Жовтень 2021

Вівторок, 12 Жовтень 2021

Ремонт дорожнього підйому у Вікторівці

1

2

4 IMG 3621

IMG 3612

IMG 3615

IMG 3618

IMG 3619

IMG 3620

У вівторок, 12 жовтня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, Березівський міський голова Валерій Григораш та депутат Березівської міської ради Ігор Марутін оглянули ділянку дороги Р-55 – підйом у Вікторівці.

Найближчим часом там планується капітальний ремонт дороги. Буде встановлено нове вуличне освіщення, повністю замінено дорожнє покриття та виконані інші ремонтно-дорожні будівельні роботи.

На даній ділянці розташований один з в'їздів до Вікторівки. Підйом з'єднує верхню вулицю села з основною дорогою і є важливою ланкою у транспортному сполученні села. Рельєф ділянки крутий, зараз ця дорога знаходиться в аварійному стані.

Багато років тут не робилися дорожньо-ремонтні роботи, тому шлях в незадовільному стані. Через особливості розташування підйом часто вимиває дощами, що теж впливає на загальний стан дороги.

Представники місцевої влади з фахівцями Служби автомобільних доріг в Одеській області оглянули дану ділянку та визначилися зі строками виконання робіт.

У ході огляду були визначені види необхідних робіт та порядок їх виконання. Фактичний ремонт цієї ділянки розпочнеться найближчим часом. Комплекс робіт виконуватиме ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

Read more

Триває ремонт автошляхів

IMG 3605

IMG 3602

IMG 3592

IMG 3586

IMG 3581

IMG 3572

IMG 3546

IMG 3540

IMG 3503

IMG 3478

12 жовтня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і голова Розквітівської сільської ОТГ Олександр Павлишинець оглянули ділянку шляху де нині частково здійснюється капітальний ремонт дорожнього полотна.

Фахівці та техніка саме працювали на перехресті траси в напрямку села Розквіт та в напрямку села Чудське (колишня назва Котовське).

Роботи здійснюються завдяки сприянню й допомозі Князя Аршалуйсовича, який залучив кошти з обласного бюджету на таку важливу для жителів нашого району справу.

Стан доріг в напрямку згаданих населених пунктів був вкрай розбитий, що не давало змогу нормально пересуватися. Тепер по відремонтованій дорозі їхати буде комфортно.

Read more

П'ятниця, 08 Жовтень 2021

Представили нового керівника Березівського відділення поліції

1

2

3

4

З жовтня 2021 року Березівське відділення поліції очолюватиме Олександр Суржик. Він замінить попереднього керівника, полковника поліції Володимира Панченка.

Нового керівника Березівського відділення поліції керівництву району та колективу поліції представив представив заступник начальника ГУНП в Одеській області Олександр Миколайович Хутняк у четвер, 7 жовтня. У церемонії представлення взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Березівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, секретар виконкому Березівської міської територіальної громади Сергій Шевченко.

Виконуючим обов'язки начальника Березівського відділення поліції назначили полковника Олександра Валентиновича Суржика. До призначення в Березівку він очолював Ізмаїльське та Біляївське відділення поліції. Одружений, має доньку.

Під час зустрічі також акцентувалася увага на роботі правоохоронців в рамках актуальних вимог сьогодення. Зокрема, наголошувалося на сумлінному виконанні службових обов'язків, компетентності правоохоронців, комунікації з органами влади.

Голова районної ради Віталій Мосійчук побажав новому начальнику Березівського відділення поліції успіхів у роботі, висловив надію на плідну співпрацю органів місцевого самоврядування з новим керівництвом місцевої поліції.

«Березівський район має велику територію. Тому навантаження на поліцейських велике, адже слідкувати за правопорядком на такій території дуже складно. Сподіваюся, що плідна робота нового керівника з владою Березівщини принесе лише позитивні результати. Тільки разом ми наведемо порядок в місті та районі», – сказав Віталій Леонідович.

З призначенням Олександра Суржика також привітали голова Березівської райдержадміністрації Віталій Лабуш та секретар виконкому Березівської міської територіальної громади Сергій Шевченко.

Read more

На контролі – заклади соціальної сфери

СТАРОМАЯКІВСЬКА ОТГ1

СТАРОМАЯКІВСЬКА ОТГ2

Нещодавно депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали Старомаяківську сільську ОТГ.

Голова громади Микола Бурдюжа ознайомив керівників з ходом робіт, що нині тривають на території.

