П'ятниця, 08 Жовтень 2021

Представили нового керівника Березівського відділення поліції

1

2

3

4

З жовтня 2021 року Березівське відділення поліції очолюватиме Олександр Суржик. Він замінить попереднього керівника, полковника поліції Володимира Панченка.

Нового керівника Березівського відділення поліції керівництву району та колективу поліції представив представив заступник начальника ГУНП в Одеській області Олександр Миколайович Хутняк у четвер, 7 жовтня. У церемонії представлення взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Березівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, секретар виконкому Березівської міської територіальної громади Сергій Шевченко.

Виконуючим обов'язки начальника Березівського відділення поліції назначили полковника Олександра Валентиновича Суржика. До призначення в Березівку він очолював Ізмаїльське та Біляївське відділення поліції. Одружений, має доньку.

Під час зустрічі також акцентувалася увага на роботі правоохоронців в рамках актуальних вимог сьогодення. Зокрема, наголошувалося на сумлінному виконанні службових обов'язків, компетентності правоохоронців, комунікації з органами влади.

Голова районної ради Віталій Мосійчук побажав новому начальнику Березівського відділення поліції успіхів у роботі, висловив надію на плідну співпрацю органів місцевого самоврядування з новим керівництвом місцевої поліції.

«Березівський район має велику територію. Тому навантаження на поліцейських велике, адже слідкувати за правопорядком на такій території дуже складно. Сподіваюся, що плідна робота нового керівника з владою Березівщини принесе лише позитивні результати. Тільки разом ми наведемо порядок в місті та районі», – сказав Віталій Леонідович.

З призначенням Олександра Суржика також привітали голова Березівської райдержадміністрації Віталій Лабуш та секретар виконкому Березівської міської територіальної громади Сергій Шевченко.

Read more

На контролі – заклади соціальної сфери

СТАРОМАЯКІВСЬКА ОТГ1

СТАРОМАЯКІВСЬКА ОТГ2

Нещодавно депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали Старомаяківську сільську ОТГ.

Голова громади Микола Бурдюжа ознайомив керівників з ходом робіт, що нині тривають на території.

На часі завдяки сприянню Князя Аршалуйсовича здійснюється капітальний ремонт пункту базування швидкої допомоги.

Поряд із цим триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Соціальна сфера в керівництва району знаходиться на постійному контролі. Щоб мешканцям громади було зручніше отримувати кваліфіковану допомогу та користуватися послугами галузі охорони здоров’я.

Read more

Сергій Гриневецький проінспектував проведення капітального ремонту, в рамках програми «Велике будівництво», дороги в Миколаївській громаді

МИКОЛАЇВКА Дороги1

МИКОЛАЇВКА Дороги2

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, перебуваючи з робочим візитом в Березівському районі, ознайомився з ходом капітального ремонту траси Миколаївка-Стрюкове-Шабельники, який проводиться в рамках Програми Президента «Велике Будівництво. За інформацією дорожників, це вперше за роки незалежності, в Миколаївській громаді, виконується такий обсяг робіт із ремонту доріг місцевого значення.

«Це дуже важлива дорога, яка з’єднує Миколаївську громаду з іншими громадами і райцентрами області. Давно тут не було будівельної техніки, і мені дуже приємно, що саме залучення державних коштів дає нам можливість реалізувати програму будівництва місцевих доріг через «Велике Будівництво». Справа в тім, що тут дуже проблемна місцевість і складні будівельні роботи, але підприємство «Березівкаагрошляхбуд», яке очолює депутат обласної ради Князь Хачатрян, взяло на себе зобов’язання провести роботи вчасно і якісно. І я, щойно ознайомився з ходом робіт і повинен сказати, що задоволений їх якістю, технологічним процесом, організацією роботи – фахівці підготовлені, техніка на ділянці будівництва дороги працює сучасна» – відзначив голова Одеської ОДА.

Сергій Гриневецький зазначає, що при оновленні дорожньої інфраструктури громад, у рамках програми “Велике будівництво”, особливу увагу приділяють тим шляхам, які ведуть до лікарень, амбулаторій, шкіл та вокзалів.

