Представили нового керівника Березівського відділення поліції

1

2

3

4

З жовтня 2021 року Березівське відділення поліції очолюватиме Олександр Суржик. Він замінить попереднього керівника, полковника поліції Володимира Панченка.

Нового керівника Березівського відділення поліції керівництву району та колективу поліції представив представив заступник начальника ГУНП в Одеській області Олександр Миколайович Хутняк у четвер, 7 жовтня. У церемонії представлення взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Березівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, секретар виконкому Березівської міської територіальної громади Сергій Шевченко.

Виконуючим обов'язки начальника Березівського відділення поліції назначили полковника Олександра Валентиновича Суржика. До призначення в Березівку він очолював Ізмаїльське та Біляївське відділення поліції. Одружений, має доньку.

Під час зустрічі також акцентувалася увага на роботі правоохоронців в рамках актуальних вимог сьогодення. Зокрема, наголошувалося на сумлінному виконанні службових обов'язків, компетентності правоохоронців, комунікації з органами влади.

Голова районної ради Віталій Мосійчук побажав новому начальнику Березівського відділення поліції успіхів у роботі, висловив надію на плідну співпрацю органів місцевого самоврядування з новим керівництвом місцевої поліції.

«Березівський район має велику територію. Тому навантаження на поліцейських велике, адже слідкувати за правопорядком на такій території дуже складно. Сподіваюся, що плідна робота нового керівника з владою Березівщини принесе лише позитивні результати. Тільки разом ми наведемо порядок в місті та районі», – сказав Віталій Леонідович.

З призначенням Олександра Суржика також привітали голова Березівської райдержадміністрації Віталій Лабуш та секретар виконкому Березівської міської територіальної громади Сергій Шевченко.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31