На часі завдяки сприянню Князя Аршалуйсовича здійснюється капітальний ремонт пункту базування швидкої допомоги.

Поряд із цим триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Соціальна сфера в керівництва району знаходиться на постійному контролі. Щоб мешканцям громади було зручніше отримувати кваліфіковану допомогу та користуватися послугами галузі охорони здоров’я.

Read more

Сергій Гриневецький проінспектував проведення капітального ремонту, в рамках програми «Велике будівництво», дороги в Миколаївській громаді

МИКОЛАЇВКА Дороги1

МИКОЛАЇВКА Дороги2

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, перебуваючи з робочим візитом в Березівському районі, ознайомився з ходом капітального ремонту траси Миколаївка-Стрюкове-Шабельники, який проводиться в рамках Програми Президента «Велике Будівництво. За інформацією дорожників, це вперше за роки незалежності, в Миколаївській громаді, виконується такий обсяг робіт із ремонту доріг місцевого значення.

«Це дуже важлива дорога, яка з’єднує Миколаївську громаду з іншими громадами і райцентрами області. Давно тут не було будівельної техніки, і мені дуже приємно, що саме залучення державних коштів дає нам можливість реалізувати програму будівництва місцевих доріг через «Велике Будівництво». Справа в тім, що тут дуже проблемна місцевість і складні будівельні роботи, але підприємство «Березівкаагрошляхбуд», яке очолює депутат обласної ради Князь Хачатрян, взяло на себе зобов’язання провести роботи вчасно і якісно. І я, щойно ознайомився з ходом робіт і повинен сказати, що задоволений їх якістю, технологічним процесом, організацією роботи – фахівці підготовлені, техніка на ділянці будівництва дороги працює сучасна» – відзначив голова Одеської ОДА.

Сергій Гриневецький зазначає, що при оновленні дорожньої інфраструктури громад, у рамках програми “Велике будівництво”, особливу увагу приділяють тим шляхам, які ведуть до лікарень, амбулаторій, шкіл та вокзалів.

«В наступному році ми плануємо освоїти ще 9 кілометрів саме через кредитну програму, щоб до 2023-го року повністю зв’язати Миколаївку, як центр об’єднаної територіальної громади, з районним центром і з центральними трасами інших об’єднаних територіальних громад» – сказав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

У 2021 році за програмою “Велике будівництво” в Україні планують побудувати та відновити 4 500 км доріг державного значення та 2 000 км місцевих доріг.

Прес-служба Одеської ОДА.

Read more

Сергій Гриневецький відкрив об’єкт «Активні парки – локації здорової України» в Березівці

БЕРЕЗІВКА Відкриття1

БЕРЕЗІВКА Відкриття2

БЕРЕЗІВКА Відкриття3

3 жовтня, виконуючи Указ Президента України Володимира Зеленського «Про започаткування соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький відкрив першу таку локацію в Березівці.

«Активні парки в Одеській області, створюються з метою організації оздоровчої рухової активності громадян, облаштування умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків. На прикладі Березівки бачимо, як якісно облаштовано в місці масового відпочинку городян сучасну спортивну локацію, тут є безперешкодний доступ, зокрема і для осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності. Переконаний, що такі активні парки мають бути у кожній громаді» – сказав Сергій Гриневецький.

На разі, зазначив на церемонії відкриття голова облдержадміністрації, в першій і другій черзі реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», в Одеській області, підготовлено перші 5 локацій у територіальних громадах Березівки, Подільська, Арцизу, Чорноморська та Ізмаїлу.

Щоб надихнути жителів Березівки додати у своє життя фізичної активності, голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, не тільки провів тренування для юних вихованців місцевої ДЮСШ, а й особисто виконав комплекс вправ на нових спортивних локаціях.

«Я продовжую займатись спортом і сьогодні залюбки провів тренування для юних спортсменів Березівщини. Переконаний, що дуже важливо, аби жителі в різних куточках області, активно займалися спортом і щоб спорт був доступний для всіх. І для цього триває реалізація багатьох програм Президента і «Велике Будівництво», і «Велика Реставрація», диджиталізація країни, покращується інфраструктура – одним словом до побудови здорової України влада підходить дуже комплексно й системно» – говорить голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

В рамках проєкту розроблено та створено навігаційну карту занять у парку для всіх вікових груп: тут є «шведська» стінка, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, сходинки, вільний простір і координаційна лінія. Кожен охочий, за допомогою смартфона, зможе обрати рівень складності вправ (початківець, досвідчений, професіонал).

