урочисті з нагоди Дня вчителя.

Напередодні професійного свята педагогів Березівської громади прийшли привітати депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та Березівський міський голова Валерій Григораш.

У святково прикрашеній залі зібралися представники відділу освіти Березівської ОТГ, директори та вчителі навчальних закладів Березівки та сіл місцевої громади.

На початку заходу хвилиною мовчання присутні вшановували пам'ять вчителів, які цьогоріч відійшли у вічність: Миколу Сирого, Азу Лупанову, Людмилу Магазинник, Людмилу Похиленко, Надію Онищук, Людмилу Бєлогурову та інших педагогів громади.

З особливою датою привітали депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна, який цього дня святкував день народження. Від імені всього чисельного педагогічного колективу Березівської громади йому побажали міцного здоров'я, успіхів у роботі та благополуччя.

Від імені районної ради та депутатського корпусу Березівського району педагогів привітав голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. У своєму вітанні він привітав педагогів міст, селищ і сіл району і відмітив, що вчителі продовжують сумлінно і віддано займатися навчання підростаючого покоління Березівського району.

Подякував вчителям за самовіддану працю депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян. Він відзначив професіоналізм педагогів Березівщини, які у нелегких умовах пандемії продовжили навчати дітей.

Зі святковим привітанням до чисельної педагогічної родини Березівської ОТГ звернувся міський голова Валерій Григораш.

Він привітав педагогічні колективи Березівської громади, подякував за їхню багаторічну віддану працю та побажав нових успіхів на освітянській ниві.

Грамотою Одеської обласної ради за багаторічну віддану працю, високий професіоналізм нагородили вчителя фізичного виховання Березівського ліцею №3 Володимира Наумука. Грамоту йому вручив депутат районної ради Анатолій Ведута. У ході свята відбулося також нагородження інших педагогів громади.

А після урочистої частини на педагогів чекав святковий концерт, який підготували педагогічні та учнівські колективи навчальних закладів Березівської громади.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31