П'ятниця, 01 Жовтень 2021

Вітання для Миколи Сєбова

1

2

3

У п'ятницю, 1 жовтня, ювілейний день народження відзначив ветеран, колишній голова районної ради ветеранів Микола Сєбов.

З нагоди особливої дати його прийшли привітати додому голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та Березівський міський голова Валерій Григораш.

У 70-х роках Микола Іванович Сєбов очолював виконком міської ради. Також він довгий час був головою районної ради ветеранів, де займався проблемами ветеранів Березівщини. Крім цього, багато березівчан знають його як веселу, доброзичливу людину, який завжди з гумором ставиться до життєвих ситуацій.

Голова районної ради Віталій Мосійчук привітав іменинника зі святом, передав йому вітання від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та від колективу районної ради. Віталій Леонідович подякував йому за багаторічну сумлінну роботу на благо району.

Міський голова Валерій Григораш подякував Миколі Івановичу за багаторічну сумлінну працю на користь міста та району. Він передав йому вітання від виконкому міськради та депутатів міської ради та побажав міцного здоров'я, успіхів та невичерпної енергії.

Ювіляру вручили подарунок та квіти. А дружина Миколи Івановича Олена Олексіївна та син Олег подякували представникам місцевої влади за увагу та розуміння.

Read more

Вітання для педагогів Березівської громади

 

 1пед

 

2 пед

3 пед

 

4

5

6

7

8

9

10

11

12

14

У п'ятницю, 1 жовтня, в актовій залі ліцею №3 відбулися урочисті з нагоди Дня вчителя.

Напередодні професійного свята педагогів Березівської громади прийшли привітати депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та Березівський міський голова Валерій Григораш.

У святково прикрашеній залі зібралися представники відділу освіти Березівської ОТГ, директори та вчителі навчальних закладів Березівки та сіл місцевої громади.

На початку заходу хвилиною мовчання присутні вшановували пам'ять вчителів, які цьогоріч відійшли у вічність: Миколу Сирого, Азу Лупанову, Людмилу Магазинник, Людмилу Похиленко, Надію Онищук, Людмилу Бєлогурову та інших педагогів громади.

З особливою датою привітали депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна, який цього дня святкував день народження. Від імені всього чисельного педагогічного колективу Березівської громади йому побажали міцного здоров'я, успіхів у роботі та благополуччя.

Від імені районної ради та депутатського корпусу Березівського району педагогів привітав голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. У своєму вітанні він привітав педагогів міст, селищ і сіл району і відмітив, що вчителі продовжують сумлінно і віддано займатися навчання підростаючого покоління Березівського району.

Подякував вчителям за самовіддану працю депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян. Він відзначив професіоналізм педагогів Березівщини, які у нелегких умовах пандемії продовжили навчати дітей.

Зі святковим привітанням до чисельної педагогічної родини Березівської ОТГ звернувся міський голова Валерій Григораш.

Він привітав педагогічні колективи Березівської громади, подякував за їхню багаторічну віддану працю та побажав нових успіхів на освітянській ниві.

Грамотою Одеської обласної ради за багаторічну віддану працю, високий професіоналізм нагородили вчителя фізичного виховання Березівського ліцею №3 Володимира Наумука. Грамоту йому вручив депутат районної ради Анатолій Ведута. У ході свята відбулося також нагородження інших педагогів громади.

А після урочистої частини на педагогів чекав святковий концерт, який підготували педагогічні та учнівські колективи навчальних закладів Березівської громади.

Read more

Закриття Шабельницької школи

1

2

3

4

5

6

7

8

9

У четвер, 30 вересня, в Березівській РДА відбулося засідання на тему закриття школи у селі Шабельники Стрюківської територіальної громади.

Дане питання розглянули голова Березівської РДА Віталій Лабуш та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. Темою активного обговорення присутніх стало закриття школи та організація підвозу учнів. Представники районної влади пояснили, які норми наповнюваності класів та як фінансуються школи з малою кількістю учнів. Саме рішення про закриття приймала сільська рада.

Більш детально суть даної проблеми пояснила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк. У обговоренні цього питання взяли участь радник голови районної ради Сергій Білощук, депутат районної ради Арташес Смбатян та заступник голови Березівської РДА Олена Болотенко.

На даний момент Шабельницька школа закрита. У школі навчалися діти з сіл Шабельники та Бірюково. Без роботи залишилося 10 вчителів, один з них – пенсійного віку. Дітей розподілили на навчання до інших навчальних закладів округу. Частина дітей їздить навчатися до Стрюкового, частина – до Преображенки та Старих Маяків.

Свої позиції стосовно цього питання висловили представники Стрюківської громади, педагогічного колективу школи, батьківського комітету, депутати округу. У ході обговорення ситуації заслухали пропозиції усіх сторін. Але єдиної думки досягти не вдалося.

Місцеві жителі висловили зауваження до роботи голови та адміністрації Стрюківської громади. Представники батьківського комітету заявили, що думки людей не були враховані, а саме закриття школи відбулося без пояснень з боку адміністрації Стрюківської громади. Також люди повідомили, що місцева влада байдуже ставиться до питання підвозу дітей. Згідно з чинним законодавством організацію підвозу, забезпечення автобусом, пальним, затвердження маршруту мають вирішувати місцеві депутати на сесії сільської ради.

Сам голова громади Олександр Афанасьєв заперечив дані звинувачення і повідомив, що процедура закриття шкоди відбулася згідно з усіма вимогами чинного законодавства.

Також обговорили питання підвозу дітей з Шабельників до інших навчальних закладів. Проблемою є віддаленість даного населеного пункту від найближчих навчальних закладів. Великою проблемою є стан дороги. Голова районної ради Віталій Мосійчук запропонував залучити місцевих депутатів до вирішення питання підвозу дітей.

Представники районної влади закликали присутніх вирішувати проблеми спільними зусиллями та вміти дослухатися один до одного.

Серед інших скарг місцевих жителів, які розглянули на засіданні – відсутність виділення коштів на розвиток села з боку місцевої влади, відсутність медичного працівника у Шабельниках, соціальна допомога важкохворим людям та багатодітним сім'ям, відсутність магазинів у селі, заборона роботи культурних закладів (клубу та бібліотек) та відсутність культурних заходів в селі, боротьба з бур'янами. Ці звернення були заслухані на зустрічі та запропоновані шляхи їх вирішення.

Голова Стрюківської громади Олександр Афанасьєв наприкінці зустрічі повідомив, що питання підвозу дітей буде розглянуто на найближчій сесії сільради ОТГ. Також на сесії будуть розглянуті всі зауваження та пропозиції жителів с. Шабельники.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31