«Для зручності кожний елемент інфраструктури позначений QR-кодом з можливістю переходу на ресурс з відеоуроками, завдяки яким відвідувач має змогу провести тренування будь-якої складності, обравши власного тренера серед зірок естради, кінематографу, професійних спортсменів. Активні парки – безкоштовна можливість як для дорослих, так і для дітей та молоді подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку. Обласна вдала, в свою чергу, робить все від нас залежне, аби якнайбільше жителі регіону отримали можливість тренуватися в активних парках, долучившись до проекту «Здорова Україна», – зазначила заступник голови Одеської облдержадміністрації Світлана Фабрикант.

Прес-служба Одеської ОДА.

Read more

Святкування Дня села Петровірівки

1 петр

2 петр

3 петр

Відбулося грандіозне святкування Дня села Петровірівки. На свято завітали багато гостей з Петровірівської, Знам’янської, Старомаяківської та Ширяївської громад.

Розпочалося святкування з ярмарки, яку організували працівники Петровірівської сільської ради, Армашівського та Новосвітівського старостинських округів, Петровірівського будинку культури, загальноосвітньої школи та мистецького ліцею.

Фішкою вечера був концерт групи “Діти Фрістайла”, перед виступом яких зі сцени прозвучали вітальні слова голови Березівської районної ради Мосійчука Віталія Леонідовича, депутата Одеської обласної ради Хачатряна Князя Аршалуйсовича та голови Петровірівської сільської ради Демчукова Артема Сергійовича.

Також депутат Одеської обласної ради Хачатрян Князь Аршалуйсович завітав на свято з подарунками. Були нагороджені грамотами за сумлінну працю та вагомий внесок в життя Петровірівської громади: директор КЗ “Мистецький ліцей” - Аністратенко Наталья Георгіївна, працівниця Петровірівського музею - Казимірова Ніна Іванівна та завідуюча дитячим садочком - Лабунська Інна Володимирівна.

Петровірівська ОТГ.

Read more

П'ятниця, 01 Жовтень 2021

Вітання для Миколи Сєбова

1

2

3

У п'ятницю, 1 жовтня, ювілейний день народження відзначив ветеран, колишній голова районної ради ветеранів Микола Сєбов.

З нагоди особливої дати його прийшли привітати додому голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та Березівський міський голова Валерій Григораш.

У 70-х роках Микола Іванович Сєбов очолював виконком міської ради. Також він довгий час був головою районної ради ветеранів, де займався проблемами ветеранів Березівщини. Крім цього, багато березівчан знають його як веселу, доброзичливу людину, який завжди з гумором ставиться до життєвих ситуацій.

Голова районної ради Віталій Мосійчук привітав іменинника зі святом, передав йому вітання від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та від колективу районної ради. Віталій Леонідович подякував йому за багаторічну сумлінну роботу на благо району.

Міський голова Валерій Григораш подякував Миколі Івановичу за багаторічну сумлінну працю на користь міста та району. Він передав йому вітання від виконкому міськради та депутатів міської ради та побажав міцного здоров'я, успіхів та невичерпної енергії.

Ювіляру вручили подарунок та квіти. А дружина Миколи Івановича Олена Олексіївна та син Олег подякували представникам місцевої влади за увагу та розуміння.

Read more

Вітання для педагогів Березівської громади

 

 1пед

 

2 пед

3 пед

 

4

5

6

7

8

9

10

11

12

14

У п'ятницю, 1 жовтня, в актовій залі ліцею №3 відбулися урочисті з нагоди Дня вчителя.

Напередодні професійного свята педагогів Березівської громади прийшли привітати депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та Березівський міський голова Валерій Григораш.

У святково прикрашеній залі зібралися представники відділу освіти Березівської ОТГ, директори та вчителі навчальних закладів Березівки та сіл місцевої громади.

На початку заходу хвилиною мовчання присутні вшановували пам'ять вчителів, які цьогоріч відійшли у вічність: Миколу Сирого, Азу Лупанову, Людмилу Магазинник, Людмилу Похиленко, Надію Онищук, Людмилу Бєлогурову та інших педагогів громади.

З особливою датою привітали депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна, який цього дня святкував день народження. Від імені всього чисельного педагогічного колективу Березівської громади йому побажали міцного здоров'я, успіхів у роботі та благополуччя.