«В наступному році ми плануємо освоїти ще 9 кілометрів саме через кредитну програму, щоб до 2023-го року повністю зв’язати Миколаївку, як центр об’єднаної територіальної громади, з районним центром і з центральними трасами інших об’єднаних територіальних громад» – сказав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

У 2021 році за програмою “Велике будівництво” в Україні планують побудувати та відновити 4 500 км доріг державного значення та 2 000 км місцевих доріг.

Прес-служба Одеської ОДА.

Read more

Сергій Гриневецький відкрив об’єкт «Активні парки – локації здорової України» в Березівці

БЕРЕЗІВКА Відкриття1

БЕРЕЗІВКА Відкриття2

БЕРЕЗІВКА Відкриття3

3 жовтня, виконуючи Указ Президента України Володимира Зеленського «Про започаткування соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький відкрив першу таку локацію в Березівці.

«Активні парки в Одеській області, створюються з метою організації оздоровчої рухової активності громадян, облаштування умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків. На прикладі Березівки бачимо, як якісно облаштовано в місці масового відпочинку городян сучасну спортивну локацію, тут є безперешкодний доступ, зокрема і для осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності. Переконаний, що такі активні парки мають бути у кожній громаді» – сказав Сергій Гриневецький.

На разі, зазначив на церемонії відкриття голова облдержадміністрації, в першій і другій черзі реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», в Одеській області, підготовлено перші 5 локацій у територіальних громадах Березівки, Подільська, Арцизу, Чорноморська та Ізмаїлу.

Щоб надихнути жителів Березівки додати у своє життя фізичної активності, голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, не тільки провів тренування для юних вихованців місцевої ДЮСШ, а й особисто виконав комплекс вправ на нових спортивних локаціях.

«Я продовжую займатись спортом і сьогодні залюбки провів тренування для юних спортсменів Березівщини. Переконаний, що дуже важливо, аби жителі в різних куточках області, активно займалися спортом і щоб спорт був доступний для всіх. І для цього триває реалізація багатьох програм Президента і «Велике Будівництво», і «Велика Реставрація», диджиталізація країни, покращується інфраструктура – одним словом до побудови здорової України влада підходить дуже комплексно й системно» – говорить голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

В рамках проєкту розроблено та створено навігаційну карту занять у парку для всіх вікових груп: тут є «шведська» стінка, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, сходинки, вільний простір і координаційна лінія. Кожен охочий, за допомогою смартфона, зможе обрати рівень складності вправ (початківець, досвідчений, професіонал).

«Для зручності кожний елемент інфраструктури позначений QR-кодом з можливістю переходу на ресурс з відеоуроками, завдяки яким відвідувач має змогу провести тренування будь-якої складності, обравши власного тренера серед зірок естради, кінематографу, професійних спортсменів. Активні парки – безкоштовна можливість як для дорослих, так і для дітей та молоді подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку. Обласна вдала, в свою чергу, робить все від нас залежне, аби якнайбільше жителі регіону отримали можливість тренуватися в активних парках, долучившись до проекту «Здорова Україна», – зазначила заступник голови Одеської облдержадміністрації Світлана Фабрикант.

Прес-служба Одеської ОДА.

Read more

Святкування Дня села Петровірівки

1 петр

2 петр

3 петр

Відбулося грандіозне святкування Дня села Петровірівки. На свято завітали багато гостей з Петровірівської, Знам’янської, Старомаяківської та Ширяївської громад.

Розпочалося святкування з ярмарки, яку організували працівники Петровірівської сільської ради, Армашівського та Новосвітівського старостинських округів, Петровірівського будинку культури, загальноосвітньої школи та мистецького ліцею.

Фішкою вечера був концерт групи “Діти Фрістайла”, перед виступом яких зі сцени прозвучали вітальні слова голови Березівської районної ради Мосійчука Віталія Леонідовича, депутата Одеської обласної ради Хачатряна Князя Аршалуйсовича та голови Петровірівської сільської ради Демчукова Артема Сергійовича.

Також депутат Одеської обласної ради Хачатрян Князь Аршалуйсович завітав на свято з подарунками. Були нагороджені грамотами за сумлінну працю та вагомий внесок в життя Петровірівської громади: директор КЗ “Мистецький ліцей” - Аністратенко Наталья Георгіївна, працівниця Петровірівського музею - Казимірова Ніна Іванівна та завідуюча дитячим садочком - Лабунська Інна Володимирівна.

Петровірівська ОТГ.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31