Від імені районної ради та депутатського корпусу Березівського району педагогів привітав голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. У своєму вітанні він привітав педагогів міст, селищ і сіл району і відмітив, що вчителі продовжують сумлінно і віддано займатися навчання підростаючого покоління Березівського району.

Подякував вчителям за самовіддану працю депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян. Він відзначив професіоналізм педагогів Березівщини, які у нелегких умовах пандемії продовжили навчати дітей.

Зі святковим привітанням до чисельної педагогічної родини Березівської ОТГ звернувся міський голова Валерій Григораш.

Він привітав педагогічні колективи Березівської громади, подякував за їхню багаторічну віддану працю та побажав нових успіхів на освітянській ниві.

Грамотою Одеської обласної ради за багаторічну віддану працю, високий професіоналізм нагородили вчителя фізичного виховання Березівського ліцею №3 Володимира Наумука. Грамоту йому вручив депутат районної ради Анатолій Ведута. У ході свята відбулося також нагородження інших педагогів громади.

А після урочистої частини на педагогів чекав святковий концерт, який підготували педагогічні та учнівські колективи навчальних закладів Березівської громади.

Read more

Закриття Шабельницької школи

1

2

3

4

5

6

7

8

9

У четвер, 30 вересня, в Березівській РДА відбулося засідання на тему закриття школи у селі Шабельники Стрюківської територіальної громади.

Дане питання розглянули голова Березівської РДА Віталій Лабуш та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. Темою активного обговорення присутніх стало закриття школи та організація підвозу учнів. Представники районної влади пояснили, які норми наповнюваності класів та як фінансуються школи з малою кількістю учнів. Саме рішення про закриття приймала сільська рада.

Більш детально суть даної проблеми пояснила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк. У обговоренні цього питання взяли участь радник голови районної ради Сергій Білощук, депутат районної ради Арташес Смбатян та заступник голови Березівської РДА Олена Болотенко.

На даний момент Шабельницька школа закрита. У школі навчалися діти з сіл Шабельники та Бірюково. Без роботи залишилося 10 вчителів, один з них – пенсійного віку. Дітей розподілили на навчання до інших навчальних закладів округу. Частина дітей їздить навчатися до Стрюкового, частина – до Преображенки та Старих Маяків.

Свої позиції стосовно цього питання висловили представники Стрюківської громади, педагогічного колективу школи, батьківського комітету, депутати округу. У ході обговорення ситуації заслухали пропозиції усіх сторін. Але єдиної думки досягти не вдалося.

Місцеві жителі висловили зауваження до роботи голови та адміністрації Стрюківської громади. Представники батьківського комітету заявили, що думки людей не були враховані, а саме закриття школи відбулося без пояснень з боку адміністрації Стрюківської громади. Також люди повідомили, що місцева влада байдуже ставиться до питання підвозу дітей. Згідно з чинним законодавством організацію підвозу, забезпечення автобусом, пальним, затвердження маршруту мають вирішувати місцеві депутати на сесії сільської ради.

Сам голова громади Олександр Афанасьєв заперечив дані звинувачення і повідомив, що процедура закриття шкоди відбулася згідно з усіма вимогами чинного законодавства.

Також обговорили питання підвозу дітей з Шабельників до інших навчальних закладів. Проблемою є віддаленість даного населеного пункту від найближчих навчальних закладів. Великою проблемою є стан дороги. Голова районної ради Віталій Мосійчук запропонував залучити місцевих депутатів до вирішення питання підвозу дітей.

Представники районної влади закликали присутніх вирішувати проблеми спільними зусиллями та вміти дослухатися один до одного.

Серед інших скарг місцевих жителів, які розглянули на засіданні – відсутність виділення коштів на розвиток села з боку місцевої влади, відсутність медичного працівника у Шабельниках, соціальна допомога важкохворим людям та багатодітним сім'ям, відсутність магазинів у селі, заборона роботи культурних закладів (клубу та бібліотек) та відсутність культурних заходів в селі, боротьба з бур'янами. Ці звернення були заслухані на зустрічі та запропоновані шляхи їх вирішення.

Голова Стрюківської громади Олександр Афанасьєв наприкінці зустрічі повідомив, що питання підвозу дітей буде розглянуто на найближчій сесії сільради ОТГ. Також на сесії будуть розглянуті всі зауваження та пропозиції жителів с. Шабельники.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31